Документ v0017733-13, поточна редакція — Затвердження від 11.09.2013, підстава - v0685733-13

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


26.07.2013

ПРОТОКОЛ № 17
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури
№ 685 від 11.09.2013}

Присутні члени комісії:


Петухов Д.В.

-

директор Департаменту автомобільного транспорту (голова Комісії);


Ткаченко О.В.

-

заступник директора - начальник відділу технічної та цінової політики Департаменту автомобільного транспорту (заступник голови Комісії);


Щербак А.Ю.

-

заступник директора - начальник відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;


Корнієнко О.П.

-

головний спеціаліст відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту (секретар комісії);


Кравченко П.В.

-

головний спеціаліст відділу організації контролю на державному кордоні Управління державного контролю на автомобільному транспорті Укртрансінспекції України;


Ігнатенко В.М.

-

начальник відділу адміністративних послуг та ведення реєстру Укртрансінспекції;


Залучені фахівці:


Главацький П.В.

-

фахівець у галузі міжнародних автомобільних перевезень радник ВГО УТС.


Лукіна Л.В.

-

Виконавчий директор ВГО ВААП;

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови комісії Петухова Д.В.

2. Доповідь головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П. по матеріалах представлених маршрутів на розгляд комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1.

СЛУХАЛИ: голову комісії Петухова Д.В., який представив усіх членів Комісії та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні" (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 519), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: взяли до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2.

Порядок проведення засідання:

1. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ЄВПАТОРІЯ - КРАСНОДАР: ПП "Булгадарян Л.Б." з паритетним партнером ПП "Кокорін С. П.".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту ЄВПАТОРІЯ - КРАСНОДАР (час відправлення з м. Євпаторія - (09-30) - Краснодар (08-30)) терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ЯЛТА - НОВОРОСІЙСЬК: ПП "Булгадарян Л.Б." з паритетним партнером ТОВ "Експрес".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту ЯЛТА - НОВОРОСІЙСЬК (час відправлення з м. Ялта - (09-00) - Новоросійськ (09-00)) терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту ЖИТОМИР - ЗЛОЧЕНЕЦЬ: ПрАТ "Львів-Інтуртранс" з паритетним партнером "Roma-Bus Sp. z o. o.".

ВИРІШИЛИ: відмовити у відкритті міжнародного маршруту ЖИТОМИР - ЗЛОЧЕНЕЦЬ (час відправлення з м. Житомира - (01-00) - Злоченець (21-50)) у зв'язку з тим, що перевізник надав не повний пакет документів. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ЛУГАНСЬК - ГУБКІН: ФОП "Чернишов В. М." з паритетним партнером ПП "Манюшко М.Ю.".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження терміну дії дозволу та внесення змін на регулярному міжнародному маршруті ЛУГАНСЬК - ГУБКІН (час відправлення з м. Луганськ - (07-45) - Губкін (06-20)) терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту МИКОЛАЇВ - НЕАПОЛЬ: ФОП "Сасін В.М." з паритетним партнером "EUROBOOKING S.R.L.".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту МИКОЛАЇВ - НЕАПОЛЬ (час відправлення з м. Миколаєва - (17-00) - Неаполь (09-00)) терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - ВІЛЬНЮС: ТОВ "Ельбрус-транс" з паритетним партнером "UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту КИЇВ - ВІЛЬНЮС (час відправлення з м. Києва - (08-00) - Вільнюс (07-00)) терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту СОРОКА - ІЛЛІЧІВСЬК (час відправлення з м. Сорока (20-00) - Іллічівськ (16-00)) претендент SRL "Roa Consulting Auto" та SRL "Nimelim-Tur" стосовно продовження терміну дії дозволів та видачі українських дозволів без паритету.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном на 1 (один) рік. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КОМРАТ - ОДЕСА (час відправлення з м. Комрат (05-30) - Одеса (16-30)) претендент SA "Garant-Auto" та ТОВ Август V стосовно відкриття вказаного маршруту та видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: що ТОВ Август V необхідно подати документи до Міністерства інфраструктури України. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту Чеської Республіки щодо маршруту ПРАГА - КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ - претенденти Григорій Кущ "Інфобус", "Венсел-Турист", та ТОВ "Львівське АТП 14631" стосовно інформації щодо заміни дозволів на діючий маршрут.

ВИРІШИЛИ: прийняти до відома. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно інформації, що у зв'язку із звільненням з посади пана Тудора Келугеряну та призначенням на посаду виконуючого обов'язки директора Національного Агентства Автомобільного Транспорту пана Юліана Постікке, починаючи з 01.07.2013 документи будуть дійсні з відповідним підписом.

ВИРІШИЛИ: прийняти до відома. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

11. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., ТОВ "Редрейтранс" стосовно маршрутів ЛУГАНСЬК - КРЕФЕЛЬД та ХАРКІВ - ДЮЙСБУРГ стосовно виправлення помилки у розкладі руху, з проханням замінити Київ ЦАВ на Київ АС Дачна.

ВИРІШИЛИ: надати згоду замінити Київ ЦАВ на Київ АС Дачна у розкладі руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

12. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - ОДЕСА (час відправлення з м. Кишинів (23-56) - Одеса (10-50)) претендент SRL "Beschi Trans" стосовно продовження терміну дії та видачі українських транзитних дозволів без паритету.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

13. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав претендента на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КУП'ЯНСЬК - ВАЛУЙКИ: ФОП "Бринцов С.В." з паритетним партнером ПП "Аркатов С. М.".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КУП'ЯНСЬК - ВАЛУЙКИ (час відправлення з м. Куп'янськ - (14-10) - Валуйки (07-45)) для паритетного партнера з терміном дії на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

14. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КОМРАТ - ЯЛТА (час відправлення з м. Комрат (08-20) - Ялта (16-30)) претендент SRL Gorservit Trans, SRL Pasager Auto Service та ТОВ "Юг-Транс" щодо відкриття зазначеного маршруту та видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: що ТОВ "Юг-Транс" необхідно подати документи до Міністерства інфраструктури України. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

15. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту Російської Федерації стосовно маршруту МОСКВА - СУМИ претенденти ООО "Транс - Вей-Белгород" та ПП "Коваленко В.А." щодо відкриття зазначеного маршруту та видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: що ПП "Коваленко В.А." необхідно подати документи до Міністерства інфраструктури України. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

16. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту Російської Федерації стосовно маршруту СОЧІ - КАХУЛ (час відправлення з м. Сочі (06-45) - Кахул (09-15)) - претендент ООО "ПАТП - 5" та S.R.L. "Sarvalteh Auto" щодо видачі транзитних дозволів з терміном дії до 25.01.2015 р.

ВИРІШИЛИ: видати українські транзитні дозволи з терміном дії до 25.01.2015 р. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

17. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту Російської Федерації стосовно маршруту П'ЯТИГОРСЬК - ЛУГАНСЬК (час відправлення з м. П'ятигорськ (16-10) - Луганськ (14-00)) - претендент "ИП "Белицкая Е.В." щодо продовження терміну дії українських дозволів до 20.02.2018 р.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи з терміном дії до 20.02.2018 р. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

18. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту Російської Федерації стосовно маршруту МОСКВА - ЛУГАНСЬК (час відправлення з м. Москва (21-00) - Луганськ (09-20)) - претендент ООО "Горизонт - Тур" та ТОВ КК "Альфа - Тур" щодо внесення змін.

ВИРІШИЛИ: що ТОВ КК "Альфа - Тур" необхідно подати документи до Міністерства інфраструктури України. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

19. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Корнієнка О.П., який назвав звернення Міністерства транспорту Російської Федерації стосовно маршруту МОСКВА - ДОНЕЦЬК (час відправлення з м. Москва (17-00) - Донецьк (10-30)) - претендент ООО "Горизонт - Тур" ФОП "Базілевський В.А." та ФОП "Саян М. Р." щодо відкриття зазначеного маршруту та видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: що ФОП "Базілевський В.А." та ФОП "Саян М.Р." необхідно подати документи до Міністерства інфраструктури України. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

По пункту 3.

Голова комісії Петухов Д.В. запропонував визначити дату проведення наступного засідання комісії.

Прийняли рішення щодо проведення наступного засідання комісії відбудеться 09 серпня 2013 року.

ВИРІШИЛИ: пропозицію підтримали.

Голова комісії

Д.В. Петухов

Заступник голови Комісії

О.В. Ткаченко

Протокол вів:

О.П. Корнієнко
А.Ю. Щербак
В.М. Ігнатенко
П.В. Главацький
Л.В. Лукіна
П.В. Кравченко

{Текст взято з сайту Мінінфраструктури України http://www.mtu.gov.ua}вгору