Документ v0037852-12, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 25.10.2013, підстава - v0580852-13

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА МОРСЬКОМУ ТА РІЧКОВОМУ ТРАНСПОРТІ

НАКАЗ

20.02.2012  № 37

{Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті № 580 від 25.10.2013}

Про деякі питання діяльності міжрегіональних територіальних органів Укрморрічінспекції

{Із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної
інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті
№ 53 від 05.03.2012}

З метою поліпшення та спрощення умов та порядку подання до Укрморрічінспекції документів на реєстрацію суден у Державному судновому реєстрі України і Судновій книзі України, відповідно до Положення про Державну інспекцію України з безпеки на морському та річковому транспорті, затвердженого Указом Президента України від 08.04.2011 № 447, НАКАЗУЮ:

1. Начальникам Одеського та Севастопольського міжрегіональних управлінь, Київського, Львівського та Дніпропетровського міжрегіональних відділів, завідувачам Маріупольського, Ізмаїльського та Харківського міжрегіональних секторів Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті під персональну відповідальність забезпечити:

{Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті № 53 від 05.03.2012}

1.1. Прийняття від юридичних та фізичних осіб документів щодо здійснення реєстраційних дій у Державному судновому реєстрі України і Судновій книзі України (далі - документи), оформлених згідно з чинним законодавством, із зазначенням вхідної дати та номера.

1.2. В одноденний термін після отримання документів їх пересилання засобами кур'єрського зв'язку або поштою (рекомендованим листом або листом з оголошеною цінністю) на ім'я Голови Укрморрічінспекції супровідним листом з описом документів по кожному судновласнику.

2. Управлінню надання права плавання під державним прапором та видачі суднових документів забезпечити опрацювання документів в установленому законодавством порядку.

3. Управлінню документообігу, контролю та господарської діяльності забезпечити:

3.1. Доведення цього наказу до відома начальників Одеського та Севастопольського міжрегіональних управлінь, Київського, Львівського та Дніпропетровського міжрегіональних відділів, завідувачів Маріупольського та Харківського міжрегіональних секторів Укрморрічінспекції.

3.2. У тижневий термін розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Укрморрічінспекції.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В. о. Голови

Б. Нікіфороввгору