Документ v0027733-13, поточна редакція — Затвердження від 24.01.2014, підстава - v0044733-14

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


13.12.2013

ПРОТОКОЛ № 27
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури
№ 44 від 24.01.2014}

Присутні члени комісії:


Ткаченко О.В.

-

заступник директора - начальник відділу технічної та цінової політики Департаменту автомобільного транспорту (заступник голови Комісії);


Щербак А.Ю.

-

заступник директора - начальник відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;


Балін В.А.

-

начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;


Корнієнко О.П.

-

головний спеціаліст відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту (секретар комісії);


Кравченко П.В.

-

головний спеціаліст відділу адміністративних послуг та ведення реєстру Управління ліцензування та адміністративних послуг Укртрансінспекції України;


Ігнатенко В.М.

-

начальник відділу адмінпослуг та ведення реєстру Укртрансінспекції України;
Залучені фахівці:


Главацький П.В.

-

фахівець у галузі міжнародних автомобільних перевезень радник ВГО УТС.


Лукіна Л.В.

-

виконавчий директор ВГО ВААП;


Іванов О.П.

-

начальник відділу перевезень та транспортної експедиції управління транспортних перевезень УДП "Укрінтеравтосервіс";


Якущенко О.В.

-

начальник відділу організаційного забезпечення та протоколу управління транспортних перевезень УДП "Укрінтеравтосервіс".

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови комісії Петухова Д.В.

2. Доповідь головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П. по матеріалах представлених маршрутів на розгляд комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1.

СЛУХАЛИ: голову комісії Петухова Д.В., який представив усіх членів Комісії та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні" (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 519), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: взяли до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2.

Порядок проведення засідання:

1. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ПАТ "Ужгородське АТП 12107" з паритетним партнером "ARRIVA Michalovce a.s." про внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту УЖГОРОД - МІХАЙЛОВЦЕ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту УЖГОРОД - МІХАЙЛОВЦЕ (час відправлення з м. Ужгород (06-00) - Міхайловце (14-00) для українського перевізника) (час відправлення з м. Ужгород (14-50) - Міхайловце (07-35)) для словацького перевізника) на термін діючого дозволу до 18.02.2018, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ФОП "Яцишин М.М." з паритетним партнером PKS "Tomaszow Lubelski" про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК - ВАРШАВА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК - ВАРШАВА (час відправлення з м. Луцьк (10-20) - Варшава (12-25)), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "СІС" з паритетним партнером И.П. "Стаханов С.В. " про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту СЕВАСТОПОЛЬ - ВОРОНІЖ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту СЕВАСТОПОЛЬ - ВОРОНІЖ (час відправлення з м. Севастополь (11-00) - Вороніж (09-00)), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ВАТ "Луцьке АТП 10727" з паритетним партнером "Lubelskie Linie Autobusowe" Sp. z o.o. про продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК - РАДОМ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК - РАДОМ (час відправлення з м. Луцьк (06-20) - Радом (10-20)), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ВАТ "Луцьке АТП 10727" з паритетним партнером "Lubelskie Linie Autobusowe" Sp. z o.o. про продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК - ВАРШАВА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК - ВАРШАВА (час відправлення з м. Луцьк (18-00) - Варшава (13-15)), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ВАТ "Луцьке АТП 10727" з паритетним партнером "Lubelskie Linie Autobusowe" Sp. z. o.o. продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК - ПУЛАВИ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК - ПУЛАВИ (час відправлення з м. Луцьк (21-00) - Пулави (14-30)), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента СПД "Шевченко С.М." з паритетним партнером "AS Karpaten&Krim Tours" GmbH про продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - БОНН.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - БОНН (час відправлення з м. Київ - 05-40) - Бонн (02-15)), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "Львівське АТП 14631" з паритетним партнером "AS Karpaten&Krim Tours" GmbH про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХЕРСОН - ХЕРНЕ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХЕРСОН - ХЕРНЕ (час відправлення з м. Херсон (20-15) - Херне (01-30)), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "ОДРІ" з паритетним партнером "JOARJA-98" S.A. про внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІГІВ - СЕВІЛЬЯ (скорочення регулярного міжнародного автомобільного маршруту до м. Вінниця).

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІГІВ - СЕВІЛЬЯ (час відправлення з м. Вінниця (07-15) - Севілья (09-00)), на термін діючого дозволу до 18.04.2017, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ФОП "Новіков Л.А." з паритетним партнером PKS "POLONUS" про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - ВАРШАВА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - ВАРШАВА (час відправлення з м. Київ (19-00) - Варшава (18-00)), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

11. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ФОП "Оперчук І.Ф." без паритету про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - БУХАРЕСТ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - БУХАРЕСТ (час відправлення з м. Чернівці - 16-00) - Бухарест (16-00)), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

12. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента СПД "Дунаєв В.М." з паритетним партнером И.П. "Исайкин Д.М." про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХАРКІВ - ВОРОНІЖ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХАРКІВ - ВОРОНІЖ (час відправлення з м. Харків (22-00) - Вороніж (21-30)), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

13. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно регулярного міжнародного автомобільного маршруту БЕНДЕРИ - РОЗДІЛЬНА (час відправлення з м. Бендери (07-15, 11-45) - м. Роздільна (10-40, 19-35)), який обслуговує претендент ООО "ВИ-АВТО" без паритету.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Укртрансінспекції України розглянути можливість здійснити заходи щодо вирішення питань, викладених у зверненні Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова (вих. № 02/3-1843 від 18.11.2013), щодо регулярного міжнародного маршруту БЕНДЕРИ - РОЗДІЛЬНА (час відправлення з м. Бендери (07-15, 11-45) - м. Роздільна (10-40, 19-35)), терміном на 3 (три) роки (копія листа додається до Протоколу). За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

14. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення ПП "Фаворит" про внесення змін до функціонуючих регулярних міжнародних автомобільних маршрутів ОДЕСА - П'ЯТИГОРСЬК, ОДЕСА - КРАСНОДАР та ОДЕСА - РОСТОВ-НА-ДОНУ (виключення з розкладу руху автовокзалу Одеса АВ).

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючих регулярних міжнародних автомобільних маршрутів ОДЕСА - П'ЯТИГОРСЬК (час відправлення з м. Одеса (11-40) - П'ятигорськ (11-00)) та ОДЕСА - РОСТОВ-НА-ДОНУ (час відправлення з м. Одеса (18-20) - Ростов-на-Дону (19-00)), на термін діючого дозволу до 29.12.2017; ОДЕСА - КРАСНОДАР (час відправлення з м. Одеса (08-00) - Краснодар (20-05)) на термін діючого дозволу до 01.03.2018, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

15. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення ПП "АІТ" стосовно регулярного міжнародного автомобільного маршруту БОРИСПІЛЬ - КИЇВ - КИШИНІВ, який обслуговує з паритетним партнером ІП "Жолнач О.І.", про порушення правил міжнародних пасажирських перевезень молдовським перевізником ТОВ "Rute Avto Internationale" та ЧКП "Денисівка-Плюс".

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України направити листа до Міністерства транспорту Республіки Молдова стосовно порушення правил міжнародних пасажирських перевезень ТОВ "Rute Avto Internationale", з проханням перевірити та попередити зазначеного перевізника.

Рекомендувати Укртрансінспекції України надати Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України наявну інформацію стосовно здійснення перевезень ЧКП "Денисівка-Плюс" та здійснених порушень при виконанні перевезень. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

16. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення ТОВ "Одрі" про внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІГІВ - СЕВІЛЬЯ (скорочення маршруту до м. Кам'янець-Подільський в період з 01.12.2013 - 01.05.2014 р. у зв'язку із ремонтом моста перед м. Кам'янець-Подільський).

ВИРІШИЛИ:. надати згоду на внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІГІВ - СЕВІЛЬЯ, на термін діючого дозволу до 18.04.2017, за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

17. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту Російської Федерації стосовно регулярного міжнародного автомобільного маршруту МІЛЕРОВО - ЛУГАНСЬК з проханням попередити українського перевізника ТОВ "Лугавтотранс" про значну кількість порушень при здійсненні міжнародних пасажирських перевезень.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати Укртрансінспекції України надати Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України наявну інформацію стосовно здійснення перевезень ТОВ "Лугавтотранс" та здійснених порушень при виконанні перевезень. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

Комісія прийняла рішення щодо прийнятих позитивних рішень, листи до компетентних органів іноземних держав будуть направлятись в разі звернень перевізників.

По пункту 3.

Заступник Голови комісії Ткаченко О.В. запропонував визначити дату проведення наступного засідання комісії.

Прийняли рішення щодо проведення наступного засідання комісії 26 грудня 2013 року.

ВИРІШИЛИ: пропозицію підтримали.

Заступник голови Комісії

О.В. Ткаченко

Протокол вів:

О.П. Корнієнко

____________

А.Ю. Щербак

____________

В.А. Балін

____________

В.М. Ігнатенко

____________

П.В. Кравченко

____________

П.В. Главацький

____________

Л.В. Лукіна

____________

О.П. Іванов

____________

О.В. Якущенко

{Текст взято з сайту Мінінфраструктури України http://www.mtu.gov.ua}вгору