Документ v0030733-14, поточна редакція — Затвердження від 13.02.2014, підстава - v0085733-14

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


25.01.2014

ПРОТОКОЛ № 30
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури
№ 85 від 13.02.2014}

Присутні члени комісії:

Петухов Д.В.

- директор Департаменту автомобільного транспорту (голова Комісії);

Ткаченко О.В.

- заступник директора - начальник відділу технічної та цінової політики Департаменту автомобільного транспорту (заступник голови Комісії);

Щербак А.Ю.

- заступник директора - начальник відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;

Балін В.А.

- начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;

Корнієнко О.П.

- головний спеціаліст відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту (секретар комісії);

Кравченко П.В.

- головний спеціаліст відділу адміністративних послуг та ведення реєстру Управління ліцензування та адміністративних послуг Укртрансінспекції України;

Ігнатенко В.М.

- начальник відділу адмінпослуг та ведення реєстру Укртрансінспекції України;


Залучені фахівці:

Главацький П.В.

- фахівець у галузі міжнародних автомобільних перевезень - радник ВГО УТС;

Дробот Ю.С.

- головний спеціаліст відділу сприяння організації перевезень Секретаріату АсМАП України;

Лукіна Л.В.

- виконавчий директор ВГО ВААП;

Іванов О.П.

- начальник відділу перевезень та транспортної експедиції управління транспортних перевезень УДП "Укрінтеравтосервіс";

Якущенко О.В.

- начальник відділу організаційного забезпечення та протоколу управління транспортних перевезень УДП "Укрінтеравтосервіс".

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови комісії Петухова Д.В.

2. Доповідь головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П. по матеріалах представлених маршрутів на розгляд комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1.

СЛУХАЛИ: голову комісії Петухова Д.В., який представив усіх членів Комісії та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні" (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 519), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: взяти до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2.

Порядок проведення засідання:

1. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "Українські Лінії" з паритетним партнером UAB "Tolimojo keleivinio transport kompanija" про продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ-ВІЛЬНЮС.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ-ВІЛЬНЮС (час відправлення з м. Київ (19-40) - Вільнюс (22-00), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "Ельбрус-Транс" з паритетним партнером UAB "Tolimojo keleivinio transport kompanija" про продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ-ВІЛЬНЮС.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ-ВІЛЬНЮС (час відправлення з м. Київ (19-40) - Вільнюс (22-00), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "Ельбрус-Транс" з паритетним партнером UAB "Tolimojo keleivinio transport kompanija" про продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА-ПАЛАНГА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА-ПАЛАНГА (час відправлення з м. Одеса (12-15) - Паланга (17-05), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "Українські Лінії" з паритетним партнером UAB "Tolimojo keleivinio transport kompanija" про продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА-ПАЛАНГА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА-ПАЛАНГА (час відправлення з м. Одеса (12-15) - Паланга (17-05), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "Українські лінії" з паритетним партнером ТОВ "АМРОН" про внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА-САНКТ-ПЕТЕРБУРГ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА-САНКТ-ПЕТЕРБУРГ (час відправлення з м. Одеса (15-15) - Санкт-Петербург (12-20), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "Українські лінії" з паритетним партнером ТОВ "АМРОН" про внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА-МОСКВА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА-МОСКВА (час відправлення з м. Одеса (12-15) - Москва (20-00), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "Українські лінії" з паритетним партнером ЧУПТ "Автобус-Тур" про внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА-МІНСЬК.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА-МІНСЬК (час відправлення з м. Одеса (15-25) - Мінськ (19-30), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "Українські лінії" з паритетним партнером ЧУПТ "Автобус-Тур" про внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА-НОВОПОЛОЦЬК.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА-НОВОПОЛОЦЬК (час відправлення з м. Одеса (15-25) - Новополоцьк (17-30), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "Українські лінії" з паритетним партнером UAB "Tolimojo keleivinio transport kompanija" про продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛЬВІВ-ВІЛЬНЮС.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛЬВІВ-ВІЛЬНЮС (час відправлення з м. Львів (18-10) - Вільнюс (17-40), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно претендента II Covalciuc Anatolii без паритету про продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИШИНІВ-ЗАТОКА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИШИНІВ-ЗАТОКА (час відправлення з м. Кишинів (23-05) - Затока (23-05), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

11. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно претендента SA COLOANA AUTO 2811 без паритету про продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОРХЕЙ-ОДЕСА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОРХЕЙ-ОДЕСА (час відправлення з м. Орхей (07-35) - Одеса (15-15), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

12. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно регулярного міжнародного автомобільного транзитного маршруту ВУЛКУНЕШТЬ-САНКТ-ПЕТЕРБУРГ (час відправлення з м. Вулкунешть (04-10) - м. Санкт-Петербург (06-50), який обслуговує претендент SRL "Remta-Transport-Privat".

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Укртрансінспекції України розглянути можливість здійснити заходи щодо вирішення питань, викладених у зверненні Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова (вих. № 02/6-60 від 14.01.2014), щодо регулярного міжнародного автомобільного транзитного маршруту ВУЛКУНЕШТЬ-САНКТ-ПЕТЕРБУРГ (час відправлення з м. Вулкунешть (04-10) - м. Санкт-Петербург (06-50), терміном на 3 (три) роки (копія листа додається до Протоколу). За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

13. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно регулярних міжнародних автомобільних маршрутів КИШИНІВ-ВАПНЯРКА (час відправлення з м. Кишинів (13-00) - Вапнярка (08-30), РИБНИЦА-КОТОВСЬК (час відправлення з м. Рибница (06-20, 14-00) - Котовськ (09-20, 18-00), РИБНИЦА-ОДЕСА (час відправлення з м. Рибница (06-30) - Одеса (16-55) та РИБНИЦА-СЛОБОДКА (час відправлення з м. Рибница (06-20, 14-00) - Слободка (08-30, 15-40), які обслуговує претендент ОАО "Рибницкая автокалона 2831" без паритету.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Укртрансінспекції України розглянути можливість здійснити заходи щодо вирішення питань, викладених у зверненні Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова (вих. № 02/8-2059 від 17.12.2013), щодо регулярних міжнародних автомобільних маршрутів КИШИНІВ-ВАПНЯРКА (час відправлення з м. Кишинів (13-00) - Вапнярка (08-30), РИБНИЦА-КОТОВСЬК (час відправлення з м. Рибница (06-20, 14-00) - Котовськ (09-20, 18-00), РИБНИЦА-ОДЕСА (час відправлення з м. Рибница (06-30) - Одеса (16-55) та РИБНИЦА-СЛОБОДКА (час відправлення з м. Рибница (06-20, 14-00) - Слободка (08-30, 15-40), терміном на 3 (три) роки (копія листа додається до Протоколу). За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

14. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення ПП "РИМ-БОГДАН" про закриття функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЖИТОМИР-МОЗИР.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на закриття функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЖИТОМИР-МОЗИР (час відправлення з м. Житомир (14-40, 06-20, 16-35) - Мозир (20-18, 12-40, 23-05). За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

15. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ФОП "Кулішенко О.О." з паритетним партнером ООО "Диспетчер" про внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту СУМИ-КУРСЬК.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту СУМИ-КУРСЬК (час відправлення з м. Суми (06-30) - Курськ (15-20) для українського перевізника) (час відправлення з м. Суми (14-40) - Курськ (07-15) для російського перевізника), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

16. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ ТК "Флагман" з паритетним партнером ОАО "Вешенское АТП" про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУГАНСЬК-ВЕШЕНСЬКА.

ВИРІШИЛИ: відмовити у відкритті регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУГАНСЬК-ВЕШЕНСЬКА (час відправлення з м. Луганськ (06-05) - Вешенська (14-40) для українського перевізника) (час відправлення з м. Луганськ (14-40) - Вешенська (06-05) для російського перевізника), у зв'язку з тим, що документи подані не в повному обсязі. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

17. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "Лугавтотранс" з паритетним партнером ОАО "Вешенское АТП" про внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУГАНСЬК-МІЛЛЕРЕВО.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУГАНСЬК - МІЛЛЕРЕВО (час відправлення з м. Луганськ (07-05) - Міллерево (14-45) для українського перевізника) (час відправлення з м. Луганськ (08-05) - Міллерево (12-05) для російського перевізника), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

Комісія прийняла рішення: щодо прийнятих позитивних рішень листи до компетентних органів іноземних держав будуть направлятись в разі звернень перевізників.

По пункту 3.

Голова комісії Петухов Д.В. запропонував визначити дату проведення наступного засідання комісії.

Прийняли рішення щодо проведення наступного засідання комісії 7 лютого 2014 року.

ВИРІШИЛИ: пропозицію підтримали.


Голова комісії:


Д.В. Петухов


Протокол вів:


О.П. Корнієнко

____________

О.В. Ткаченко

____________

А.Ю. Щербак

____________

В.А. Балін

____________

В.М. Ігнатенко

____________

П.В. Кравченко

____________

П.В. Главацький

На момент підписання Протоколу особа вважається такою, що померла

О.П. Іванов

____________

Ю.С. Дробот

____________

О.В. Якущенко

____________

Л.В. Лукіна

{Текст взято з сайту Мінінфраструктури України http://www.mtu.gov.ua}вгору