Документ v0026733-13, поточна редакція — Затвердження від 16.01.2014, підстава - v0025733-14

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


29.11.2013

ПРОТОКОЛ № 26
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури
№ 25 від 16.01.2014}

Присутні члени комісії:


Петухов Д.В.

-

директор Департаменту автомобільного транспорту (голова Комісії);


Ткаченко О.В.

-

заступник директора - начальник відділу технічної та цінової політики Департаменту автомобільного транспорту (заступник голови Комісії);


Щербак А.Ю.

-

заступник директора - начальник відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;


Балін В.А.

-

начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;


Корнієнко О.П.

-

головний спеціаліст відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту (секретар комісії);


Кравченко П.В.

-

головний спеціаліст відділу адміністративних послуг та ведення реєстру Управління ліцензування та адміністративних послуг Укртрансінспекції України;


Ігнатенко В.М.

-

начальник відділу адмінпослуг та ведення реєстру Укртрансінспекції України;
Залучені фахівці:


Главацький П.В.

-

фахівець у галузі міжнародних автомобільних перевезень радник ВГО УТС;


Лукіна Л.В.

-

виконавчий директор ВГО ВААП;


Іванов О.П.

-

начальник відділу перевезень та транспортної експедиції управління транспортних перевезень УДП "Укрінтеравтосервіс";


Якущенко О.В.

-

начальник відділу організаційного забезпечення та протоколу управління транспортних перевезень УДП "Укрінтеравтосервіс".

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови Комісії Петухова Д.В.

2. Доповідь головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П. по матеріалах представлених маршрутів на розгляд Комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1.

СЛУХАЛИ: голову Комісії Петухова Д.В., який представив усіх членів Комісії та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні" (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 519), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: взяли до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2.

Порядок проведення засідання:

1. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ФОП "Вдовенко ОС." з паритетним партнером И.П. "Легенький М. Е." щодо внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - КУРСЬК.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - КУРСЬК (час відправлення з м. Київ (06-05) - Курськ (07-40)), на термін діючого дозволу до 12.12.2017. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ФОП "Мазуленко В.М." з паритетним партнером ООО "Автокомбінат № 45" щодо внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУГАНСЬК - МОСКВА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУГАНСЬК - МОСКВА (час відправлення з м. Луганськ (19-30) - Москва (20-00)), на термін діючого дозволу до 12.06.2018. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "Одрі" з паритетним партнером "Reiseburo Kij-Grand" щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - БОНН.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - БОНН (час відправлення з м. Київ (10-00) - Бонн (04-00)), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "Одрі" з паритетним партнером "Reiseburo Kij-Grand" щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту СІМФЕРОПОЛЬ - БОНН.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту СІМФЕРОПОЛЬ - БОНН (час відправлення з м. Сімферополь (15-00) - Бонн (23-00)), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ПП Фірма "Ікарус - Авто" з паритетним партнером ОАО "Воронежское пассажирское автотранспортное предприятие № 3" щодо внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХАРКІВ - ВОРОНІЖ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХАРКІВ - ВОРОНІЖ (час відправлення з м. Харків (07-40) - Вороніж (08-00)), на термін діючого дозволу до 31.12.2016. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ПП Фірма "Ікарус - Авто" з паритетним партнером ОАО "Воронежское пассажирское автотранспортное предприятие № 3" щодо внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХАРКІВ - ВОРОНІЖ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХАРКІВ - ВОРОНІЖ (час відправлення з м. Харків (20-00) - Вороніж (20-00)), на термін діючого дозволу до 31.12.2016. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ФОП "Никонов О.В." без паритету, щодо продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ШОСТКА - КУРСЬК.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ШОСТКА - КУРСЬК (час відправлення з м. Шостка (04-25) - Курськ (14-55)), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ФОП "Стецик Т.В." з паритетним партнером "Special Trade sp. z o.o." щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ВАРШАВА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ВАРШАВА (час відправлення з м. Хмельницький (13-00) - Варшава (19-30)), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ПП "ЛИС-АВТО-ТРАНС" з паритетним партнером ООО "Мередиан" щодо внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту СТАХАНОВ - МОСКВА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту СТАХАНОВ - МОСКВА (час відправлення з м. Стаханов (11-00) - Москва (21-00)), на термін діючого дозволу до 20.02.2018. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ПП "Фаворіт" з паритетним партнером И.П. "Мудрая Наталья Алексеевна" щодо продовження дії дозволу та внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА - ВОЛГОГРАД.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу та внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА - ВОЛГОГРАД (час відправлення з м. Одеса (07-00) - Волгоград (10-00)), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

11. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "Престиж - Авто" з паритетним партнером ОАО "Экспресс" щодо продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА - СОЧІ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА - СОЧІ (час відправлення з м. Одеса (08-00) - Сочі (09-30)), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

12. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента КП "Київпастранс" АП № 8" з паритетними партнерами "Biuro JORDAN" та "Musil Tour spol s.r.o." щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КРИВИЙ РІГ - ПРАГА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КРИВИЙ РІГ - ПРАГА (час відправлення з м. Кривий Ріг (22-30) - Прага (08-30)), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

13. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ФОП "Петренко А.П." з паритетним партнером И.П. "Смольговский В.В." щодо продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту СУМИ - КУРСЬК.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту СУМИ - КУРСЬК (час відправлення з м. Суми (07-00) - Курськ (16-20)) для українського перевізника, (час відправлення з м. Суми (12-00) - Курськ (06-30)) для російського перевізника, терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

14. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ФОП "Петренко А.П." без паритету щодо продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту СУМИ - ГЛУШКОВО.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту СУМИ - ГЛУШКОВО (час відправлення з м. Суми (05-30, 14-00) - Глушково (12-00, 20-15)), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

15. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ПКП "Денисівка - Плюс" з паритетним партнером "RUTE AUTO INTORNATIONALE" s.r.l. щодо внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту БОРИСПІЛЬ - КИШИНІВ.

ВИРІШИЛИ: відмовити у внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту БОРИСПІЛЬ - КИШИНІВ (час відправлення з м. Бориспіль (21-15) - Кишинів (23-30)) у зв'язку з тим, що перевізник надав неповний пакет документів. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

16. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ПАТ "ЧТК" з паритетним партнером S.R.L. "Nimelim-Tur" щодо внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА - КИШИНІВ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА - КИШИНІВ (час відправлення з м. Одеса (08-50) - Кишинів (11-00)), на термін діючого дозволу до 04.04.2015. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

17. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ПП Коляда О.Г. з паритетним партнером "Zaklad Usiug Transportowo - Handlowych" щодо продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту КОВЕЛЬ - КРАСНОСТАВ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту КОВЕЛЬ - КРАСНОСТАВ (час відправлення з м. Ковель (02-30, 08-40, 12-00, 22-30) - Красностав (05-00, 06-30, 08-30, 11-30)), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

18. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно регулярного міжнародного автомобільного маршруту ШТЕФАН ВОДЕ - ОДЕСА (час відправлення з м. Штефан Воде (05-20) - м. Одеса (13-10)), який обслуговує претендент "SA BAZA de Transport auto-7" без паритету.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Укртрансінспекції України розглянути можливість здійснити заходи щодо вирішення питань, викладених у зверненні Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова (вих. № 02/8-1689 від 25.10.2013), щодо регулярного міжнародного маршруту ШТЕФАН ВОДЕ - ОДЕСА (час відправлення з м. Штефан Воде (05-20) - м. Одеса (13-10)), терміном на 3 (три) роки (копія листа додається до Протоколу). За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

19. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно регулярного міжнародного автомобільного транзитного маршруту БЕЛЬЦИ - САНКТ-ПЕТЕРБУРГ (час відправлення з м. Бельци (08-00) - м. Санкт-Петербург (08-50)), який обслуговують претенденти SRL "Transserik Tur", И.П. "Королев Ю.Н.".

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Укртрансінспекції України розглянути можливість здійснити заходи щодо вирішення питань, викладених у зверненні Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова (вих. № 02/11-1852 від 22.11.2013), щодо регулярного міжнародного автомобільного транзитного маршруту БЕЛЬЦИ - САНКТ-ПЕТЕРБУРГ (час відправлення з м. Бельци (08-00) - м. Санкт-Петербург (08-50)), терміном на 3 (три) роки (копія листа додається до Протоколу). За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

20. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "Гаджиєв" з паритетним партнером ГП "Минсктранс" щодо внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту КОБЛЕВО - МІНСЬК.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до регулярного міжнародного автомобільного маршруту КОБЛЕВО - МІНСЬК (час відправлення з м. Коблево (17-15) - Мінськ (07-30)), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

Комісія прийняла рішення, щодо прийнятих позитивних рішень, листи до компетентних органів іноземних держав будуть направлятись в разі звернень перевізників.

По пункту 3.

Голова комісії Петухов Д.В. запропонував визначити дату проведення наступного засідання комісії.

Прийняли рішення щодо проведення наступного засідання комісії 13 грудня 2013 року.

ВИРІШИЛИ: пропозицію підтримали.

Голова комісії:

Д.В. Петухов

Протокол вів:

О.П. Корнієнко

____________

О.В. Ткаченко

____________

А.Ю. Щербак

____________

В.А. Балін

____________

В.М. Ігнатенко

____________

П.В. Главацький

____________

П.В. Кравченко

____________

О.П. Іванов

____________

Л.В. Лукіна

____________

О.В. Якущенко


{Текст взято з сайту Мінінфраструктури України http://www.mtu.gov.ua}вгору