Документ v1740874-15, текущая редакция — Принятие от 11.06.2015

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

11.06.2015  № 1740

Про видачу ліцензій з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з постачання теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СЛАВУТСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ»

Відповідно до Законів України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», «Про теплопостачання», «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» та Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 «Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Видати КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СЛАВУТСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» (код ЄДРПОУ 34432514, Хмельницька обл., м. Славута, вул. Миру, буд. 14А) ліцензії на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з постачання теплової енергії на території України строком дії п’ять років.

В.о. Голови Комісії

Д. Вовквверх