Документ v0037733-14, поточна редакція — Затвердження від 06.05.2014, підстава - v0202733-14

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


30.04.2014

ПРОТОКОЛ № 37
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури
№ 202 від 06.05.2014}

Присутні члени комісії:


Петухов Д.В.

-

директор Департаменту автомобільного транспорту (голова Комісії);


Ткаченко О.В.

-

заступник директора Департаменту автомобільного транспорту - начальник відділу цінової та технічної політики (заступник голови Комісії);


Корнієнко О.П.

-

головний спеціаліст відділу зовнішніх перевезень  Департаменту автомобільного транспорту (секретар Комісії);


Кравченко П.В.

-

головний спеціаліст відділу адміністративних послуг та ведення реєстру Управління ліцензування та адміністративних послуг апарату Укртрансінспекції України.




Залучені фахівці:


Главацький П.В.

-

радник Президента АсМАП України;


Кропивницький С.Є.

-

начальник управління транспортних перевезень УДП «Укрінтеравтосервіс»;


Якущенко О.В.

-

начальник відділу організаційного забезпечення та протоколу управління транспортних перевезень УДП «Укрінтеравтосервіс»;


Зубова О.О.

-

провідний фахівець відділу перевезень та транспортної експедиції управління транспортних перевезень УДП «Укрінтеравтосервіс».

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови комісії Петухова Д.В.

2. Доповідь головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П. по матеріалах представлених маршрутів на розгляд комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1

СЛУХАЛИ: голову комісії Петухова Д.В., який представив усіх членів Комісії згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 21.03.2014 № 142 «Про внесення змін до складу Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування» та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 «Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні» (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 519), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за №759/9358.

ВИРІШИЛИ: взяти до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2

1. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ТОВ «Лугавтотранс» без паритету про продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУГАНСЬК - РОСТОВ-НА-ДОНУ.

ВИРІШИЛИ:. надати згоду на продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУГАНСЬК - РОСТОВ-НА-ДОНУ (час відправлення з м. Луганськ (09-30) - м. Ростов-на-Дону (23-00)), терміном на 5 (п’ять) років. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ПП «Вишинський В.Л.» з паритетним партнером ОАО «Автобусный парк г. Барановичи» про продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК - БАРАНОВИЧІ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК - БАРАНОВИЧІ (час відправлення з м. Луцьк (08-15) - м. Барановичі (09-10)), терміном на 5 (п’ять) років. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ПФ «Арман» з паритетними партнерами чеським перевізником Rega & R spol. s.r.o. та польським перевізником TRAF-LINE про внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХЕРСОН - ПРАГА.

ВИРІШИЛИ: згідно пункту 3.1.4 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358 (далі - Порядок), відмовити у внесенні змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХЕРСОН - ПРАГА (час відправлення з м. Херсон (02-00, 05-00) - м. Прага (09-30, 09-30)), у зв’язку з тим, що збігається схема маршруту із діючими, на яких задовольняється попит на перевезення та порушуються вимоги до організації міжнародних перевезень (п. 2 цього Порядку). За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова щодо регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИШИНІВ - ПРИМОРСЬКЕ (час відправлення з м. Кишинів (23-00) - м. Приморське (16-00)), який обслуговується молдавськими перевізниками S.R.L. «Aric-AES», S.R.L. «Trand-Leahu» без паритетного партнера.

ВИРІШИЛИ: відмовити у функціонуванні регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИШИНІВ - ПРИМОРСЬКЕ (час відправлення з м. Кишинів (23-00) - м. Приморське (16-00)), оскільки відповідно до Протоколу засідання українсько-молдавської Змішаної Комісії з питань міжнародного автомобільного транспорту, яка відбулась 27.02.2012 в м. Київ (Україна), Сторони підтвердили домовленість про здійснення регулярних автобусних маршрутів на без паритетній основі в рамках «100 км. зони», протяжність яких територією кожної сторони не перевищує 100 км. від пункту пропуску через державний кордон по фактично пройденому шляху згідно заявленої схеми маршруту, при русі транспортних засобів з урахуванням виконання технічних вимог, викладених в Угоді INTERBUS, тільки дорогами державного значення.

Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України проінформувати Міністерство транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова про прийняте рішення.

За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ПКП «Денисівка-Плюс» з паритетним партнером ООО «Rute Avto Internationale» про внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту БОРИСПІЛЬ - КИШИНІВ (зміна часу відправлення та відправлення з аеропорту Бориспіль).

ВИРІШИЛИ: згідно пункту 5.1 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358 (далі - Порядок), прийняти рішення про закриття функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту БОРИСПІЛЬ - КИШИНІВ, який обслуговується українським перевізником ПКП «Денисівка-Плюс» на паритетній основі з молдавським перевізником ООО «Rute Avto Internationale», за неодноразові порушення вимог до організації міжнародних перевезень пасажирів (п. 2 цього Порядку), систематичні порушення перевізником законодавства про автомобільний транспорт, що підтверджується результатами перевірок територіальними органами Укртрансінспекції.

У відповідності до пункту 5.2 Порядку український перевізник ПКП «Денисівка-Плюс» повинен повернути в Укртрансінспекцію України дозволи видані для обслуговування зазначеного регулярного міжнародного автомобільного маршруту у місячний термін.

Рекомендувати Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України поінформувати у письмовій формі Міністерство транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова про закриття вищевказаного регулярного міжнародного автомобільного маршруту.

За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізників ПП «Фірма Стефан Транссервіс» та ТзОВ «ЕЛІТА-ТРАНС» з паритетними партнерами S.A.P. s.r.l. та «Interbus S.p.A.» про продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - ПАЛЕРМО.

ВИРІШИЛИ:. надати згоду на продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - ПАЛЕРМО (час відправлення з м. Чернівці (06-30) - м. Палермо (22-00)), терміном на 5 (п’ять) років. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ПП Кустинець В.І. з паритетним партнером PKS «Polonus» про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту РІВНЕ - ВАРШАВА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту РІВНЕ - ВАРШАВА (час відправлення з м. Рівне (10-00) - з м. Варшава (11-00)), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ПП Кустинець В.І. з паритетним партнером PKS «Polonus» про продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту РІВНЕ - ВАРШАВА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту РІВНЕ - ВАРШАВА (час відправлення з м. Рівне (15-00) - з м. Варшава (15-00)), терміном на 5 (п’ять) років. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ПП «Прикарпатський експрес» з паритетним партнером Janosik Sp. z.o.o. про внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - ВРОЦЛАВ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - ВРОЦЛАВ (час відправлення з м. Чернівці (16-00) - Вроцлав (13-30)), на термін діючого дозволу до 19.11.2017, за умови повернення раніше виданих дозволів. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ФОП «Паньків В.І.» з паритетним партнером Biuro Uslug Turystycznych i Handlowych «TRANS-EUROPA» Piotr Chorzepa про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ТРУСКАВЕЦЬ - ВАРШАВА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ТРУСКАВЕЦЬ - ВАРШАВА (час відправлення з м. Трускавець (07-30) - з м. Варшава (10-30)), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

11. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ТОВ «ЄВРО СТАТУС» з паритетними партнерами Biacomex та UMBRELLA Travel & Fun s.r.o. про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - ВАРШАВА - ПРАГА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - ВАРШАВА - ПРАГА (час відправлення з м. Київ (15-00) - з м. Прага (15-00)), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

12. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив звернення перевізника ТОВ «ОДРІ» з паритетними партнерами іспанським перевізником Joarja-98, S.L. та німецьким перевізником «Reiseburo Kij-Grand» про внесення змін до функціонуючих регулярних міжнародних автомобільних маршрутів КИЇВ (07-00) - МАДРИД (11-00) та КИЇВ (10-00) - БОНН (04-00) в частині заміни пункту відправлення автобусів з м. Київ, а саме з АС Дачна на АС Київ, що слідують зазначеними маршрутами.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючих регулярних міжнародних автомобільних маршрутів КИЇВ (07-00) - МАДРИД (11-00) та КИЇВ (10-00) - БОНН (04-00) в частині заміни пункту відправлення автобусів з м. Київ, а саме з АС Дачна на АС Київ, що слідують зазначеними маршрутами, на термін діючих дозволів, за умови повернення раніше виданих дозволів. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідних розкладів руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

13. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив звернення перевізника ТОВ «ОДРІ» стосовно порушення правил міжнародних пасажирських перевезень перевізником ТОВ «Юніверс» при обслуговуванні функціонуючих регулярних міжнародних автомобільних маршрутів «Київ - Лече», «Київ - Уельва», «Київ - Мадрид» та «Чернігів - Кальярі».

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України поінформувати у письмовому вигляді перевізника ТОВ «Юніверс» про виявлення фактів порушення правил міжнародних пасажирських перевезень та попередити про необхідність їх усунення у місячний термін. При цьому, зобов’язати ТОВ «Юніверс» надати відповідь Міністерству інфраструктури України про здійснені заходи.

За це рішення члени комісії проголосували більшістю голосів.

Комісія ухвалила, що за прийнятими позитивними рішеннями листи до компетентних органів іноземних держав будуть направлятись в разі звернень перевізників.

По пункту 3

СЛУХАЛИ: голову комісії Петухова Д.В., який запропонував визначити дату проведення наступного засідання комісії 14 травня 2014 року.

ВИРІШИЛИ: За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.


Голова комісії:


Д.В. Петухов


Протокол вів:


О.П. Корнієнко

____________

О.В. Ткаченко

____________

П.В. Кравченко

____________

П.В. Главацький

____________

С.Є. Кропивницький

____________

О.В. Якущенко

____________

О.О. Зубова



вгору