Документ v0029733-14, поточна редакція — Затвердження від 13.02.2014, підстава - v0084733-14

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


13.01.2014

ПРОТОКОЛ № 29
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури
№ 84 від 13.02.2014}

Присутні члени комісії:


Петухов Д.В.

-

директор Департаменту автомобільного транспорту (голова Комісії);


Ткаченко О.В.

-

заступник директора - начальник відділу технічної та цінової політики Департаменту автомобільного транспорту (заступник голови Комісії);


Щербак А.Ю.

-

заступник директора - начальник відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;


Балін В.А.

-

начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;


Корнієнко О.П.

-

головний спеціаліст відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту (секретар комісії);


Кравченко П.В.

-

головний спеціаліст відділу адміністративних послуг та ведення реєстру Управління ліцензування та адміністративних послуг Укртрансінспекції України;


Ігнатенко В.М.

-

начальник відділу адмінпослуг та ведення реєстру Укртрансінспекції України.Залучені фахівці:


Главацький П.В.

-

фахівець у галузі міжнародних автомобільних перевезень, радник ВГО УТС;


Дробот Ю.С.

-

головний спеціаліст відділу сприяння організації перевезень Секретаріату АсМАП України;


Лукіна Л.В.

-

виконавчий директор ВГО ВААП;


Іванов О.П.

-

начальник відділу перевезень та транспортної експедиції управління транспортних перевезень УДП "Укрінтеравтосервіс";


Якущенко О.В.

-

начальник відділу організаційного забезпечення та протоколу управління транспортних перевезень УДП "Укрінтеравтосервіс".

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови комісії Петухова Д. В.

2. Доповідь головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О. П. по матеріалах представлених маршрутів на розгляд комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1.

СЛУХАЛИ: голову комісії Петухова Д. В., який представив усіх членів Комісії та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні" (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 519), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: взяли до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2.

Порядок проведення засідання:

1. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О. П., який назвав претендента ПАТ "Керченське АТП 14313" з паритетним партнером ООО "Апшеронское ПАТП" про продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту СІМФЕРОПОЛЬ - ГЕЛЕНДЖИК.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту СІМФЕРОПОЛЬ - ГЕЛЕНДЖИК (час відправлення з м. Сімферополь (07-20) - Геленджик (06-55)), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О. П., який назвав претендента ПАТ "Керченське АТП 14313" з паритетним партнером ООО "Кубаньавто" про продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного сезонного міжнародного автомобільного маршруту ФЕОДОСІЯ - КРАСНОДАР.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного сезонного міжнародного автомобільного маршруту ФЕОДОСІЯ - КРАСНОДАР (час відправлення з м. Феодосія (18-00) - Краснодар (21-30) у період з 01 липня по 15 вересня), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О. П., який назвав претендента ПАТ "Керченське АТП 14313" з паритетними партнерами ЧП "Шевченко С. Н. " та ЧП "Погорельцев В. А." про внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту СІМФЕРОПОЛЬ - КРАСНОДАР.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту СІМФЕРОПОЛЬ - КРАСНОДАР (час відправлення з м. Сімферополь (06-55) - Краснодар (06-50)), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О. П., який назвав претендента ПП "Хусточкін Ю. В." з паритетним партнером ГУП ВО "Волгоградавтотранс" про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУГАНСЬК - ВОЛГОГРАД.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУГАНСЬК - ВОЛГОГРАД (час відправлення з м. Луганськ (17-35) - Волгоград (19-40)), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О. П., який назвав претендента ТОВ "Євровояж" з паритетним партнером "Deutsche Touring GmbH" про продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - КЬОЛЬН.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - КЬОЛЬН (час відправлення з м. Київ (08-45) - Кьольн (08-00)), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О. П., який назвав претендента ПП "Павловський І. П." з паритетними партнерами PKS "Hrubieszow Sp. z o.o." про продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ - ХЕЛМ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу та внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ - ХЕЛМ (час відправлення з м. Володимир-Волинський (07-00, 09-30) - Хелм (14-30, 16-00) для українського перевізника), (час відправлення з м. Володимир-Волинський (14-00, 12-00) - Хелм (08-20, 06-50) для польського перевізника), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О. П., який назвав претендента ТОВ "Євроклуб" з паритетним партнером "Euroclub Busreisen GmbH" про продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - РОСТОК.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - РОСТОК (час відправлення з м. Київ (07-45) - Росток (07-10)), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

Комісія прийняла рішення: щодо прийнятих позитивних рішень, листи до компетентних органів іноземних держав будуть направлятись в разі звернень перевізників.

По пункту 3.

Голова комісії Петухов Д. В. запропонував визначити дату проведення наступного засідання комісії.

Прийняли рішення щодо проведення наступного засідання комісії 25 січня 2014 року.

ВИРІШИЛИ: пропозицію підтримали.

Голова комісії

Д.В. Петухов

Протокол вів:

О.П. Корнієнко

____________

О.В. Ткаченко

____________

А.Ю. Щербак

____________

В.А. Балін

____________

В.М. Ігнатенко

____________

П.В. Кравченко

____________

П.В. Главацький

На момент
підписання Протоколу
особа вважається такою,
що померла

О.П. Іванов

____________

Ю.С. Дробот

____________

О.В. Якущенко

____________

Л.В. Лукіна

{Текст взято з сайту Мінінфраструктури України http://www.mtu.gov.ua}вгору