Документ v0025733-13, поточна редакція — Затвердження від 16.01.2014, підстава - v0024733-14

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


15.11.2013

ПРОТОКОЛ № 25
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури
№ 24 від 16.01.2014}

Присутні члени Комісії:


Петухов Д.В.

-

директор Департаменту автомобільного транспорту (голова Комісії);


Ткаченко О.В.

-

заступник директора - начальник відділу технічної та цінової політики Департаменту автомобільного транспорту (заступник голови Комісії);


Щербак А.Ю.

-

заступник директора - начальник відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;


Балін В.А.

-

начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;


Корнієнко О.П.

-

головний спеціаліст відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту (секретар Комісії);


Кравченко П.В.

-

головний спеціаліст відділу адміністративних послуг та ведення реєстру Управління ліцензування та адміністративних послуг Укртрансінспекції України;


Ігнатенко В.М.

-

начальник відділу адмінпослуг та ведення реєстру Укртрансінспекції України;
Залучені фахівці:


Главацький П.В.

-

фахівець у галузі міжнародних автомобільних перевезень радник ВГО УТС.


Лукіна Л.В.

-

виконавчий директор ВГО ВААП;


Іванов О.П.

-

начальник відділу перевезень та транспортної експедиції управління транспортних перевезень УДП "Укрінтеравтосервіс";


Якущенко О.В.

-

начальник відділу організаційного забезпечення та протоколу управління транспортних перевезень УДП "Укрінтеравтосервіс".

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови Комісії Петухова Д.В.

2. Доповідь головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П. по матеріалах представлених маршрутів на розгляд Комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1.

СЛУХАЛИ: голову Комісії Петухова Д.В., який представив усіх членів Комісії та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні" (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 519), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: взяли до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2.

Порядок проведення засідання:

1. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ПП "Фірма Стефан Транссервіс" з паритетним партнером B.U.T. i H. "TRANS-EUROPA" щодо продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту БЕРЕЖАНИ - ВАРШАВА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту БЕРЕЖАНИ - ВАРШАВА (час відправлення з м. Бережани (20-00) - Варшава (20-00)), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ПП "Фаворіт" з паритетним партнером ООО "Alan - Trans" щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА - ВЛАДІКАВКАЗ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА - ВЛАДІКАВКАЗ (час відправлення з м. Одеса (20-00) - Владікавказ (20-00)), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "Закарпатєвролінії" з паритетним партнером "Musil Tour spol s.r.o." щодо продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту МУКАЧЕВО - ПРАГА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту МУКАЧЕВО - ПРАГА (час відправлення з м. Мукачево (17-00) - Прага (17-00)), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента Підприємство "АДК-КРИМ" з паритетним партнером ООО "Транс-Лизинг" про внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту СЕВАСТОПОЛЬ - ГЕЛЕНДЖИК.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту СЕВАСТОПОЛЬ - ГЕЛЕНДЖИК (час відправлення з м. Севастополя (14-40) - Геленджик (16-00)), на термін діючого дозволу до 04.05.2017. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ПП-во "Шенгофер і К" з паритетним партнером BIURO TURYSTYKI "GLOBTUR" щодо продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту НОВОЯВОРІВСЬК - ЯРОСЛАВ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту НОВОЯВОРІВСЬК - ЯРОСЛАВ (час відправлення з м. Новояворівськ - 07-00) - Ярослав (16-10)) для українського перевізника, (час відправлення з м. Новояворівськ - 16-00) - Ярослав (11-10)) для польського перевізника, терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ФОП "Опирук П.В." з паритетним партнером "VISITOR"- Piotr Glebicki про внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - ВАРШАВА:.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - ВАРШАВА (час відправлення з м. Чернівці (16-00) - Варшава (16-00)), на термін діючого дозволу до 15.04.2018. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ПП "Ніка - Тур" з паритетним партнером ООО "ИБС Экспресс", ООО "Транс-Сервис" щодо продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту СЕВАСТОПОЛЬ - РОСТОВ-НА-ДОНУ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу до регулярного міжнародного автомобільного маршруту СЕВАСТОПОЛЬ - РОСТОВ-НА-ДОНУ (час відправлення з м. Севастополь (18-00) - Ростов-на-Дону (17-30)), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "Насорох" з паритетними партнерами "Kahan Wojciech" та "REGA & R" spol. s r.o. про внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - ПРАГА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - ПРАГА (час відправлення з м. Чернівці (11-50) - Прага (15-20)), на термін діючого дозволу до 12.06.2018. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "НВП НЕП XX1" з паритетним партнером И.П. "Ботэ С.И." щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - ВОРОНІЖ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КИЇВ - ВОРОНІЖ (час відправлення з м. Київ (21-00) - Вороніж (21-00)), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ФОП "Саян М.Р." без паритету, щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту СЄВЕРОДОНЕЦЬК - МОСКВА.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Департаменту автомобільного транспорту направити листа до Міністерства транспорту Російської Федерації щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту СЄВЕРОДОНЕЦЬК - МОСКВА.

В разі отримання позитивного рішення від Міністерства транспорту Російської Федерації щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту СЄВЕРОДОНЕЦЬК - МОСКВА, надати згоду на відкриття зазначеного регулярного міжнародного автомобільного маршруту, терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

11. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента ТОВ "КАН-ТРАНС" з паритетним партнером "AON-Transporte GmbH" щодо продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУГАНСЬК - КРЕФЕЛЬД.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного маршруту ЛУГАНСЬК - КРЕФЕЛЬД (час відправлення з м. Луганськ (19-00) - Крефельд (06-00)), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

12. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення ТОВ "Євровояж" про внесення змін до функціонуючих регулярних міжнародних автомобільних маршрутів ЧЕРНІГІВ - КЕЛЬН (час відправлення з м. Чернігів (07-00) - Кельн (08-00) та ЧЕРНІГІВ - ШТУТГАРТ (час відправлення з м. Чернігів (07-00) - Штутгарт (08-00) з проханням добавити АС КИЇВ в розклад руху на діючих маршрутах.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючих регулярних міжнародних автомобільних маршрутів ЧЕРНІГІВ - КЕЛЬН (час відправлення з м. Чернігів (07-00) - Кельн (08-00)) та ЧЕРНІГІВ - ШТУТГАРТ (час відправлення з м. Чернігів (07-00) - Штутгарт (08-00)) із правом включити АС КИЇВ в розклад руху на діючих маршрутах до 19.03.2018. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

13. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендентів СПД "Дунаєв В.М." та ФОП "Калуженов В.В." з паритетним партнером И.П. "Легенький М.Е." щодо відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХАРКІВ - МОСКВА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХАРКІВ - МОСКВА (час відправлення з м. Харків (16-10) - Москва (22-15)), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

14. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно регулярного міжнародного автомобільного маршруту БЕНДЕРИ - ОДЕСА (час відправлення з м. Бендери (13-30) - м. Одеса (17-30)), що обслуговує претендент S.R.L. "Король" без паритету.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Укртрансінспекції України розглянути можливість здійснити заходи щодо вирішення питань, викладених у зверненні Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова (вих. № 02/11-1807 від 12.11.2013), щодо регулярного міжнародного автомобільного маршруту БЕНДЕРИ - ОДЕСА (час відправлення з м. Бендери (13-30) - м. Одеса (17-30)), терміном на 5 (п'ять) років (копія листа додається до Протоколу). За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

15. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту Чеської Республіки стосовно регулярного міжнародного автомобільного маршруту ПРАГА - УЖГОРОД (час відправлення з м. Прага (21-00) - м. Ужгород (18-45)), що обслуговується претендентами Nobles Line, ПАТ "Ужгородське АТП 12107".

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Укртрансінспекції України розглянути можливість здійснити заходи щодо вирішення питань, викладених у зверненні Міністерства транспорту Чеської Республіки (вих. № 25/2013-110-SDOS/10 від 18.09.2013), щодо регулярного міжнародного автомобільного маршруту ПРАГА - УЖГОРОД (час відправлення з м. Прага (21-00) - м. Ужгород (18-45)), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

16. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення ТОВ "Західні Автолінії" стосовно регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК - ВАРШАВА (час відправлення з м. Луцьк (15-30) - Варшава (11-00)) стосовно заміни дозволів, у зв'язку із допущеною механічною помилкою при розроблені розкладу руху.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Укртрансінспекції України розглянути можливість здійснити заходи щодо вирішення питань, викладених у зверненні ТОВ "Західні Автолінії", щодо регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК - ВАРШАВА (час відправлення з м. Луцьк (15-30) - Варшава (11-00)), терміном до 03.12.2016 р. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

Комісія прийняла рішення щодо прийнятих позитивних рішень, листи до компетентних органів іноземних держав будуть направлятись в разі звернень перевізників.

По пункту 3.

Голова Комісії Петухов Д.В. запропонував визначити дату проведення наступного засідання Комісії.

Прийняли рішення щодо проведення наступного засідання Комісії 29 листопада 2013 року.

ВИРІШИЛИ: пропозицію підтримали.

Голова Комісії:

Д.В. Петухов

Протокол вів:

О.П. Корнієнко

____________

О.В. Ткаченко

___________

А.Ю. Щербак

____________

В.А. Балін

___________

В.М. Ігнатенко

____________

П.В. Кравченко

___________

П.В. Главацький

____________

О.П. Іванов

___________

Л.В. Лукіна


___________

О.В. Якущенко

{Текст взято з сайту Мінінфраструктури України http://www.mtu.gov.ua}вгору