Документ vr035735-12, текущая редакция — Принятие от 18.10.2012

КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

18.10.2012  № 35

Про проблемні питання реалізації державної політики у сфері поводження з радіоактивними відходами

Розглянувши інформацію про проблемні питання реалізації державної політики у сфері поводження з радіоактивними відходами, колегія відзначає, що Державним агентством України з управлінням зоною відчуження забезпечується реалізація державної політики у сфері поводження з радіоактивними відходами в рамках виконання завдань та заходів Загальнодержавної цільової екологічної програми поводження з радіоактивними відходами, затвердженої Законом України від 17.09.2008 № 516-VI (розроблена на період до 2017 року), Стратегії поводження з радіоактивними відходами в Україні, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19.08.2009 № 990-р (загальний строк виконання розрахований на 50 років і здійснюватиметься трьома етапами) відповідно до Законів України "Про поводження з радіоактивними відходами", "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" та інших нормативно-правових актів у цій сфері.

З метою подальшої успішної реалізації державної політики у сфері поводження з радіоактивними відходами та забезпечення вирішення проблемних питань у цій сфері, колегія ВИРІШИЛА:

1. Інформацію щодо проблемних питань реалізації державної політики у сфері поводження з радіоактивними відходами взяти до відома.

2. Державному агентству України з управління зоною відчуження (Холоша В.І.):

2.1. Забезпечити розробку та узгодження із заінтересованими центральними органами виконавчої влади проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Загальнодержавну цільову екологічну програму поводження з радіоактивними відходами" з визначенням розподілу обсягів фінансування завдань і заходів Загальнодержавної програми за пріоритетами та з розбивкою по роках.

Строк - до 30 листопада 2012 року

2.2. Підготувати та направити на ім'я Прем'єр-міністра України звернення із пропозиціями щодо упорядкування механізму використання коштів Державного фонду поводження з радіоактивними відходами та відновлення його накопичувального статусу.

Строк - до 10 листопада 2012 року

2.3. Продовжити контроль за реалізацією заходів, пов'язаних із виконанням робіт з ліквідації наслідків радіаційної аварії на сховищах № 5, 6, 7 пункту захоронення радіоактивних відходів Київського ДМСК.

Строк - постійно

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову Державного агентства України з управління зоною відчуження Холошу В.І.

Виконуючий
обов'язки Міністра


В. Бут

{Текст взято з сайту МНС України http://www.mns.gov.ua}вверх