Документ v2030874-15, текущая редакция — Принятие от 16.07.2015

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

16.07.2015  № 2030

Про видачу ліцензій з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ПФ «ТЕПЛОВИК» та КП ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «КОМУНЕНЕРГО»

Відповідно до Законів України «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про теплопостачання» та Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 «Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії на території України:

ПРИВАТНІЙ ФІРМІ «ТЕПЛОВИК» (код ЄДРПОУ 30473143, Івано-Франківська обл., Косівський р-н, м. Косів, майдан Незалежності, буд. 1А);

КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «КОМУНЕНЕРГО» (код ЄДРП ОУ 39402730, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Хорошеве, вул. Горького, буд. 1).

Голова Комісії

Д. Вовквверх