Документ v0020733-13, поточна редакція — Затвердження від 14.10.2013, підстава - v0803733-13

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


10.09.2013

ПРОТОКОЛ № 20
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури
№ 803 від 14.10.2013}


Присутні члени комісії:
Петухов Д.В.

-

директор Департаменту автомобільного транспорту (голова Комісії);


Ткаченко О.В.

-

заступник директора - начальник відділу технічної та цінової політики Департаменту автомобільного транспорту (заступник голови Комісії);


Щербак А.Ю.

-

заступник директора - начальник відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;


Балін В.А.

-

начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;


Корнієнко О.П.

-

.головний спеціаліст відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту (секретар комісії);


Ігнатенко В.М.

-

начальник відділу адміністративних послуг та ведення реєстру Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті
Залучені фахівці:


Главацький П.В.

-

фахівець у галузі міжнародних автомобільних перевезень - радник ВГО УТС.


Лукіна Л.В.

-

виконавчий директор ВГО ВААП;


Іванов О.П.

-

начальник відділу транспортної експедиції та міжнародних перевезень пасажирів УДП "Укрінтеравтосервіс";


Якущенко О.В.

-

заступник начальника відділу транспортної експедиції та міжнародних перевезень пасажирів УДП "Укрінтеравтосервіс".

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови комісії Петухова Д.В.

2. Доповідь головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П. по матеріалах представлених маршрутів на розгляд комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1.

СЛУХАЛИ: голову комісії Петухова Д.В., який представив усіх членів Комісії та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні" (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 519), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: прийняли до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2.

Порядок проведення засідання:

1. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О. П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ЖИТОМИР - ЗЛОЧЕНЕЦЬ: ПрАТ "Львів-Інтуртранс" з паритетним партнером "Roma-Bus Sp. z o. o.".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття міжнародного маршруту ЖИТОМИР - ЗЛОЧЕНЕЦЬ (час відправлення з м. Житомира (01-00) - Злоченець (21-50), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ЛУЦЬК - РАДОМ: ТОВ "Західні Автолінії" з паритетним партнером Підприємство "Імпорт-Експорт-Транспорт".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття міжнародного маршруту ЛУЦЬК - РАДОМ (час відправлення з м. Луцька (23-30) - Радом (16-20), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О. П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - ТУРІН: ТОВ "Одрі" з паритетним партнером "C.S.P. SVILUPPO INDUSTRIALE S.p.A.".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - ТУРІН (час відправлення з м. Києва (01-30) - Турін (08-00), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право продовження дії дозволу та внесення змін на регулярному міжнародному маршруті УЖГОРОД - ПРАГА: ПАТ "Ужгородське АТП 12107" з паритетним партнером "Nobless Line s.r.o.". Також розглянули звернення ВАТ "Закрапатавтотранс" щодо порушення чинного транспортного законодавства України підприємством "Nobless Line s.r.o." при здійсненні перевезень пасажирів на регулярному міжнародному маршруті УЖГОРОД - ПРАГА.

ВИРІШИЛИ: відмовити у продовженні дії дозволу та внесенні змін на регулярному міжнародному маршруті УЖГОРОД - ПРАГА (час відправлення з м. Ужгород (18-45) - Прага (21-00). За це рішення члени комісії проголосували одноголосно. Укртрансінспекції України здійснити перевірку викладених фактів у зверненні ВАТ "Закрапатавтотранс".

5. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право продовження дії дозволу та внесення змін на регулярному міжнародному маршруті СЄВЄРОДОНЕЦЬК - ТАГАНРОГ: ПП "Сазонов І.О." з паритетним партнером ПП "Коробов С.О.".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження дії дозволу та внесення змін на регулярному міжнародному маршруті СЄВЄРОДОНЕЦЬК - ТАГАНРОГ (час відправлення з м. Сєвєродонецьк (08-25) - Таганрог (07-30), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ЯЛТА - КОМРАТ: ТОВ "Юг-Транс" з паритетним партнером S.R.L. "Pasagar Auto Servise" S.R.L. "Gorservit Trans".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття міжнародного маршруту ЯЛТА - КОМРАТ (час відправлення з м. Ялта (12-10) - Комрат (09-25), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право продовження дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ХАРКІВ - ЩЕБЕКІНО: ТОВ "Кобра" з паритетним партнером ПП "Лазута В.Л.".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ХАРКІВ - ЩЕБЕКІНО (час відправлення з м. Харкова (06-30, 08-32, 13-40, 15-40) - Щебекіно (11-10, 12-45, 18-15, 19-30) для українського перевізника, (час відправлення з м. Харкова (10-00, 14-40, 17-15) - Щебекіно (07-05, 08-10, 14-40) для російського перевізника, терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право продовження дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - КИШИНІВ: ПП "Столяр О. І." з паритетним партнером ПКФ Оризонтул ООО.

ВИРІШИЛИ: відмовити у праві продовження дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - КИШИНІВ (час відправлення з м. Хмельницького (19-30) - Кишинів (19-40) зв'язку з тим, що перевізник надав неповний пакет документів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ЗАПОРІЖЖЯ - КЬОЛЬН: ТОВ "Вега Райзен" з паритетним партнером Фірма "Райзебюро КІЙ-ГРАНД".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття міжнародного маршруту ЗАПОРІЖЖЯ - КЬОЛЬН (час відправлення з м. Запоріжжя (15-25) - Кьольн (06-00), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - ТБІЛІСІ: ФОП "Симонян А. М." з паритетним партнером DS Travel Transportation & Travel Company.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - ТБІЛІСІ (час відправлення з м. Київ (06-00) - Тбілісі (19-30), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

11. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право внесення змін на регулярному міжнародному маршруті ХАРКІВ - ДЮЙСБУРГ: ТОВ "КАН-ТРАНС" з паритетним партнером Німецьким Транспортним Підприємством "Україна Національ Турістік унд Транспорт ГмбХ".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін на регулярному міжнародному маршруті ХАРКІВ - ДЮЙСБУРГ (час відправлення з м. Харкова (23-00) - Дюйсбург (05-50) на термін діючого дозволу за умови повернення раніше виданих дозволів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

12. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КИШИНІВ - ОДЕСА (час відправлення з м. Кишинів (22-40) - Одеса (13-15), претенденти S.R.L. "A.Caciula", S.R.L. "Grozavu", стосовно видачі українських дозволів без паритету.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

13. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення ТОВ ВТП "Форум" стосовно маршруту ДРОГОБИЧ - ЛІБЕРЕЦЬ (час відправлення з м. Дрогобич (14-30, 19-00) - Ліберець (07-00, 09-00) стосовно внесення змін та видачі дозволів чеському перевізнику.

ВИРІШИЛИ: що ТОВ ВТП "Форум" необхідно подати документи до Міністерства інфраструктури України згідно чинного законодавства. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

По пункту 3.

Голова комісії Петухов Д. В. запропонував визначити дату проведення наступного засідання комісії.

Прийняли рішення щодо проведення наступного засідання комісії - відбудеться 20 вересня 2013 року.

ВИРІШИЛИ: пропозицію підтримали.

Голова комісії:

Д.В. Петухов

Протокол вів:

О.П. Корнієнко

____________

О.В. Ткаченко

____________

А.Ю. Щербак

____________

В.А. Балін

____________

В.М. Ігнатенко

____________

Л.В. Лукіна

____________

П.В. Главацький

____________

О.П. Іванов

____________

О.В. Якущенко

{Текст взято з сайту Мінінфраструктури України http://www.mtu.gov.ua}вгору