Документ v1765874-15, текущая редакция — Принятие от 18.06.2015

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

18.06.2015  № 1765

Про видачу ліцензії на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ДП «КРЕМЕНЕЦЬКЕ УПРГ»

Відповідно до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» та Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 «Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

Видати ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КРЕМЕНЕЦЬКЕ УПРАВЛІННЯ З ПОСТАЧАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ГАЗУ» (код ЄДРПОУ 39460902, Тернопільська обл., Кременецький р-н, м. Кременець, вул. Вокзальна, буд. 4) ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом на території міста Кременець, сіл Будки, Білокриниця, Богданівка, Бонівка, Борщівка, Валігури, Веселівка, Горинка, Двірець, Дунаїв, Жолоби, Зеблази, Кімната, Колосова, Комарівка, Крутнів, Куликів, Кушлин, Лідихів, Лопушне, Лосятин, Мала Андруга, Великі Млинівці, Новий Кокорів, Підлісне, Підлісці, Плоске, Попівці, Раславка, Ридомиль, Розтоки, Рудка, Савчиці, Сапанів, Старий Кокорів, Старий Почаїв (вул. Озеро), Чугалі та Шпиколоси Кременецького району Тернопільської області терміном дії з 01.07.2015 по 30.06.2020.

В.о. Голови Комісії

Д. Вовквверх