Документ v0025840-13, поточна редакція — Прийняття від 08.02.2013

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

08.02.2013  № 25

Про внесення змін до Інструкції про складання органами Державної казначейської служби України звітності про виконання державного бюджету

З метою приведення Інструкції про складання органами Державної казначейської служби України звітності про виконання державного бюджету, затвердженої наказом Державної казначейської служби України від 13 лютого 2012 року № 52, у відповідність до бюджетної класифікації, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11 "Про бюджетну класифікацію" (із змінами, внесеними наказом Міністерства фінансів України від 17 січня 2013 року № 18), НАКАЗУЮ:

1. Унести до Інструкції про складання органами Державної казначейської служби України звітності про виконання державного бюджету, затвердженої наказом Державної казначейської служби України від 13 лютого 2012 року № 52 (далі - Інструкція), такі зміни:

у розділі I Доходи "Звіту про виконання державного бюджету" (додаток 1 до Інструкції) після коду 11023500 "Авансові внески з податку на прибуток іноземних юридичних осіб" доповнити кодом 11023600 "Авансові внески з податку на прибуток банківських організацій, включаючи філіали аналогічних організацій, розташованих на території України".

2. Органам Державної казначейської служби України складати і подавати місячну, квартальну та річну звітність про виконання державного бюджету з урахуванням внесених змін, починаючи зі звіту за січень 2013 року.

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів Державної казначейської служби України в межах повноважень здійснити заходи щодо забезпечення виконання вимог цього наказу.

4. Департаменту інформаційних технологій, корпоративної телекомунікації та захисту інформації (Шевчук В.М.) забезпечити доопрацювання прикладного програмного забезпечення з урахуванням вимог цього наказу.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Державної казначейської служби України відповідно до розподілу обов'язків та керівників головних управлінь Державної казначейської служби України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

Голова

С.І. Харченковгору