Документ vr1_7737-13, действует, текущая редакция — Введение в действие от 19.04.2013, основание - v0180737-13

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ


12.04.2013  № 1/7

РІШЕННЯ
засідання колегії Мінприроди з питання № 7 "Про стан виконавської дисципліни за результатами роботи Міністерства екології та природних ресурсів України у І кварталі 2013 року"

{Рішення введено в дію Наказом Міністерства екології та природних ресурсів
№ 180 від 19.04.2013}

Розглянувши та обговоривши інформацію, викладену у довідці "Про стан виконавської дисциплін за результатами роботи Міністерства екології та природних ресурсів у І кварталі 2013 року" та стан організації виконання завдань, визначених актами законодавства, дорученнями Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, запитів і звернень народних депутатів України колегія ВИРІШИЛА:

1. Інформацію, викладену у довідці "Про стан виконавської дисциплін за результатами роботи Міністерства екології та природних ресурсів у І кварталі 2013 року" взяти до відома.

2. Керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через Міністра, та керівникам структурних підрозділів центрального апарату Мінприроди:

усунути причини порушень термінів виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, доручень Прем'єр-міністра України, запитів і звернень народних депутатів України, звернень громадян

Термін виконання: до 25 квітня 2013 року

забезпечити контроль дотримання встановлених термінів опрацювання проектів нормативних документів, які надсилаються на погодження іншим центральним органам виконавчої влади;

Термін виконання: постійно

продовжувати дієву співпрацю з відповідальними виконавцями документів контрольної групи Секретаріату Кабінету Міністрів України в частині надання інформації про виконання та погодження терміну перенесення виконання доручень.

Термін виконання: постійно

3. Сектору контролю та перевірки виконання актів і доручень вищих органів державної влади (Васильченко В.А.):

здійснювати систематичний аналіз стану виконавської дисципліни та щовівторка і щоп’ятниці доповідати керівництву Мінприроди.

Термін виконання: постійно

4. Управлінню майном, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення (Семесько В.М.) завершити впровадження системи електронного урядування в міністерстві:

4.1. здійснити закупівлю необхідного обладнання в установленому законодавством порядку;

Термін виконання: травень 2013 року

4.2. змонтувати та ввести в дію систему електронного урядування.

Термін виконання: червень 2013 року

5. Центральним органам виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України завершити встановлення системи електронного урядування та ввести в дію.

Термін виконання: до кінця 2013 року.

6. Державній екологічній інспекції України (Жила П.Б.) здійснити закупівлю обладнання для завершення введення в дію системи електронного урядування.

Термін виконання: травень 2013 року

В.о. Голови колегії

Д.Д. Мормуль

{Текст взято з сайту Мінприроди України http://www.menr.gov.ua/}вверх