Документ v0036733-14, поточна редакція — Затвердження від 24.04.2014, підстава - v0195733-14

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


18.04.2014

ПРОТОКОЛ № 36
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури
№ 195 від 24.04.2014}

Присутні члени комісії:


Петухов Д.В.

-

директор Департаменту автомобільного транспорту (голова Комісії);


Ткаченко О.В.

-

заступник директора Департаменту автомобільного транспорту - начальник відділу цінової та технічної політики (заступник голови Комісії);


Корнієнко О.П.

-

головний спеціаліст відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту (секретар Комісії);


Кравченко П.В.

-

головний спеціаліст відділу адміністративних послуг та ведення реєстру Управління ліцензування та адміністративних послуг апарату Укртрансінспекції України.
Залучені фахівці:


Главацький П.В.

-

радник Президента АсМАП України;


Дробот Ю.С.

-

головний спеціаліст відділу сприяння організації перевезень Секретаріату АсМАП України;


Кропивницький С.Є.

-

начальник управління транспортних перевезень УДП "Укрінтеравтосервіс";


Зубова О.О.

-

провідний фахівець відділу перевезень та транспортної експедиції управління транспортних перевезень УДП "Укрінтеравтосервіс".

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови комісії Петухова Д.В.

2. Доповідь головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П. по матеріалах представлених маршрутів на розгляд комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1

СЛУХАЛИ: голову комісії Петухова Д.В., який представив усіх членів Комісії згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 21.03.2014 № 142 "Про внесення змін до складу Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування" та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні" (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 519), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: взяти до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2

1. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ПКП "Денисівка-авто" з паритетним партнером "Аккорд-плюс" про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - ЛОДЗЬ.

ВИРІШИЛИ:. надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - ЛОДЗЬ (час відправлення з м. Чернівці (15-40) - м. Лодзь (19-30)), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ТзОВ "Адмірал" з паритетним партнером S.A.P. s.r.l. про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК - ЛАКВІЛА.

ВИРІШИЛИ: згідно пункту 3.1.4 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні (далі - Порядок), затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358, відмовити у відкритті регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК - ЛАКВІЛА (час відправлення з м. Луцьк (07-00) - м. Лаквіла (05-00)), у зв'язку з тим, що перевізник ТзОВ "Адмірал" подав документи не в повному обсязі, а саме: відсутній проект схеми міжнародного маршруту. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О. П., який оголосив перевізника ТОВ "ТК "Флагман" з паритетними партнерами ООО "Евролиния-2" та ООО "Воронежская транспортная компанія" про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУГАНСЬК - ВОРОНІЖ.

ВИРІШИЛИ: згідно пункту 3.1.4 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні (далі - Порядок), затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358, відмовити у відкритті регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУГАНСЬК - ВОРОНІЖ (час відправлення з м. Луганськ (07-45) - м. Вороніж (07-45)), у зв'язку з тим, що час відправлення з початкової автостанції маршрутів, що збігаються за шляхом руху автобусів цього напрямку, відрізняється менше ніж на 2 години. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова про продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ФЛОРЕШТИ - ЗАТОКА (час відправлення з м. Флорешти (18-30) - Затока (16-00)), який обслуговується молдавським перевізником S.A. "BTA-14" без паритетного партнера.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Укртрансінспекції України розглянути можливість здійснити заходи щодо вирішення питань, викладених у зверненні Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова (вих. № 02/11-2030 від 12.12.2013) про продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ФЛОРЕШТИ - ЗАТОКА (час відправлення з м. Флорешти (18-30) - Затока (16-00)), терміном на 3 (три) роки (копія листа додається до Протоколу), забезпечивши видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова щодо функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИШИНІВ - ЛІПЕЦЬК (час відправлення з м. Кишинів (07-00) - м. Ліпецьк (12-00)), який обслуговується молдавськими перевізниками S.R.L. "ARIPARTEX" та S.R.L. "Rute Avto Internationale" з паритетними російськими партнерами ЗАО работников "НП "Экспресс-Липецк" та ИП "Ларин В. И.".

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Укртрансінспекції України розглянути можливість здійснити заходи щодо вирішення питань, викладених у зверненні Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова (вих. № 02/3-29 від 09.01.2014) щодо функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИШИНІВ - ЛІПЕЦЬК (час відправлення з м. Кишинів (07-00) - м. Ліпецьк (12-00)), який обслуговується молдавськими перевізниками S.R.L. "ARIPARTEX" та S.R.L. "Rute Avto Internationale" з паритетними російськими партнерами ЗАО работников "НП "Экспресс-Липецк" та ИП "Ларин В. И.", терміном до 08.11.2018 (копія листа додається* до Протоколу), забезпечивши видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ПП "Захід-Транс-Сервіс" з паритетним партнером S.A.P. s.r.l. про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КІРОВОГРАД - РИМ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КІРОВОГРАД - РИМ (час відправлення з м. Кіровоград (11-30) - м. Рим (11-15)), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О. П., який оголосив перевізника ПП Кустинець В.І. з паритетним партнером PKS "Polonus" про продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту РІВНЕ - ВАРШАВА.

ВИРІШИЛИ: відмовити у продовженні дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту РІВНЕ - ВАРШАВА (час відправлення з м. Рівне (15-20) - з м. Варшава (15-00)), у зв'язку з тим, що подані документи перевізником ПП Кустинець В.І. не в повному обсязі відповідають переліку документів, наведених у пункті 3.4.1 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358, а саме: відсутній проект схеми маршруту та проект розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О. П., який оголосив перевізника ПП Кустинець В.І. з паритетним партнером PKS "Polonus" про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту РІВНЕ - ВАРШАВА.

ВИРІШИЛИ: згідно пункту 3.1.4 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні (далі - Порядок), затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358, відмовити у відкритті регулярного міжнародного автомобільного маршруту РІВНЕ - ВАРШАВА (час відправлення з м. Рівне (10-00) - м. Варшава (11-00)), у зв'язку з тим, що порушено вимоги організації міжнародних перевезень (п. 2 цього Порядку). За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ФОП "Федак І. М." з паритетним партнером PKS w Ostrowcu Sw. S. A. про внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ДОЛИНА - ЛОДЗЬ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ДОЛИНА - ЛОДЗЬ (час відправлення з м. Долина (17-00) - м. Лодзь (17-00)), на термін діючого дозволу до 05.12.2016. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ФОП "Крайс А. Л." з паритетним партнером "Травел Сървис БГ" ООД про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛЬВІВ - БУРГАС.

ВИРІШИЛИ: згідно пункту 3.1.4 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні (далі - Порядок), затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358, відмовити у відкритті регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛЬВІВ - БУРГАС (час відправлення з м. Львів (07-00) - м. Бургас (16-00)), у зв'язку з тим, що час відправлення з початкової автостанції маршрутів, що збігаються за шляхом руху автобусів цього напрямку, відрізняється менше ніж на 2 години. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

11. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ПП "Модультранс" з паритетним партнером PKS w Ostrowcu Sw. S. A. про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - ВРОЦЛАВ.

ВИРІШИЛИ: згідно пункту 3.1.4 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні (далі - Порядок), затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358, відмовити у відкритті регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - ВРОЦЛАВ (час відправлення з м. Чернівці (15-50) - м. Вроцлав (16-00)), у зв'язку з тим, що час відправлення з початкової автостанції маршрутів, що збігаються за шляхом руху автобусів цього напрямку, відрізняється менше ніж на 2 години. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

12. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ТзОВ "Насорох" з паритетним партнером Rega & R spol. s.r.o. про продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЗОЛОЧІВ - КАРЛОВІ ВАРИ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження терміну дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЗОЛОЧІВ - КАРЛОВІ ВАРИ (час відправлення з м. Золочів (11-50) - з м. Карлові Вари (11-00)), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

13. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ТОВ "Буковина Транс-Екіпаж" з паритетним партнером ТОВ "БалтАвто" про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - САНКТ-ПЕТЕРБУРГ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - САНКТ-ПЕТЕРБУРГ (час відправлення з м. Чернівці (10-00) - з м. Санкт-Петербург (12-00)), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

14. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова щодо функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧАДИР-ЛУНГА - МОСКВА (час відправлення з м. Чадир-Лунга (15-10) - м. Москва (20-30)), який обслуговується молдавськими перевізниками S.R.L. "Transelegant-Tur" та S.R.L. "Sarvalteh-Auto" з паритетним російським партнером ООО "Автокомбинат № 45".

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Укртрансінспекції України розглянути можливість здійснити заходи щодо вирішення питань, викладених у зверненні Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова (вих. № 02/8-579 від 02.04.2014) щодо функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧАДИР-ЛУНГА - МОСКВА (час відправлення з м. Чадир-Лунга (15-10) - м. Москва (20-30)), який обслуговується молдавськими перевізниками S.R.L. "Transelegant-Tur" та S.R.L. "Sarvalteh-Auto" з паритетним російським партнером ООО "Автокомбинат № 45" терміном до 27.12.2018 (копія листа додається до Протоколу), забезпечивши видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

15. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ТзОВ "АТП-12629" з паритетним партнером KARMAT sp.yo.o. про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ВРОЦЛАВ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ВРОЦЛАВ (час відправлення з м. Івано-Франківськ (12-00) - м. Вроцлав (16-00)), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

16. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ТзОВ "АТП-12629" з паритетним партнером "Nikolo" s.r.o. про внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ПРАГА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ПРАГА (час відправлення з м. Івано-Франківськ (10-00) - м. Прага (10-00)), на термін діючого дозволу до 15.04.2018, за умови повернення раніше виданих дозволів. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

17. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ТОВ "Комфорт авто" з паритетним партнером S.R.L. NIVEDIS-TRANS" про продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА - ЧІМІШЛІЯ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження терміну дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА - ЧІМІШЛІЯ (час відправлення з м. Одеса (13-10) - з м. Чімішлія (00-00)), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

18. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ПП "Біплан" з паритетним партнером "BESCHI TRANS" про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ІЛЛІЧІВСЬК - БЄЛЬЦІ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ІЛЛІЧІВСЬК - БЄЛЬЦІ (час відправлення з м. Іллічівськ (15-15) - м. Бєльці (21-15)), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

19. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова щодо регулярного міжнародного автомобільного маршруту КАГУЛ - ОДЕСА (час відправлення з м. Кагул (08-00) - м. Одеса (15-45)), який обслуговується молдавським перевізником АО "АТП-8" без паритету.

ВИРІШИЛИ: відмовити у функціонуванні регулярного міжнародного автомобільного маршруту КАГУЛ - ОДЕСА (час відправлення з м. Кагул (08-00) - м. Одеса (15-45)), який обслуговується молдавським перевізником АО "АТП-8" без паритету, оскільки відповідно до Протоколу засідання українсько-молдавської Змішаної Комісії з питань міжнародного автомобільного транспорту, яка відбулась 27.02.2012 в м. Київ (Україна), Сторони підтвердили домовленість про дію мораторія на відкриття нових регулярних маршрутів, початковим/кінцевим пунктом якого являються міста Київ та Одеса, за винятком міста Чернівці.

Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України поінформувати Міністерство транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова про прийняте рішення.

За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

20. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова щодо регулярного міжнародного автомобільного маршруту КАГУЛ - ПРИМОРСЬКЕ (час відправлення з м. Кагул (04-00) - м. Приморське (18-00)), який обслуговується молдавським перевізником АО "АТП-8" без паритету.

ВИРІШИЛИ: відмовити у функціонуванні регулярного міжнародного автомобільного маршруту КАГУЛ - ПРИМОРСЬКЕ (час відправлення з м. Кагул (04-00) - м. Приморське (18-00)), який обслуговується молдавським перевізником АО "АТП-8" без паритету, оскільки відповідно до Протоколу засідання українсько-молдавської Змішаної Комісії з питань міжнародного автомобільного транспорту, яка відбулась 27.02.2012 в м. Київ (Україна), Сторони підтвердили домовленість про здійснення регулярних автобусних маршрутів на безпаритетній основі в рамках "100 км. зони", протяжність яких територією кожної сторони не перевищує 100 км. від пункту пропуску через державний кордон по фактично пройденому шляху згідно заявленої схеми маршруту, при русі транспортних засобів з урахуванням виконання технічних вимог, викладених в Угоді INTERBUS, тільки дорогами державного значення.

Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України проінформувати Міністерство транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова про прийняте рішення.

За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

Комісія ухвалила, що за прийнятими позитивними рішеннями листи до компетентних органів іноземних держав будуть направлятись в разі звернень перевізників.

По пункту 3

СЛУХАЛИ: голову комісії Петухова Д.В., який запропонував у зв'язку із святковими днями визначити дату проведення наступного засідання комісії 30 квітня 2014 року.

ВИРІШИЛИ: За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.


Голова комісії:


Д.В. Петухов


Протокол вів:


О.П. Корнієнко

____________

О.В. Ткаченко

____________

П.В. Кравченко

____________

П.В. Главацький

____________

Ю.С. Дробот

____________

С.Є. Кропивницький

____________

О.О. Зубова

{Копія листа не наводиться}вгору