Документ v0026282-09, поточна редакція — Прийняття від 19.01.2009


 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
 
Н А К А З
 
19.01.2009 N 26

 
Про передачу Державного реєстру
медичної техніки та виробів медичного призначення
на електронних та паперових носіях та матеріалів
реєстраційного досьє, інших матеріалів
в сфері обігу медичних виробів

 
     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.12.2008 N 1122 ( 1122-2008-п ) "Про внесення змін до деяких постанов", постанови Кабінету Міністрів України від 09.11.2004 N 1497 ( 1497-2004-п ) "Про затвердження Порядку державної реєстрації(перереєстрації) медичної техніки та виробів медичного призначення" (із змінами), з метою забезпечення правонаступництва та належного виконання структурними підрозділами МОЗ функцій при здійсненні державної реєстрації (перереєстрації) медичних виробів Н А К А З У Ю:
 
     1. Виконуючому обов'язки Голови ліквідаційної комісії Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення (Косяченку К.Л.) у термін до 22.01.2009 р. здійснити передачу Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення на електронних та паперових носіях та матеріалів реєстраційного досьє, інших матеріалів в сфері обігу медичних виробів на паперових та електронних носіях.
 
     2. Директору Департаменту регуляторної політики у сфері обігу лікарських засобів та продукції у системі охорони здоров'я МОЗ України (Константінову Ю.Б.) прийняти Державний реєстр медичної техніки та виробів медичного призначення на електронних та паперових носіях та матеріалів реєстраційного досьє, інших матеріалів в сфері обігу медичних виробів на паперових та електронних носіях.
 
     3. Про передачу відповідної документації скласти акти в двох екземплярах, по одному екземпляру для Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення та Міністерства охорони здоров'я України.
 
     Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
 
 В.о. Міністра                     З.М.Митник вгору