Документ v0034733-14, поточна редакція — Затвердження від 02.04.2014, підстава - v0161733-14

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


21.03.2014

ПРОТОКОЛ № 34
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури
№ 161 від 02.04.2014}

Присутні члени комісії:


Петухов Д.В.

-

директор Департаменту автомобільного транспорту (голова Комісії);


Щербак А.Ю.

-

заступник директора - начальник відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;


Балін В.А.

-

начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;


Корнієнко О.П.

-

головний спеціаліст відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту (секретар Комісії);


Корнілов В.Ю.

-

начальник управління ліцензування та адміністративних послуг апарату Укртрансінспекції України;


Кравченко П.В.

-

головний спеціаліст відділу адміністративних послуг та ведення реєстру Управління ліцензування та адміністративних послуг апарату Укртрансінспекції України.
Залучені фахівці:


Главацький П.В.

-

радник Президента АсМАП України;


Дробот Ю.С.

-

головний спеціаліст відділу сприяння організації перевезень - Секретаріату АсМАП України;


Лукіна Л.В.

-

виконавчий директор ВГО ВААП, помічник народного депутата


Кропивницький С.Є.

-

начальник управління транспортних перевезень УДП "Укрінтеравтосервіс";


Якущенко О.В.

-

начальник відділу організаційного забезпечення та протоколу управління транспортних перевезень УДП "Укрінтеравтосервіс".

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови комісії Петухова Д.В.

2. Доповідь головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П. по матеріалах представлених маршрутів на розгляд комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1

СЛУХАЛИ: голову комісії Петухова Д.В., який представив усіх членів Комісії згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 21.03.2014 № 142 "Про внесення змін до складу Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування" та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні" (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 519), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: взяти до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2

1. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ФОП Калістратов С.А. з паритетним партнером POCTYP KF про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧОП - БУДАПЕШТ.

ВИРІШИЛИ:. відмовити у відкритті регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧОП - БУДАПЕШТ (час відправлення з м. Чоп (06-30) - Будапешт (11-45)) у зв'язку з тим, що подані документи перевізником ФОП Калістратов С.А. не в повному обсязі відповідають переліку документів, наведених у пункті 3.1.1 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358, а саме відсутні наступні документи: проект схеми міжнародного маршруту, проект розкладу руху, проект графіка роботи та відпочинку водіїв та проект тарифів на перевезення. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ТзОВ "ГАЛ-ВСЕСВІТ" з паритетним партнером EWE-Trans Sp. zo.o. про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту МОРШИН - ЛЮБЛІН.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту МОРШИН - ЛЮБЛІН (час відправлення з м. Моршин (06-05) - м. Люблін (14-30)), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ТзОВ "ГАЛ-ВСЕСВІТ" з паритетним партнером EWE-Trans Sp. zo.o. про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ТРУСКАВЕЦЬ - ЛЮБЛІН.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ТРУСКАВЕЦЬ - ЛЮБЛІН (час відправлення з м. Трускавець (12-00) - м. Люблін (10-30)), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ФОП Федак І.М. з паритетним партнером ООО "Горизон-Тур" про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - МОСКВА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - МОСКВА (час відправлення з м. Івано-Франківськ (08-40) - м. Москва (20-15)), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ПКП "Денисівка Плюс" з паритетним партнером S.R.L. "FINANTE-REGENT" про продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - УНГЕНИ.

ВИРІШИЛИ: відмовити у продовженні дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - УНГЕНИ (час відправлення з м. Чернівці (16-00) - м. Унгени (04-00)) у зв'язку з тим, що подані документи перевізником ПКП "Денисівка Плюс" не в повному обсязі відповідають переліку документів, наведених у пунктах 3.3.1 та 3.4.1 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358, а саме: відсутній графік роботи та відпочинку водіїв. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ТОВ "Апогей-Евролінії" з паритетним партнером ООО "Зеленоградск-Транс" про продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА - КАЛІНІНГРАД.

ВИРІШИЛИ: відмовити у продовженні дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА - КАЛІНІНГРАД (час відправлення з м. Одеса (10-00) - м. Калінінград (12-45)) у зв'язку з тим, що подані документи перевізником ТОВ "Апогей-Евролінії" не в повному обсязі відповідають переліку документів, наведених у пункті 3.4.1 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358, а саме відсутні наступні документи: проект схеми міжнародного маршруту, проект розкладу руху, проект графіка роботи та відпочинку водіїв та проект тарифів на перевезення. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника СП "Дотт Кауфман і Ко" з паритетним партнером Kaufmann GmbH про продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА - КОБЛЕНЦЬ.

ВИРІШИЛИ: відмовити у продовженні дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА - КОБЛЕНЦЬ (час відправлення з м. Одеса (10-00) - м. Кобленць (04-00)) у зв'язку з тим, що подані документи перевізником СП "Дотт Кауфман і Ко" не в повному обсязі відповідають переліку документів, наведених у пункті 3.4.1 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358, а саме відсутні наступні документи: проект розкладу руху, проект графіка роботи та відпочинку водіїв та проект тарифів на перевезення. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника СП "Дотт Кауфман і Ко" з паритетним партнером Kaufmann GmbH про продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - МАЙЄН.

ВИРІШИЛИ: відмовити у продовженні дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - МАЙЄН (час відправлення з м. Івано-Франківськ (07-30) - м. Майєн (05-00)) у зв'язку з тим, що подані документи перевізником СП "Дотт Кауфман і Ко" не в повному обсязі відповідають переліку документів, наведених у пункті 3.4.1 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358, а саме відсутні наступні документи: проект розкладу руху, проект графіка роботи та відпочинку водіїв та проект тарифів на перевезення. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ФОП Сищук В.А. з паритетним партнером "AGAT" B.U.H. про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ВАРШАВА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ВАРШАВА (час відправлення з м. Хмельницький (17-00) - м. Варшава (14-15), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції України забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ТОВ "Автосвіт ЛТД" з паритетним партнером Філіал "Автобусний парк № 2" ВАТ "Гомельоблавтотранс" про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КОРОСТЕНЬ - МОЗИР.

ВИРІШИЛИ: згідно пункту 3.1.4 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні (далі - Порядок), затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358, відмовити у відкритті регулярного міжнародного автомобільного маршруту КОРОСТЕНЬ - МОЗИР (час відправлення з м. Коростень (15-35) - м. Мозир (06-30 у літній період, 07-30 у зимовий період) у зв'язку з тим, що подані документи перевізником ТОВ "Автосвіт ЛТД" не в повному обсязі відповідають переліку документів, наведених у пункті 3.1.1 Порядку. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

11. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ТзОВ "Стрийське АТП" з паритетним партнером "REGA & R" spol. sr.o. про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ПРАГА.

ВИРІШИЛИ: згідно пункту 3.1.4 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні (далі - Порядок), затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358, відмовити у відкритті регулярного міжнародного автомобільного маршруту ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ПРАГА (час відправлення з м. Івано-Франківськ (16-10) - м. Прага (16-20) у зв'язку з тим, що подані документи перевізником ТзОВ "Стрийське АТП" не в повному обсязі відповідають переліку документів, наведених у пункті 3.1.1 Порядку. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

12. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ПП Вишинський В. Л. з паритетним партнером "ОАО "АП г. Барановичі" про продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК - БАРАНОВИЧІ.

ВИРІШИЛИ: відмовити у продовженні дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК - БАРАНОВИЧІ (час відправлення з м. Луцьк (08-15) - м. Барановичі (09-10)) у зв'язку з тим, що подані документи перевізником ПП Вишинський В. Л. не в повному обсязі відповідають переліку документів, наведених у пункті 3.4.1 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358, а саме відсутні наступні документи: проект розкладу руху, список автобусів, що будуть використовуватись, у т.ч. резервних, та підтвердження відповідності автобуса умовам перевезень (на кожний автобус за списком). За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

13. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ТзОВ "Насорох" з паритетним партнером "REGA & R" spol. sr.o. про продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЗОЛОЧІВ - КАРЛОВІ ВАРИ.

ВИРІШИЛИ: відмовити у продовженні дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЗОЛОЧІВ - КАРЛОВІ ВАРИ (час відправлення з м. Золочів (11-50) - м. Карлові Вари (11-00)) у зв'язку з тим, що подані документи перевізником ТзОВ "Насорох" не в повному обсязі відповідають переліку документів наведених у пункті 3.4.1 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358, а саме відсутні наступні документи: список автобусів, що будуть використовуватись, у т.ч. резервних, підтвердження відповідності автобуса умовам перевезень (на кожний автобус за списком) та проект тарифів на перевезення. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

14. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який оголосив перевізника ФОП Булгадарян Л.Б. з паритетним партнером ООО "Экспресс" про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту СЕВАСТОПОЛЬ - КРАСНОДАР.

ВИРІШИЛИ: згідно пункту 3.1.4 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні (далі - Порядок), затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358, відмовити у відкритті регулярного міжнародного автомобільного маршруту СЕВАСТОПОЛЬ - КРАСНОДАР (час відправлення з м. Севастополь (14-00) - м. Краснодар (17-20) у зв'язку з тим, що час відправлення з початкової автостанції маршрутів, що збігаються за шляхом руху автобусів цього напрямку, відрізняється менше ніж на 2 години. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

Комісія ухвалила, що за прийнятими позитивними рішеннями листи до компетентних органів іноземних держав будуть направлятись в разі звернень перевізників.

По пункту 3

СЛУХАЛИ: голову комісії Петухова Д.В., який запропонував визначити дату проведення наступного засідання комісії 04 квітня 2014 року.

ВИРІШИЛИ: За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.


Голова комісії


Д.В. Петухов


Протокол вів:


О.П. Корнієнко

____________

А.Ю. Щербак

____________

В.А. Балін

____________

П.В. Кравченко

____________

В.Ю. Корнілов

____________

П.В. Главацький

____________

Ю.С. Дробот

____________

О.В. Якущенко

____________

С.Є. Кропивницький____________

Л.В. Лукіна

{Текст взято з сайту Мінінфраструктури України http://www.mtu.gov.ua}вгору