Документ v1148290-09, текущая редакция — Принятие от 18.12.2009

                                                          
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
18.12.2009 N 1148

Про затвердження календарного плану
спортивно-масових заходів Комітету
з фізичного виховання та спорту
Міністерства освіти і науки України
на 2010 рік

З метою масового залучення до занять фізичною культурою і
спортом всіх верств населення, подальшого розвитку видів спорту
серед учнівської та студентської молоді, підвищення рівня
навчально-тренувального процесу та спортивної майстерності,
проведення масових спортивних змагань, а також якісної підготовки
до Всеукраїнських, Європейських і Всесвітніх змагань 2009 року
Н А К А З У Ю:
1. Затвердити календарний план спортивно-масових заходів
Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і
науки України на 2010 рік (додається).
2. Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства
освіти і науки України, Міністерству освіти і науки Автономної
республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та
Севастопольської міських державних адміністрацій, забезпечити
виконання календарного плану спортивно-масових заходів та
ефективне використання коштів.
3. Керівникам вищих, професійно-технічних і загальноосвітніх
навчальних закладів сприяти якісному виконанню календарного плану
та надавати спортивні бази для проведення календарних заходів.
4. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С.В.)
забезпечити своєчасне фінансування заходів, передбачених
календарним планом в межах кошторису на 2010 рік.
5. Надати право голові Комітету з фізичного виховання та
спорту Міністерства освіти і науки України Гамову В.Г. вносити
обґрунтовані корективи до календарного плану, що невідкладно
доводити до всіх підвідомчих організацій.
6. Даний наказ розмістити на веб-сайті Міністерства освіти і
науки України.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого
заступника Міністра Гребельника О.П.
Міністр І.О.Вакарчук

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
освіти і науки України
18.12.2009 N 1148

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН
спортивно-масових заходів
комітету з фізичного виховання та спорту
Міністерства освіти і науки України
на 2010 рік

ЗМІСТ
I. Комплексні спортивні заходи та міжнародні змагання серед
студентів і школярів
II. Спортивні заходи по видах спорту серед студентів,
школярів
III. Спортивно-масові та оздоровчі заходи
IV. Всеукраїнські та міжнародні наради-семінари
II. Спортивні заходи по видах спорту
серед студентів, школярів
Літні види спорту
------------------------------------------------------------------ |1. Акробатика спортивна |30. Плавання | |--------------------------------+-------------------------------| |2. Альпінізм |31. Регбі | |--------------------------------+-------------------------------| |3. Аеробіка спортивна |32. Ритмічна гімнастика | |--------------------------------+-------------------------------| |4. Армспорт |33. Спортивне орієнтування | |--------------------------------+-------------------------------| |5. Бадмінтон |34. Спортивні танці | |--------------------------------+-------------------------------| |6. Баскетбол |35. Стрільба з луку | |--------------------------------+-------------------------------| |7. Батут |36. Стрільба кульова | |--------------------------------+-------------------------------| |8. Бокс |37. Стрибки у воду | |--------------------------------+-------------------------------| |9. Боротьба вільна |38. Теніс | |--------------------------------+-------------------------------| |10.Боротьба греко-римська |39. Тріатлон | |--------------------------------+-------------------------------| |11. Боротьба самбо |40. Теніс настільний | |--------------------------------+-------------------------------| |12. Важка атлетика |41. Тхеквондо-WTF | |--------------------------------+-------------------------------| |13. Велоспорт-шосе |42. Фехтування | |--------------------------------+-------------------------------| |14. Велоспорт-трек |43. Футбол | |--------------------------------+-------------------------------| |15. Велоспорт-маутенбайк |44. Футзал | |--------------------------------+-------------------------------| |16. Веслування академічне |45. Черліденг | |--------------------------------+-------------------------------| |17. Веслування на б/к |46. Шахи | |--------------------------------+-------------------------------| |18. Вітрильний спорт |47. Шашки | |--------------------------------+-------------------------------| |19. Водне поло | | |--------------------------------+-------------------------------| |20. Волейбол | | |--------------------------------+-------------------------------| |21. Волейбол пляжний | | |--------------------------------+-------------------------------| |22. Гандбол | | |--------------------------------+-------------------------------| |23. Гімнастика спортивна | | |--------------------------------+-------------------------------| |24. Гімнастика художня | | |--------------------------------+-------------------------------| |25. Гирьовий спорт | | |--------------------------------+-------------------------------| |26. Дзюдо | | |--------------------------------+-------------------------------| |27. Карате | | |--------------------------------+-------------------------------| |28. Легка атлетика | | |--------------------------------+-------------------------------| |29. Пауерліфтінг | | ------------------------------------------------------------------
Зимові види спорту:
------------------------------------------------------------------ |1. Гірськолижний спорт |7. Сноуборд | |--------------------------------+-------------------------------| |2. Ковзанярський спорт |8. Фігурне катання на ковзанах | |--------------------------------+-------------------------------| |3. Лижний спорт-біатлон |9. Фрістайл | |--------------------------------+-------------------------------| |4. Лижний спорт-перегони |10. Хокей з шайбою | |--------------------------------+-------------------------------| |5. Лижний спорт-двоборство |11. Шорт-трек | |--------------------------------+-------------------------------| |6. Стрибки на лижах з трампліну | | ------------------------------------------------------------------
I. Комплексні спортивні заходи та міжнародні
змагання серед студентів та школярів
Чемпіонати Світу серед студентів
------------------------------------------------------------------ |1 |Легкоатлетичний крос|11.04.2010 |Канада (Кінгстон) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |2 |Флорбол |12.05-16.05.2010 |Швеція (Умса) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |3 |Тріатлон |29.05-30.05 |Іспанія (Валенсія) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |4 |Гольф |07.06-11.06 |Іспанія (Малага) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |5 |Пляжний волейбол |15.06-20.06 |Туреччина (Аланія) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |6 |Савате |25.06-26.06 |Франція (Нант ) | | |(єдиноборство) | | | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |7 |Гандбол |27.06-04.07 |Угорщина | | | | |(Ніредьгаза) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |8 |Важка атлетика |01.07-05.07 |Тайпей (Тайчунг) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |9 |Вітрильний спорт |05.0-12.07 |Греція (Кріт, Газі) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |10 |Сквош |10.07-18.07 |Австралія | | | | |(Мельбурн) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |11 |Карате |15.07-18.07 |Чорногорія | | | | |(Подгориця) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |12 |Спортивне |19.07-23.07 |Швеція (Борланж) | | |орієнтування | | | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |13 |Регбі 7х7 |21.07-24.07 |Португалія (Порту) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |14 |Бейсбол |29.07-08.08 |Японія (Токіо) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |15 |Софтбол |Серпень |Італія (Массерато) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |16 |Сквош |02.08-09.08 |Тайпей (Хаошунг) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |17 |Веслування |13.08-15.08 |Угорщина (Шегед) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |18 |Вудбол |22.08-26.08 |Уганда (Кампала) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |19 |Футзал |23.08-27.08 |Сербія (Новий Сад) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |20 |Веслування на б/к |27.08-29.08 |Польща (Познань) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |21 |Хокей |28.08-04.09 |Великобританія | | | | |(Единбург) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |22 |Шахи |05.09-12.09 |Швейцарія (Цюріх) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |23 |Бадмінтон |07.09-12.09 |Тайпей (Тайпей) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |24 |Кульова стрільба |15.09-19.09 |Польща (Вроцлав) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |25 |Стільба з луку |23.09-26.09 |Китай (Женшен) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |26 |Тхеквондо |26.09-03.10 |Іспанія (Віго) | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |27 |Боротьба вільна(чол.|28.09-03.10 |Італія (Туріно) | | |/жін) | | | |---+--------------------+-----------------+---------------------| |28 |Бокс |04.10-10.10 |Монголія (Улан Батор)| |---+--------------------+-----------------+---------------------| |29 |Кінний спорт |04.11-06.11 | Корея (Сейнджу) | ------------------------------------------------------------------
Чемпіонати Європи серед студентів
------------------------------------------------------------------ |1 |Гандбол |14-20.07 |Кіпр (Нікозія) | |-----+-------------------+-------------+------------------------| |2 |Бадмінтон |16-20.06 |Франція (Мансі) | |-----+-------------------+-------------+------------------------| |3 |Теніс настільний |20.06-26.06 |Росія (Казань) | |-----+-------------------+-------------+------------------------| |4 |Волейбол пляжний |06-11.07 |Росія (Казань) | |-----+-------------------+-------------+------------------------| |5 |Регбі 7x7 |14-17.07 |Іспанія (Кордоба) | |-----+-------------------+-------------+------------------------| |6 |Волейбол |23.07-30.07 |Польща (Варшава) | |-----+-------------------+-------------+------------------------| |7 |Баскетбол |19-25.07 |Польща (Познань) | |-----+-------------------+-------------+------------------------| |8 |Футбол |19-25.07 |Польща (Варшава) | |-----+-------------------+-------------+------------------------| |9 |Футзал |19-25.07 |Хорватія (Загреб) | |-----+-------------------+-------------+------------------------| |10 |Веслування |19-22.08 |Нідерланди (Амстердам) | |-----+-------------------+-------------+------------------------| |11 |Гольф |07-10.09 |Словенія (Отосес) | |-----+-------------------+-------------+------------------------| |12 |Теніс |27-31.07 |Португалія (Коімбра) | ------------------------------------------------------------------
Чемпіонати Світу серед школярів
------------------------------------------------------------------ |N п/п| Види спорту | Термін | Країна проведення | |-----+----------------------+------------+----------------------| |1. |Лижний спорт |01.03-06.03 |Італія (Тренто) | |-----+----------------------+------------+----------------------| |2. |Гандбол |19.03-27.03 |Португалія. (Брага) | |-----+----------------------+------------+----------------------| |3. |Теніс настільний |25.03-31.03 |Чехія (Брно) | |-----+----------------------+------------+----------------------| |4. |Футзал |12.04-19.04 |Іспанія (Астурія) | |-----+----------------------+------------+----------------------| |5. |Легкоатлетичний |19.04-24.04 |Словаччина | | |кросс | |(Л.Мікулаш) | |-----+----------------------+------------+----------------------| |6. |Бадмінтон |25.05-31.05 |Болгарія (Софія) | |-----+----------------------+------------+----------------------| |7. |Волейбол |26.06-04.07 |Китай (Баоту) | ------------------------------------------------------------------
Ігри дружби
4-11 червня 2010 року м. Ейлат (Ізраїль)
Баскетбол чоловіки жінки
7-10 березня 2010 року
1. Теніс настільний 2. Сквош З. Шахи 4. Футзал 5. Теніс 6. Карате 7. Плавання 8. Маунтенбайк 9. Серфінг
I. Всеукраїнська спартакіада
серед учнів загальноосвітніх
навчальних закладів
------------------------------------------------------------------ |N | види спорту | термін | місце проведення | |п/п | | | | |----+----------------------+-------------+----------------------| |1. |Лижний спорт (лижні |25-29 січня |Івано-Франківськ | | |перегони, | | | | |гірськолижний спорт) | | | |----+----------------------+-------------+----------------------| |2. |Гандбол юн. Дів. |15-20 лютого |МДЦ "Артек" | | |(фінал) | | | |----+----------------------+-------------+----------------------| |3. |Дзюдо |7-10 лютого |УДЦ "Молода | | | | |гвардія" | |----+----------------------+-------------+----------------------| |4. |Футзал юн. Дів. |22-27 лютого |УДЦ "Молода гвардія" | | |(фінал) | | | |----+----------------------+-------------+----------------------| |5. |Теніс настільний |2-7 березня |УДЦ "Молода гвардія" | |----+----------------------+-------------+----------------------| |6. |Бадмінтон |25-29 березня|УДЦ "Молода гвардія" | |----+----------------------+-------------+----------------------| |7. |Легкоатлетичний крос |25-27 березня|МДЦ "Артек" | |----+----------------------+-------------+----------------------| |8. |Волейбол юн. Дів. |17-21 квітня |МДЦ "Артек" | | |(фінал) | | | |----+----------------------+-------------+----------------------| |9. |Баскетбол юн. Дів. |10-14 травня |МДЦ "Артек" | | |(фінал) | | | |----+----------------------+-------------+----------------------| |10. |Легка атлетика |25-28 червня |МДЦ "Артек" | |----+----------------------+-------------+----------------------| |11. |Плавання |21-24 грудня | | ------------------------------------------------------------------
II. Всеукраїнська Спартакіада учнів
професійно-технічних навчальних Закладів
------------------------------------------------------------------ |N п/п | Види спорту | Термін |Місце проведення | |------+-------------------+-------------------+-----------------| |1. |Шахи юн. дів. |Червень 4 дні |Донецьк | |------+-------------------+-------------------+-----------------| |2. |Футзал юнаки |зони фінал червень |Донецьк | | | |5 днів | | |------+-------------------+-------------------+-----------------| |3. |Волейбол юнаки |зони фінал |Донецьк | | | |червень 5 днів | | |------+-------------------+-------------------+-----------------| |4. |Волейбол дівчата |зони фінал |Донецьк | | | |червень 5 днів | | |------+-------------------+-------------------+-----------------| |5. |Легка атлетика юн. |Червень 5 днів |Донецьк | | |дів. | | | |------+-------------------+-------------------+-----------------| |6. |Баскетбол юнаки |зони фінал |Донецьк | | | |червень 5 днів | | |------+-------------------+-------------------+-----------------| |7. |Баскетбол дівчата |зони фінал |Донецьк | | | |червень 5 днів | | |------+-------------------+-------------------+-----------------| |8. |Теніс настільний |Червень 5 днів |Донецьк | | |юн. дів. | | | ------------------------------------------------------------------
XXVI. Прибалтійські міжнародні студентські ігри
21-23 травня 2010 року м. Тарту (Естонія)
1. Легка атлетика 2. Теніс настільний 3. Баскетбол 4. Шахи 5. Флорбол 6. Дзюдо 7. Футзал 8. Пауерліфтінг 9. Плавання 10. Волейбол 11. Боротьба вільна
Всеукраїнські змагання
"Діти - олімпійська надія України"
------------------------------------------------------------------- |1. |Легка |юн. дів. |6-8 |вересня |УДЦ.|"Молода | м. Одеса| | |атлетика |1996-1997 | | | |гвардія" | | | | |р.н. | | | | | | |---+----------+----------+-----+--------+----+---------+---------| |2. |Плавання |юн. 1997 |6-8 |вересня |УДЦ.|"Молода | м Одеса| | | |дів. 1999 | | | |гвардія" | | | | |р.н. | | | | | | |---+----------+----------+-----+--------+----+---------+---------| |3. |Футбол |1995 р.н. |6-10 |вересня |УДЦ |"Молода | м. Одеса| | |дівчата | | | | |гвардія" | | -------------------------------------------------------------------
II. Спортивні ігри України серед вищих навчальних закладів
III-IV р.а
------------------------------------------------------------------ |Футбол чол. |26-31 травня |За призначенням | |------------------------+-----------------+---------------------| |Шахи |4-8 травня |Євпаторія | |------------------------+-----------------+---------------------| |Стрільба із луку |27-31 березня |Чернівці | |------------------------+-----------------+---------------------| |Стрільба кульова |29.08-2.09. |Львів | |------------------------+-----------------+---------------------| |Тхеквандо |10-12 квітня |Дніпропетровськ | |------------------------+-----------------+---------------------| |Бокс |15-21 березня |Донецьк | |------------------------+-----------------+---------------------| |Плавання |16-20 квітня |Дніпродзержинськ | |------------------------+-----------------+---------------------| |Легка атлетика |13-16 травня |Ялта (АР Крим) | |------------------------+-----------------+---------------------| |Пляжний волейбол |1-4 червня |Кременчук | |------------------------+-----------------+---------------------| |Дзюдо |27-30 квітня |Харків | |------------------------+-----------------+---------------------| |Боротьба вільна |13-16 квітня |Полтава | |------------------------+-----------------+---------------------| |Боротьба греко-римська |10-12 травня |Макіївка | |------------------------+-----------------+---------------------| |Легкоатлетичний крос |11-12 березня |Ужгород | |------------------------+-----------------+---------------------| |Важка атлетика |15-20 Травня |Кіровоград | |------------------------+-----------------+---------------------| |Велоспорт шосе |За призначенням |Сімферополь | ------------------------------------------------------------------
Спартакіада спеціалізованих навчальних закладів
спортивного профілю
Вересень - Жовтень Харків - Київ обл. (Бровари) 10 днів
------------------------------------------------------------------- |1. |Бокс |Харків | |----+-----------------------------------------+------------------| |2. |Боротьба вільна |Бровари | |----+-----------------------------------------+------------------| |3. |Боротьба греко-римська |Бровари | |----+-----------------------------------------+------------------| |4. |Важка атлетика |Бровари | |----+-----------------------------------------+------------------| |5. |Велоспорт шосе |Бровари | |----+-----------------------------------------+------------------| |6. |Гімнастика спортивна |Харків | |----+-----------------------------------------+------------------| |7. |Легка атлетика |Харків | |----+-----------------------------------------+------------------| |8. |Плавання |Харків | |----+-----------------------------------------+------------------| |9. |Футбол |Харків | -------------------------------------------------------------------
II. Спортивні заходи по видах спорту
серед студентів та школярів
Літні види спорту
------------------------------------------------------------------------------------------------------ | N | Спортивні заходи | Термін | Місце | Органі- | Склад |Всього| Кількість | Вид | |п/п | | проведен-|проведення | зації, | команди |учас- | суддів, |змаг. | | | | ня | | учасники | |ників | всього | | | | | | | | | |іногородніх | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+-------------+------| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ АКРОБАТИКА СПОРТИВНА ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Всеукраїнський | Жовтень | Дніпро- | ВНЗ | 13 | 160 | 45 | 12 | ОК | | |відкритий турнір | 8-12 | дзержинськ| | | | | | | | |пам'яті тренера | | | | | | | | | | |Г.Горянова | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Чемпіонат | Листопад | Миколаїв | ВНЗ | 13 | 160 | 45 | 12 | ОК | | |України серед | 2-6 | | | | | | | | | |студентів | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ АЄРОБІКА СПОРТИВНА ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат | 11-14 | Луганськ | ВНЗ | 33+1+1 | 500 | | 10 | О | | |України серед | березня | | | | | | | | | |студентів | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Чемпіонат | 22-24 | Київ | ДЮСШ | 18+1+1 | 150 | | 10 | О | | |України серед | жовтня | | | | | | | | | |школярів | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ АЛЬПІНІЗМ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Зимові всеукраїнські | 11 днів | Карпати | Зб. | 10 | 200 | 20 | 20 | К | | |змагання з альпінізму | січень- | | обл.упр, | | | | | | | | | лютий | | ВНЗ | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Чемпіонат України з | 20 прот. |За місцем | ВНЗ | 8 | 200 | 20 | 10 | К | | |альпінізму серед | року |проведення | | | | | | | | |студентів | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Чемпіонат України зі | 3 дні |Кривий Ріг | ВНЗ | 6 | 90 | 20 | 15 | ОК | | |скелелазання серед | лютий | | | | | | | | | |студентів - вид | | | | | | | | | | |"болдерінг" | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Всеукраїнські | 7 днів | Крим | Зб.обл. | 10 | 100 | 30 | 30 | К | | |дитячо-юнацькі ігри | квітень- | | упр. | | | | | | | |"Юний альпініст" | травень | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Чемпіонат України із | 7 днів | Крим | ВНЗ | 6 | 90 | 20 | 20 | ОК | | |скелелазання серед | квітень- | | | | | | | | | |студентів на | травень | | | | | | | | | |природному рельєфі | | | | | | | | | | |(види-3) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |Першість України серед | 6 днів | За | Зб.обл. | 10 | 120 | 25 | 20 | ОК | | |школярів із | червень- | призна- | упр. | | | | | | | |скелелазання | липень | ченням | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |Чемпіонат України з | 7 днів | Крим | Зб.обл. | 10 | 100 | 30 | 30 | К | | |техніки альпінізму | жовтень | | упр. | | | | | | | |серед студентів та | | | | | | | | | | |молоді | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ АРМСПОРТ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України |2-5 жовтня| Коктебель | СДЮСШ, | 6 | 120 | 30 | 8 | ОК | | |серед школярів | | | ДЮСШ | | | | | | | |(1993 р.н. і мол.) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Чемпіонат України | 18-21 | Коктебель | ВНЗ | 6 | 120 | 30 | 8 | ОК | | |серед студентів ВНЗ | вересня | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ БАДМІНТОН ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України серед| Березень | Харків | СДЮСШ, | 6 | 200 | 40 | 10 | ОК | | |школярів (1993 р.н. | 1-5 | | ДЮСШ | | | | | | | |і мол.) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |II Всеукраїнська | 25-29 | УДЦ | Зб. ЗНЗ | 8 | 216 | 40 | 10 | ОК | | |спартакіада серед | березня | "Молода | | | | | | | | |учнів ЗНЗ | | Гвардія" | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Чемпіонат України | Лютий | Київ | ВНЗ | 5 | 100 | 40 | 10 | ОК | | |серед студентів ВНЗ | 24-28 | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |ПТЗ до чепміонату світу| Квітень | Харків |Збірна ко-| 10 | 16 | | | | | |серед школярів | 14-23 | |манда МОН | | | | | | | | | | |України | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Чемпіонат світу серед | Квітень-| Софія |Збірна ко-| 6 | 10 | | | ОК | | |школярів | 25-31 | Болгарія |манда МОН | | | | | | | | | | |України | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |ПТЗ до чепміонату світу| Серпень |За призна- |Збірна ко-| 12 | | | | ОК | | |серед студентів | 18 днів |ченням |манда МОН | | | | | | | | | | |України | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |Чемпіонат світу серед | Вересень | Тайпей |Збірна ко-| 6 | 9 | | | ОК | | |студентів | 7-12 | (Тайвань) |манда МОН | | | | | | | | | | |України | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 8. |Чемпіонат Європи |16-20.06 | Нансі | ВНЗ | 6 | 9 | | | ОК | | |серед студентів | | (Франція) | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ БАСКЕТБОЛ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Першість студентської | Протягом |За призна- | ВНЗ | | | | | К | | |ліги чоловіки | року | ченням | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Всеукраїнська юнацька | | | ДЮСШ | | | | | К | | |ліга | | | СДЮШОР | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Всеукраїнська | 9-14 |За призна- | | 14 | 112 | 30 | 7 | К | | |Спартакіада ПТНЗ | березня | ченням | | | | | | | | |Зони - юн.-дів. | | | | | | | | | | |Фінал - юн. | 16-21 | Донецьк | | 14 | 112 | 30 | 7 | К | | | | квітня | | | | | | | | | | дів. | 23-28 | | | | | | | | | | | квітня | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Відкрита Першість | 22-28 |ю. Дніпроп | ДЮСШ | | | | | | | |України серед школярів | березня |д. Одеса | СДЮШОР | | | | | | | |1997 р.н. і молодше | | | УФК, | 15 | 280 | 30 | 6 | К | | | | | | ліцеї | 15 | 280 | 30 | 6 | К | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Всеукраїнська | | | ЗОШ | 14 | 280 | 80 | 24 | К | | |Спартакіада серед учнів| | | | | | | | | | |ЗНЗ зони | 12-16 | Артек | | 14 | 112 | 30 | 5 | К | | | | квітня | | | | | | | | | | фінал - юнаки | 10-14 | Артек | | 14 | 112 | 30 | 5 | К | | | | травня | | | | | | | | | | дівчата | 15-19 | | | | | | | | | | | травня | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |XXVI Прибалтійські | 20-23 | Тарту | ВНЗ | 15 | | | | | | |міжнародні студентські | травня | (Естонія) | | | | | | | | |ігри | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |Чемпіонат Європи серед | 19-25 | Познань | ВНЗ | | | | | | | |університетів | липня | (Польща) | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 8. |Чемпіонат України | |Біла Церква| ВНЗ | | | | | | | |серед ВНЗ | |Миколаїв | | | | | | | | | чоловіки| 1-7 | | | 14 | 280 | 30 | 6 | К | | | | жовтня | | | | | | | | | | жінки | 11-16 | | | 14 | 280 | 30 | 6 | К | | | | жовтня | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 9. |Відкрита першість | 5-11 |ю. Луганськ| ДЮСШ | 15 | 280 | 30 | 6 | К | | |України серед школярів |листопада | д. Херсон | СДЮШОР | 15 | 280 | 30 | 6 | К | | |1998 р.н. і молодше | | |УФК, ліцеї| | | | | | | | | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ БАТУТ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України | листопад | Харків | СДЮШОР | 12 | 100 | 35 | 10 | ОК | | |серед ДЮСШ, СДЮШОР | 12-16 | | ДЮСШ | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ БОКС ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 2. |Першість України | 15-19 | Полтава | Обл.зб. | 15 | 200 | 32 | 15 | О | | |серед школярів 1997-98 | квітня | | управлінь| | | | | | | |р.н. | | | | | | | | | | |Загальні змагання: | | | | | | | | | | |- східна зона | 18-22 | Івано- | | 15 | 200 | 32 | 15 | О | | |- західна зона | лютого | Франківськ| | | | | | | | | | | | | | | | | | | |фінал | 19-24 |Севастополь| | за | | | | | | | | травня | | |викликом | 150 | 32 | 15 | О | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |II Спортивні Ігри | 15-21 | Донецьк | ВНЗ |Згідно | 300 | 40 | 30 | ОК | | |України серед ВНЗ | березня | | |Положення| | | | | | |III-IV р. акр. | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Міжнародний турнір з | 24-30 | Б.Церква | За |Згідно | 360 | | | ОК | | |боксу серед молоді | травня | |запрошен- |Положення| | | | | | |"пам'яті П.Р.Поповича" | | | ням | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Чемпіонат Світу серед | 4-10 | Монголія | Україна |Згідно | 360 | 1 | | ОК | | |студентів | вересня | | |Положення| | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Спартакіада СНЗСП |Вересень- | Харків |ВУФК, УОР | | | | | | | | |жовтень | | ЛІСП | | | | | | | | |10 днів | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |НТЗ до Кубку України | 8-18 | Київ | Зб. МОН | 22+4 | 26 | | | ОК | | | | жовтня | | України | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |Кубок України з боксу | 18-24 | За | ФСТ, | За | 250 | | | ОК | | |серед чоловіків | жовтня |призначен- | Відомства|викликом | | | | | | | | | ням | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 8. |Першість України | 17-22 | Одеса | Зб. обл. | 11+2 | 130 | 37 | 20 | О | | |серед школярів |листопада | | упр. | | | | | | | |1994-95 р.н. | | | | | | | | | | |(юнаки) | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ БОРОТЬБА ВІЛЬНА ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Міжнародний турнір | 17-22 | Бровари | За |Згідно | 320 | | | ОК | | |серед чол. і жінок, | лютого | | запрошен-|Положення| | | | | | |присвячений видатним | | | ням | | | | | | | |українським борцям | | | | | | | | | | |"Дружба" | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Чемпіонат України серед| 9-13 |Хмельниць- | За |Згідно | | | | | | |кадетів | березня | кий | запрошен-|Положення| | | | | | | | | | ням | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Першість України серед | 13-16 | Київ | ДЮСШ, | Згідно | 300 | | | | | |ДЮСШ, ЮУОР, УФК | березня | | УОР, УФК |положення| | | | | | |юнаків та дівчат | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Спортивні Ігри України | 13-16 | Полтава | ВНЗ | Згідно | 300 | 40 | 30 | ОК | | |серед ВНЗ III-IV р.акр.| квітня | | |положення| | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |XXIV Прибалтійські | 20-23 | Тарту | ВНЗ | 12 | | | | | | |міжнародні студентські | травня | (Естонія) | | | | | | | | |ігри | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |Чемпіонат Світу серед | 28 | Італія | Україна | Згідно | 360 | 1 | | ОК | | |студентів | вересня | | |положен- | | | | | | | | 3 | | | ня | | | | | | | | жовтня | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |Спартакіада СНЗСП |вересень- | Бровари | ВУФК, | | | | | | | | |жовтень | |УОР, ЛІСП | | | | | | | | | 10 днів | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 8. |Відкритий Чемпіонат | 13-16 | Львів | УФК-УОР | Згідно | 360 | | | ОК | | |України серед УФК | квітня | | |положен. | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 9. |Чемпіонат України серед| 21-24 | Ковель | За | Згідно | | | | | | |юнаків 1995-97 р.н. | жовтня | | запрош. |положен. | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |10. |Міжнародний турнір | 28-30 | Київ | ДЮСШ, | Згідно з| 250 | 315 | | ОК | | |пам'яті Бусловича | жовтня | | області |положен. | | | | | | | | | | ФСТ | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |11. |Міжнародний турнір на | 20-22 | Б.Церква | Україна, | Згідно | 360 | | | ОК | | |призи триразового | листопада| | області, |положен. | | | | | | |Олімпійського Чемпіона | | | ФСТ | | | | | | | |О.Медведя серед юніорів| | | | | | | | | | |та юніорок 1988-90 р.н.| | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |12. |Всеукраїнські змагання | 21-23 | АР Крим | ФСТ, | Згідно | 300 | | | ОК | | |серед дитячих клубів | грудня | |відомства | положен.| | | | | | |команд ДЮСШ областей | | | | | | | | | | |та ФСТ, України | | | | | | | | | | |(1994-95 р.н.) | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |XII Міжнародний | 19-21 | Київ | За | Згідно | 360 | 230 | | ОК | | |юнатський турнір | лютня | |запрошен. |положен. | | | | | | |пам'яті двократного | | | | | | | | | | |Олімпійського чемпіона | | | | | | | | | | |О.Колчинського | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Першість України серед | Березень | Б.Церква | ДЮСШ, | Згідно | 250 | 40 | 30 | ОК | | |УОР, УФК, юнаки та | | | УОР, УФК |положен. | | | | | | |дівчата (1994-96 р.н.) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |II Спортивні ігри | 10-12 | Макіївка | ВНЗ | Згідно | 250 | | | ОК | | |України серед ВНЗ | травня | | |положен. | | | | | | |III-IV р.арк. | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Чемпіонат Світу серед |28 вересня| Італія | Україна | Згідно | 360 | | | ОК | | |студентів |- 3 жовтня| | |положен. | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Спартакіада СНЗСП |Вересень- | Бровари | ВУФК, | | | | | | | | | жовтень | | УОР, | | | | | | | | |10 днів | | ЛІПС | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |Чемпіонат України серед| 20-22 | Мукачеве | Області, | Згідно | 250 | | | ОК | | |ФСТ та відомств 1993-95| жовтня | | ФСТ |положен. | | | | | | |р.н. | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |Чемпіонат Укрїні серед | 26-28 | Б.Церква | ФСТ, | Згідно | 320 | | | ОК | | |ФСТ та відомств | жовтня | | відомства|положен. | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ БОРОТЬБА САМБО ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України | 14-17 | Харків | Зб. ВНЗ. | Згідно | 300 | 40 | 30 | ОК | | |серед студентів | травня | | |положен. | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Чемпіонат України | 13-16 | Суми | Зб. | Згідно | 320 | 40 | 30 | ОК | | |серед школярів | жовтня | | областей |положен. | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ВАЖКА АТЛЕТИКА ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |II Спортивні Ігри | 15-20 | Кіровоград| ВНЗ | 8+7+2 | 200 | 35 | 10 | ОК | | |України серед ВНЗ | травня | | | | | | | | | |III-IV р.акр. | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Відкритий Чемпіонат | квітень | Скадовськ | ДЮСШ | 8+7+2 | 150 | 30 | 10 | ОК | | |серед ДЮСШ | 5 дн. | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |НТЗ до Чемпіонату | червень |За призна- | Зб.ком. | 20+2 | | | | | | |Світу серед студентів | 18 днів | ченням | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Чемпіонат Світу серед | 1-5 | Китай | зб.ком. | 10+3 | | | | | | |студентів | липня | | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Спартакіада СНЗСП |Вересень- | Бровари |ВУФК, УОР | | | | | | | |студентів |жовтень | | ЛІПС | | | | | | | | |10 днів | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ВЕЛОСПОРТ-ШОСЕ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Спортивні Ігри України | Травень |Сімферополь| ВНЗ | 8 | 120 | 35 | 10 | ОК | | |серед ВНЗ III-IV р.акр.| 10-13 | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Спартакіада СНЗСП |Вересень- | Бровари |ВУФК, УОР | | | | | | | | |жовтень | | ЛІПС | | | | | | | | |10 днів | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ВЕЛОСПОРТ - ТРЕК ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України | Жовтень | Львів | ВНЗ | 8 | 120 | 35 | 10 | ОК | | |серед студентів | 2-5 | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Чемпіонат України | Жовтень |Сімферополь| ЗНЗ | 8 | 120 | 35 | 10 | ОК | | |серед школярів | 12-15 | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ВЕЛОСПОРТ - МАУТЕНБАЙК ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України |2-6 червня| Полтава | ДЮСШ | 8 | 80 | 20 | 10 | ОК | | |серед школярів | | | СДЮШОР | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Чемпіонат України |1-4 жовтня| Полтава | ВНЗ | 8 | 80 | 20 | 10 | ОК | | |серед студентів | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ВЕСЛУВАННЯ АКАДЕМІЧНЕ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Першість України | 31.07- |Дніпропет- | Зб.обл. | 30+3 | 330 | 50 | 10 | ОК | | |серед студентів | 03.08 | ровськ | упр. ВНЗ | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Чемпіонат Світу серед | 13-15 | (Сегед) | Зб.Ком. | 20 | | | | | | |студентів | серпня | Угорщина | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Чемпіонат Європи | 19-21 |Амстердам | Зб. ВНЗ | 20 | | | | | | |серед студентів | серпня |Нідерланди | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України | 25-27 |Дніпропет- | Зб.обл. | 12+2 | 180 | 35 | 5 | ОК | | |серед студентів | червня | ровськ | упр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Чемпіонат Світу | 27-29 | Познань | Зб.ком. | 12+3 | | | | | | |серед студентів | серпня | (Польща) | Укр. | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Першість України | червень |Дніпропет- | Зб.ком. | | | | | | | |серед школярів | 6 днів | ров. | школ. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Чемпіонат України | 8-13 | Київ. | Зб.обл. | 10 | 10 | 25 | 5 | ОК | | |серед студентів | серпня | | упр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |НТЗ до Чемпіонату |серпень 15| Київ | ВНЗ | 20 | | | | | | |Світу | днів | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Чемпіонат Світу | 5-12 | Газі | Зб.ком. | 20 | 20 | | | | | |серед студентів | липня | (Греція) | України. | | | | | | | |(Олімпійські класи) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Чемпіонат Української | 14-20 | Київ | Зб.обл. | 60 | 10 | 15 | 0 | 85 | | |асоціації класу | серпня | | упр., | | | | | ОК | | |"Кадет" на призи | | |Спортклу- | | | | | | | |журналу "Шкипер", та | | |би, ДЮСШ. | | | | | | | |клас "Оптиміст" | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ВОДНЕ ПОЛО ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України серед| квітень | Харків | Зб.обл. | 15 | 150 | 30 | 10 | К | | |школярів (1993-94 р.н.)| 1-5 | | | | | | | | | |(юнаки) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Чемпіонат України серед| 8-12 | Харків | Зб.обл. | 15 | 150 | 30 | 10 | К | | |школярів (1993-94 р.н.)| квітня | | | | | | | | | |(дівчата) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Чемпіонат України серед| Березень | Одеса | Зб.обл. | 15 | 150 | 30 | 10 | К | | |студентів ВНЗ (чол.) | 10-14 | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Чемпіонат України серед| Березень | Харків | Зб.обл. | 15 | 150 | 30 | 10 | К | | |студентів ВНЗ (жін.) | 21-25 | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ВОЛЕЙБОЛ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Першість студентської | Протягом | Згідно | ВНЗ | 14 | | | | К | | |ліги | року | Положення | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Всеукраїнські | Протягом | Згідно -| ДЮСШ | 14 | | | | К | | |змагання "Дитячої | року | Положення | СДЮШОР | | | | | | | |ліги" | | |УФК, ліцеї| | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Міжнародний | 5-11 |Біла Церква| ДЮСШ | 14 | | | | К | | |"Різдвяний турнір" | січня | | СДЮШОР | | | | | | | |дівчата 1992-94, | | |УФК, ліцеї| | | | | | | |1995-96 рр.н. | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Турнір пам'яті | 1-6 | Полтава | | 14 | | | | К | | |А.Кузнєцова (юнаки) | лютого | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Відкрита Першість | 22-28 |ю. Вінниця | ДЮСШ | 15 | 280 | 30 | 5 | К | | |України серед школярів | березня |д. Б.Церква| СДЮШОР | 15 | 280 | 30 | 5 | К | | |1995 р.н. і молодші | | |УФК, ліцеї| | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |II Всеукраїнська | 12-17 | за призн. | Збірні | 66 | 192 | 30 | 8 | К | | |Спартакіада ПТНЗ | березня | |обл. упр. | | 192 | 30 | 8 | К | | |зони - юн.- дів. | | | | | 112 | 30 | 5 | К | | | | | | | | 112 | 30 | 5 | К | | |фінал юн. - дів. | 13-18 | | | | | | | | | | | травня | Донецьк | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |I Всеукраїнська | 9-14 | | ЗОШ | 14 | 240 | 80 | 16 | К | | |Спартакіада серед | березня | | | | | 30 | | | | |учнів ЗНЗ | | | | | | | | | | |зональні | 12-16 | Артек | | 14 | 112 | 30 | 5 | К | | | | квітня | | | | | | | | | | - фінальні - чол. | 17-21 | Артек | | 14 | 112 | 30 | 5 | К | | | - жін. | квітня | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 8. |XXVI Прибалтійські | 20-23 | Тарту | ВНЗ | 15 | | | | | | |міжнародні студентські | травня |(Естонія) | | | | | | | | |ігри | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 9. |Всеукраїнський дитячий | 1-6 | Б.Церква | ДЮСШ | 12 | | | | К | | |фестиваль дів. | червня | | СДЮШОР | | | | | | | |1996 р.н. і мол. юнаки | | Київ |УФК, ліцеї| 12 | | | | К | | |1997 р.н. і мол. | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |10. |Українсько-Польський |травень - | Львів | Клубні | 15 | 250 | 40 | 7 | К | | |студентський фестиваль |червень | | команди | | | | | | | | | 5 днів | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |11. |Чемпіонат світу серед |26 червня | Баоту | ЗОШ | 15 | | | | К | | |школярів "ЗОШ" |4 липня | (Китай ) | Укр. | | | | | | | |чол. - жін. | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |12. |Чемпіонат Європи серед | 23-30 | Варшава | ВНЗ | | | | | К | | |університетів | липня | (Польща) | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |13. |Чемпіонат України серед| 10-16 | Вінниця | ВНЗ | 14 | 280 | 30 | 6 | К | | |ВНЗ чоловіки | вересня | | | | | | | | | | жінки | 20-26 | | | | | | | | | | | вересня | Одеса | | 14 | 280 | 30 | 6 | К | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |14. |Відкрита Першість | 25-30 | ю. Ужгород| ДЮСШ | 15 | 280 | 30 | 5 | К | | |України серед школярів | жовтня | д. Рівне | СДЮШОР | 15 | 280 | 30 | 5 | К | | |1997 р.н. і молодші | | |УФК, ліцеї| | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ВОЛЕЙБОЛ-ПЛЯЖНИЙ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |II Спортивні Ігри | 1-4 | Кременчук | ВНЗ | 3 | 60 | 15 | 5 | К | | |України серед ВНЗ III- | червня | | | | | | | | | |IV р.акр. | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Відкрита Першість | 17-20 | Рівне | ДЮСШ, | 3 | 60 | 15 | 5 | К | | |України серед школярів | червня | | СДЮШОР | | | | | | | |1996 р.н. і молодші | | |УФК, ліцеї| | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |НТЗ до Чемпіонату Світу| 5-14 | Київ | Зб. | 3 | 7 | | | К | | |серед студентів | червня | Ужгород | України | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Чемпіонату Світу | 15-20 | Анталія | | 3 | 4 | | | К | | |серед студентів | червня |(Туреччина)| | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Чемпіонат Європи серед | 6-11 | Казань | ВНЗ | 3 | 4 | | | К | | |студентів | липня | (Росія) | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ГАНДБОЛ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Міжнародний турнір |3-8 лютого| Бровари | УФК, | 14 | 280 | 24 | 5 | К | | |пам'яті почесного | | | ліцеї, | | | | | | | |майстра спорту | | | СДЮШОР, | | | | | | | |В.А.Богатикова | | | ДЮСШ | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |I Всеукраїнська | 15-20 | "Артек" | Зб. | 14 | 280 | 30 | 7 | К | | |спартакіада серед учнів| лютого | | шкіл | | | | | | | |загальноосвітніх | | | | | | | | | | |навчальних закладів | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |НТЗ по підготовці до | 10-19 | Бровари | Збірна | 40 | 40 | | | | | |Чемпіонату Світу серед | березня | | школи | | | | | | | |школярів | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Чемпіонат Світу серед | 19-27 | Брага | Збірна | 33 | 33 | | | | | |школярів | березня |(Португ.) | школи | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Чемпіонат України на | | | | | | | | | | |приз клубу "Стрімкий | | | | | | | | | | |м'яч"(юнаки та дівчата)| 26-31 |За признач.| ДЮСШ, | 14 | 168 | 48 | 14 | К | | |1994 р.н. - фінал | березня | | | | | | | | | |1995 р.н. - зони | 11-17 |За признач.| СДЮШОР | 14 | 384 | 96 | 30 | К | | | | грудня | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |Чемпіонат України серед| | | | | | | | | | |студентів | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |Жінки: зони та фінал| 21-27 | Херсон | ВНЗ | 14 | 280 | 60 | 12 | К | | | | квітня | | | | | | | | | | | 15-19 | Запоріжжя | -"- | 14 | 280 | 60 | 12 | К | | |Чоловіки зони та фінал| травня | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |Чемпіонат Європи серед | 14-20 | Нікосія | ВНЗ | 40 | 40 | | | К | | |студентів | липня | (Кіпр) | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 8. |Чемпіонат Світу серед | 27 червня| Ніредьгаза|Збірна | 40 | 40 | | | К | | |студентів | 07 липня | (Угорщина)|команда | | | | | | | | | | |студентів | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 9. |Відкритий чемпіонат | 05 - | Южний | ДЮСШ, | 14 | 384 | 90 | 10 | К | | |України серед юнаків і | 14 липня | Скадовськ | СДЮШОР | | | | | | | |дівчат 1997 р.н. | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |10. |Міжнародний турнір | 25 - | Бровари |УФК, ліцеї| 14 | 168 | 25 | 5 | К | | |пам'яті І.Й.Мельниченка| 29 | | СДЮШОР | | | | | | | |(юнаки 1993-1994 р.н.) | вересня | | ДЮСШ | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |11. |Відкритий чемпіонат | листопад-| | ДЮСШ, | 14 | 384 | 90 | 10 | К | | |України серед юнаків | грудень | Бровари | СДЮШОР | | | | | | | |та дівчат 1996 р.н. | 7 днів | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |12. |Міжнародний турнір | 15-21 | | ДЮСШ, | 14 | 168 | 25 | 7 | К | | |пам'яті І.Є.Турчина | листопада| Київ | СДЮШОР | | | | | | | |(дівчата 1993 р.н.) | | | ліцеї, | | | | | | | | | | | УФК | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ГИРЬОВИЙ СПОРТ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Відкрита першість | 28-30 | Полтава | Зб.обл. | 7+1 | 120 | 30 | 10 | ОК | | |України серед школярів |березень | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Відкритий Чемпіонат | 3-6 | Львів | ВНЗ | 7+1 | 120 | 30 | 10 | ОК | | |України серед студентів| травня | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Оздоровчий НТЗ з СТП | січень | За |Зб.команда| 15 | | | | | | | | 18 днів |призначенн.| школярів | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Відкритий Чемпіонат | 24-31 | Київ |Зб. обл. |юн.4+1+1 | 80 | 36 | 10 | ОК | | |України серед студентів| лютого | |Упр. |дів.4+1+1| | 30 | 10 | ОК | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Відкритий Чемпіонат | 22-24 | Київ | УФК |юн.6+1+1 | 120 | 36 | 10 | ОК | | |України серед УФК, УОР | березня | | УОР |дів.6+1+1| | 30 | 10 | ОК | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Оздоровчий НТЗ | серпень | За | Зб.к-да | 15 | 22 | | | | | | | 18 |призначен. | школярів | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Спартакіада СНЗСП |Вересень- | Харків | ВУФК | | | | | | | | |жовтень | |УОР, ЛІПС | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Відкритий Чемпіонат | 27-31 |Ів. Франк. |СДЮШОР | 10+2+2 | 120 | 36 | 10 | ОК | | |України серед школярів | жовтня |Київ. обл. | ДЮСШ | | | 30 | 10 | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Оздоровчий НТЗ з СТП | січень | За |Зб.команда| 15 | | | | | | | | 18 днів |призначенн.| школярів | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Відкритий Чемпіонат | 23-27 |Миколаїв | ДЮСШ, | 5+1+1 | 180 | 40 | 10 | ОК | | |України серед школярів | квітня | |СДЮШОР | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Оздоровчий НТЗ із СТП | Серпень | За |Зб. обл. | 15 | | | | | | | | 18 днів |призначенн.| Упр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Відкритий Чемпіонат | 28-31 |Севастополь| ДЮСШ | 4+1+1 | 150 | 40 | 15 | О | | |України серед школярів |жовтня | |СДЮШОР | | | | | | | |за програмою КМС | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Оздоровчий НТЗ |Листопад | Берегове | Зб. ком. | 15 | | | | | | | |грудень | |школярів | | | | | | | | |15 днів | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |Відкритий Чемпіонат | 22-27 | Луганськ | Зб. к-да | 8+2+2 | 100 | 72 | 20 | ОК | | |України серед студентів|листопада | | ВНЗ | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ДЗЮДО ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |I Спартакіада серед | Лютий | Одеса | Зб. ЗОШ | 12+2 | 320 | 40 | 40 | ОК | | |учнів загальноосвітніх | |(Молода | | | | | | | | |навчальних закладів | | гвардія) | | | | | | | | |України | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Міжнародний турнір | 15-17 | Київ | За | Згідно | 300 | | | ОК | | |серед юнаків та дівчат | березня | |запрошен- |положення| | | | | | |до 15 р. "Київська | | | ням | | | | | | | |весна" | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Першість України серед | Березень | Київ | ДЮСШ, | Згідно | 250 | 40 | 30 | ОК | | |УОР, УФК, юнаки та | | | УОР, УФК |положення| | | | | | |дівчата (1994-96 р.н.) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |XXVI Прибалтійські | 20-23 | м. Тарту | ВНЗ | 12 | | | | | | |міжнародні студентські | травня |(Естонія) | | | | | | | | |ігри | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |II Спортивні Ігри | 27-30 | Харків | ВНЗ |Згідно | 320 | | | ОК | | |України серед ВНЗ | квітня | | |положення| | | | | | |III-IV р.акр. | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |Міжнародний турнір | 8-12 | Ужгород | За |Згідно | 360 | | | ОК | | |"Кубок Закарпаття" | жовтня | |запрошен- |положення| | | | | | |(юнаки 1994-95 р.н.) | | | ням | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |Першість України серед | Жовтень | Київ | ДЮСШ, |Згідно | 250 | 40 | 30 | ОК | | |ДЮСШ, УОР, УФК юніори | | |УОР, УФК |положення| | | | | | |(1995-97 р.н.) | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ КАРАТЕ WKF ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України серед|За призна-|За призна- | Зб. |Згідно | 200 | 40 | 30 | ОК | | |студентів | ченням | ченням |Управлінь |положення| | | | | | | | | | ВНЗ | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |НТЗ до чемпіонату Світу| Червень | Одеса |Зб.України| | 20 | | | ОК | | |серед студентів | Липень | | | | | | | | | | |(18 днів) | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Чемпіонат Світу | 15-18 | Подгориця |Зб.України| Згідно | 14 | 1 | | ОК | | |серед студентів | липня |(Чорного- | |положення| | | | | | | | | рія) | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Чемпіонат України серед| За |За призна- |Зб. обл. | Згідно | 250 | 40 | 30 | ОК | | |школярів |призначен-| ченням | |положення| | | | | | | | ням) | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ЛЕГКА АТЛЕТИКА ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |НТЗ по підготовці до | січень | Київ. | | | 40 | | | | | |Чемпіонату України | | Київська | ЦСДЮШОР | | | | | | | | | | обл. | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Участь у Чемпіонаті | 15-17.01 |За календ. | Зб. ком.|по полож.| | | | | | |України серед ДЮСШ та | |Мінсім'ямол| ЦСДЮШОР |Мінсім'ям| | | | | | |СДЮШОР I етап | | | | | | | | | | |(1993 р.н. і.м.) | | | | | | | | | | |зональні змагання | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |НТЗ по підготовці до | лютий | Київ, | ЦСДЮШОР | | 40 | | | | | |Чемпіонату України | | К.обл. | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Участь у Чемпіонаті | 02-04.02 |Запоріжжя | Збірна |по полож.| | | | | | |України серед ДЮСШ, | | | ком. |Мінсім'ям| | | | | | |СДЮШОР (1993 р.н. і м.)| | | ЦСДЮШОР | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Участь у Чемпіонаті | 09-10.02| Суми | Збірна |по полож.| | | | | | |України серед юніорів | | | ком. |Мінсім'ям| | | | | | | | | | ЦСДЮШОР | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |Участь у Чемпіонаті |13-14.02 | Харків | Збірна |по полож.| | | | | | |України серед ДЮСШ, | | | ком. |Мінсім'ям| | | | | | |СДЮШОР (1995-96 р.н.) | | | ЦСДЮШОР | | | | | | | |з 2-борства | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |Участь у Чемпіонаті |17-20.20 | Суми | Збірна |по полож.| | | | | | |України у приміщенні | 18 днів | | ком. |Мінсім'ям| | | | | | | | | | ЦСДЮШОР | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 8. |Змагання на призи | 20-22.02 | Суми | СДЮШОР, | 10+1 | 700 | 25 | 5 | | | |олімпійського чемпіона | | | ДЮСШ | | | | | | | |Ю.Білонога за участю | | | | | | | | | | |зарубіжних спортсменів| | | | | | | | | | |(1993 р.н. і мол.) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 9. |Всеукраїнські змагання | 27-28.02| Донецьк | СДЮШОР, | Не | 500 | 35 | 5 | | | |за участю зарубіжних | | | ДЮСШ | обмежена| | | | | | |спортсменів на честь | | | | | | | | | | |ЗМС В.Подлужного | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |10. |НТЗ по підготовці до | березень| Київ | ЦСДЮШОР | | 40 | | | | | |Спартакіади України | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |11. |II Спортивні ігри |11-12.03 | Ужгород | ВНЗ | 4+1 | 170 | 35 | 3 | | | |України серед вищих | | | | | | | | | | |навчальних закладів | | | | | | | | | | |III-IV рівнів | | | | | | | | | | |акредитації з кросу | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |12. |I всеукраїнська | 25-27.03 | Артек | ЗНЗ | 6+6+2 | 378 | | | | | |Спартакіада серед | | | України | | | | | | | |загальноосвітніх | | | | | | | | | | |навчальних закладів з | | | | | | | | | | |кросу | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |13. |Відкритий Чемпіонат | 20-21.03 | Київ | СДЮШОР | 10+1 | 200 | 45 | | | | |ЦСДЮШОР з легкої | квітня | | ДЮСШ | | | | | | | |атлетики | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |14. |НТЗ з ЗФП | квітень |Київ, К.обл| ЦСДЮШОР | | 40 | | | | | | | |Кисловодськ| | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |15. |Всеукраїнські змагання | 09-11.04| Ялта | Зб.ком. | 15+2 | 515 | 55 | 5 | | | |"Весняні ластівки" | травня | | обл. | | | | | | | |(юн. і дів. 1993 р.н.) | | |упр.КФВС | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |16. |Відкриті всеукраїнські |15-17.04 | Рівне | Зб.ком. | 10+2 | 370 | 45 | 5 | | | |змагання на "Кубок | | | обл. | | | | | | | |м. Рівного" | | |упр.КФВС | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |17. |НТЗ по підготовці до |квітень 14| Київ. | Зб. ком.| | 40 | 40 | 10 | | | |Чемпіонату світу з | днів | | Укр. | | | | | | | |кросу серед студентів | | | | | | | | | | |серед школярів | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |18. |Чемпіонат світу з кросу| 11.04 | Канада | Зб.ком. | 8+2 | | | | | | |серед студентів | | | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |19. |Чемпіонат світу з кросу| 19-24.04 |Словаччина | Зб.ком. | 12+3 | | | | | | |серед школярів | |(Мікулаш) | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |20. |Всеукраїнські змагання | 29-30.04 | Київ | обл. упр.| 8+1 | 300 | 50 | | | | |з кросу пам'яті ЗМС | | | КФВС МОН | | | | | | | |В.Кудинського, В.Куца, | | | | | | | | | | |ЗТУ І.Токаря | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |21. |НТЗ по підготовці до | травень | Київ, | ЦСДЮШОР, | | 40 | | | | | |всеукраїнських змагань | | К.обл. | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |22. |II Всеукраїнська | травень | Донецьк | ПТНЗ | 10+2 | 380 | 55 | 5 | | | |Спартакіада професійно-| 4 дн. |Біла Церква| | | | | | | | |технічних навчальних | | | | | | | | | | |закладів | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |23. |Участь у Чемпіонаті |05.-08.06 | Донецьк | області |по полож.| | | | | | |серед юніорів | | | ЦСДЮШОР |Мінсім. | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |24. |НТЗ по підготовці до | червень | Київ. | ЦСДЮШОР | | 40 | | | | | |Чемпіонату України | | Київська | | | | | | | | | | | обл. | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |25. |I всеукраїнська | червень | Артек | ЗНЗ | 12+2 | 450 | 70 | 10 | | | |Спартакіада серед | | | України | | | | | | | |загальноосвітніх | | | | | | | | | | |навчальних закладів | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |26. |Участь у Чемпіонаті | 15-18.06 | Вінниця |Збірна ком|по полож.| | | | | | |України серед ДЮСШ, | липня | | ЦСДЮШОР |Мінсім. | | | | | | |СДЮШОР ( 1995-96, 1997 | | | | | | | | | | |р.н. і молодше) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |27. |II Спортивні ігри |13-16.06. | Ялта | ВНЗ | 12+2 | 500 | 75 | 15 | | | |України серед вищих | | (АР Крим) | Згідно | | | | | | | |навчальних закладів | | | полож. | | | | | | | |III-IV рівнів акр. | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |28. |Відкриті всеукраїнські | 26-27.06 | Іллічівськ| Зб. |по полож.| | | | | | |змагання на призи | | | ЦСДЮШОР |Мінсім. | | | | | | |олімпійських чемпіонів | | | | | | | | | | |(юн.дів. 1993 р.н. і | | | | | | | | | | |молодше) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |29. |НТЗ по підготовці до | липень |Київ, Київ.| ЦСДЮШОР | | 40 | | | | | |фінального Кубку | | обл. | | | | | | | | |України | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |30. |Участь у Кубку України.|14-15.07 | Вінниця | Області, |по полож.| | | | | | |Фінал. | | | ЦСДЮШОР |Мінсім. | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |31. |НТЗ по підготовці до | серпень |Київ, Київ.| ЦСДЮШОР | | 40 | | | | | |всеукраїнських змагань | | обл. | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |32. |Всеукраїнські змагання | 27-28.08 |Слов'янськ | області | Не | | 40 | 3 | | | |за участю зарубіжних | |(Донецьк. | України | обмежена| | | | | | |спортсменів "Зустріч | | обл.) | | | | | | | | |друзів" з бігу по шоссе| | | | | | | | | | |на 10 км | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |33. |Участь у всеукраїнсько-| 04.09 | Київ |Спорт. |по полож.| | | | | | |му відкритому | | |школи |Мінсім. | | | | | | |олімпійському уроку | | |м. Києва | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |34. |Всеукраїнські змагання | 06-08.09 | Одеса | Зб. ком. | 10+2 | 384 | 55 | 5 | | | |"Діти - олімпійська | жовтня | | обл. упр.| | | | | | | |надія України (1996-97 | | | КФВС | | | | | | | |р.н.) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |35. |НТЗ по підготовці до | вересень | Київ | ЦСДЮШОР | | 40 | | | | | |Чемпіонату України | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |36. |Участь у Чемпіонаті | 10-12.09 | За | Зб.ком. |по полож.| | | | | | |України серед ДЮСШ, | |призначен. | ЦСДЮШОР |Мінсім. | | | | | | |СДЮШОР (1993 р.н. і | | | | | | | | | | |мол.) I етап. Зональні | | | | | | | | | | |змагання | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |37. |Всеукраїнські змагання | 14-16.09 | Ялта | Зб. ком. | 15+2 | 530 | 70 | 10 | | | |"Золота осінь" | | | обл. упр.| | | | | | | |(юн. дів. 1993 р.н. і | | | КФВС | | | | | | | |молодше) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |38. |Участь у Чемпіонаті | 28-30.09| Ялта | Зб.ком. |по полож.| | | | | | |України серед команд | грудня | | ЦСДЮШОР |Мінсім. | | | | | | |ДЮСШ, СДЮШОР (1993 | | | | | | | | | | |р.н. і молодше) Фінал | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |39. |Чемпіонат України серед| 17-19.09 | Ялта | ВНЗ | | 15+2 | 550 | 70 | 15 | | |ВНЗ III-IV рівнів | грудня | | України | | | | | | | |акредитації | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |40. |НТЗ з ЗФП | жовтень | Київ | ЦСДЮШОР | | 40 | | | | | | | | К. обл. | | | | | | | | | | |Кисловодськ| | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |41. |Участь у Чемпіонаті | 09.10.10 | Івано- | Області, |по полож.| | | | | | |України та Чемпіонаті | | Франк. | ЦСДЮШОР |Мінсім. | | | | | | |України серед молоді зі| | | | | | | | | | |спортивної ходьби на | | | | | | | | | | |50 км | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |42. |Відкритий Чемпіонат | 16-17.10 | Київ | СДЮШОР | 15+1 | 300 | 60 | 2 | | | |ЦСДЮШОР з легкої | | | ДЮСШ | | | | | | | |атлетики | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |43. |Участь у Чемпіонаті | 23-24.10 | Кіровоград| Області, |по полож.| | | | | | |України з кросу | | | ЦСДЮШОР |Мінсім. | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |44. |НТЗ з ЗФП | листопад | Київ | ЦСДЮШОР | | 40 | | | | | | | | Київ. обл.| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |45. |НТЗ по підготовці до | грудень | Київ | ЦСДЮШОР | | 40 | | | | | |всеукраїнських змагань | | Київ. обл.| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |46. |Всеукраїнські змагання | 20-22.12 | Київ | Зб. ком. | 15+2 | 530 | 70 | | | | |пам'яті ЗТУ С.Операйло | | | обл. упр.| | | | | | | |(юн. і дів. 1993 р.н. | | | КФВС | | | | | | | |і молодше) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |47. |Всеукраїнські змагання | 24-25.12 | Одеса | За | | 50 | 50 | | | | |на честь олімпійського | | | запрошен.| | | | | | | |чемпіона М.Авілова з | | | | | | | | | | |5-ти борства (1991-92, | | | | | | | | | | |93-95 р.н. і мол.) | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ПАУЕРЛІФТІНГ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України з | липень 5 | Бердянськ | Зб.обл. | 10+2 | 250 | 25 | 5 | ОК | | |жиму лежачи | днів | | упр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Чемпіонат України серед|жовтень 5 |За призна- | ВНЗ | 10+2 | 250 | 25 | 5 | ОК | | |студентів | днів | ченням | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |XXVI Прибалтійські | 21-23 | м. Тарту | ВНЗ | 13 | | | | | | |міжнародні студентські | травня | (Естонія) | | | | | | | | |ігри | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ПЛАВАННЯ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Відкритий зимовий | 10 - 13 |Біла Церква| ДЮСШ, | 5 | 300 | 45 | 20 | ОК | | |чемпіонат України серед| лютого | | СДЮШОР | | | | | | | |юнацьких команд ДЮСШ | | | | | | | | | | |(юн. 1994, дів. | | | | | | | | | | |1996 р.н.) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Міжнародний турнір |квітень 6 | Краків | ДЮСШ, | 20 | | | | | | |серед школярів | днів | (Польща) | СДЮШОР | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Відкрита | 10 - 13 |Дніпропет- | ДЮСШ, | 15 | 300 | 45 | 20 | ОК | | |першість України серед | квітня | ровськ | СДЮШОР | | | | | | | |юн. 1994-95, дів. | | | | | | | | | | |1996-97 р.н. | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |II Спортивні Ігри | 16-20 |Дніпроджер-| ВНЗ | 12 | 360 | 55 | 15 | ОК | | |України серед ВНЗ | квітня | жинськ | | | | | | | | |III-IV р.акр. | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Міжнародний школярський| Квітень | Краків | ДЮСШ | 20 | | | | | | |турнір | 6 днів | (Польща) | СДЮШОР | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |XXVI Прибалтійьскі | 20 - 23 | м. Тарту | ВНЗ | 20 | | | | | | |міжнародні студентські | травня | (Естонія) | | | | | | | | |ігри | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |Всеукраїнські змагання | 9 - 11 | Одеса | Збірна | 12 | 320 | 45 | 10 | ОК | | |"Діти - олімпійська | серпня | | обл. | | | | | | | |надія України" | | |Управлінь,| | | | | | | |(юн. 1997, | | | ДЮСШ | | | | | | | |дів. 1999 р.н.) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 8. |Спартакіада серед |Вересень- | Харків |ВУФК, УОР,| 12 | 200 | 45 | 15 | ОК | | |спеціалізованих | жовтень | | ЛІПС | | | | | | | |навчальних закладів | 10 днів | | | | | | | | | |спортивного профілю | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 9. |Міжнародний | 21 - 28 | Вроцлав | Зб. | 20 | | | | | | |студентський турнір | листопада| (Польща) | команда | | | | | | | | | | | України | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |10. |I Всеукраїнська | 21-24 | МДЦ | Зб. ЗНЗ | 12 | 380 | 50 | 15 | ОК | | |спартакіада серед | грудня | "Артек" | | | | | | | | |учнів ЗНЗ | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ РЕГБІ - 7 х 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України серед| 14 - 20 | Одеса | ВНЗ | 14 | 150 | 30 | 10 | К | | |студентів | травня | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |НТЗ до чемпіонату Світу| Липень | Київ | Зб. | 20 | | | | К | | |серед студентів |(18 днів) | | України | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Чемпіонат Світу серед | 21 - 24 | Порту | Зб. | 20 | | | | К | | |студентів | липня | Португалія| України | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Чемпіонат Європи серед | 14-17 | Кордоба | Зб. ВНЗ. | 20 | | | | К | | |студентів | липня | (Іспанія) | | | | | | | | |(1994-95 р.н). | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Відкрита першість |29 вересня| Київ | Зб. Обл. | 12+1 | 200 | 25 | 10 | К | | |України серед юнаків | 5 жовтня | | Упр. | | | | | | | |(1994-95 р.н). | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ РИТМІЧНА ГІМНАСТИКА ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Відкрита першість серед|Вересень | Київ | Зб.ком. | 15 | 150 | 30 | 10 | ОК | | |школярів | 6 днів | | школ. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Чемпіонат України серед|Жовтень 7 | Запоріжжя | ВНЗ | 20 | 200 | 30 | 10 | ОК | | |студентів | днів | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Відкритий чемпіонат | | | | | | | | | | |України серед школярів | | | | | | | | | | |з юн. і дів.1994 р.н. | | | | | | | | | | |і молодші | | | | | | | | | | |- східна зона | 24-28.03 | Алушта | | 18 | 200 | 35 | 10 | ОК | | | | | | Збірна | | | | | | | |- західна зона | 24-28.03 |Чернівецька| обл. | 18 | 200 | 35 | 10 | | | | | | |Управлінь,| | | | | | | | | | | ДЮСШ, | | | | | | | |- фінал | 14-19 | Київ | СТ | 18 | 200 | 40 | 15 | | | | | жовтня | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Чемпіонат України серед| 19-22 |Херсонська | Зб. Обл.| 12 | 360 | 40 | 10 | ОК | | |студентів ВНЗ III-IV | березня |Цюрюпинськ | Упр. | | | | | | | |р.а. | | | ВНЗ | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |НТЗ по підготовці до | Червень | За | Збірна | 15 | | | | | | |чемпіонату світу серед | липень |призначен- | команда | | | | | | | |студентів | 18 днів | ням | України | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Чемпіонат Світу | 19-23 | Борландже | Зб.ком. | 15 | | | | | | |серед студентів | липня | (Швеція) | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Чемпіонат України серед| 17-21 | Суми | Збірна | 12 | 33 | 50 | 10 | ОК | | |школярів юн., | травня | | обл. | | | | | | | |дів. 1993-94 р.н., | | |Управлінь,| | | | | | | |1995 р.н. і молодше | | | ДЮСШ, СТ | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |Чемпіонат України серед| 5-8 | АР Крим | ДЮСШ та | 14 | 330 | 50 | 15 | ОК | | |ДЮСШ та позашкільних | серпня | |позашкіль-| | | | | | | |закладів | | |ні заклади| | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |Чемпіонат України серед| 27-31 | Алушта | Збірні | 12 | 360 | 40 | 10 | ОК | | |студентів ВНЗ | жовтня | | обл. | | | | | | | | | | |Управлінь,| | | | | | | | | | | ВНЗ | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ СПОРТИВНІ ТАНЦІ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Відкрита першість | 7-9 | Київ | ВНЗ, ЗОШ | Згідно | 500 | | | ОК | | |України серед школярів | вересня | | |положення| | | | | | |та студентів | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Кубок України серед | 16-17 | Київ | ВНЗ, ЗОШ | Згідно | | | | | | |школярів та студентів | травня | | |положення| | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Відкритий Кубок |6-7 грудня| Київ | ВНЗ, ЗОШ | Згідно | | | | | | |України серед школярів | | | |положення| | | | | | |та студентів | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ СТРІЛЬБА З ЛУКУ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |II Спортивні Ігри | Березень | Чернівці | Зб.обл. | 10 | 100 | 35 | 10 | ОК | | |України серед ВНЗ | 27-31 | | | | | | | | | |III-IV р. акр. | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |НТЗ з підготовки до | Вересень | Харків | Зб.ком. | 15 | 20 | | | | | |Чемпіонату світу серед | 18 днів | | МОН | | | | | | | |студентів | | | України | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Чемпіонат Світу серед | 23-26 | Женьшень |Зб.ком. | 10 | 15 | 35 | 10 | ОК | | |студентів | вересня | (Китай) |МОН Укр. | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ СТРІЛЬБА КУЛЬОВА ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |II Спортивні Ігри |29 серпня | Львів | Збірні | 10 | 160 | 40 | 12 | ОК | | |України серед ВНЗ |02 вересня| | обл. | | | | | | | |III-IV р.акр. | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |НТЗ до чемпіонату світу| Вересень | Львів | Зб.ком. | 32 | 38 | | | | | |серед студентів | 18 днів | |МОН Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Чемпіонат Світу серед | Вересень | Вроцлав |Зб.ком. | 20 | 25 | | | ОК | | |студентів | 15-19 | (Польща) |МОН Укр. | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ СТРИБКИ У ВОДУ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України серед| Травень |Дніпродзер-| ВНЗ | 8 | 60 | 25 | 10 | ОК | | |студентів ВНЗ | 4-8 |жинськ | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Чемпіонат України серед| Квітень |Дніпродзер-| СДЮСШ, | 8 | 96 | 30 | 10 | ОК | | |школярів | 17-21 |жинськ | ДЮСШ | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ТРІАТЛОН ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України серед| Червень | Житомир | ВНЗ | 8 | 120 | 30 | 10 | ОК | | |студентів ВНЗ | 14-17 | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Чемпіонат України | Червень | Запоріжжя | Зб.обл. | 8 | 120 | 30 | 10 | ОК | | |серед школярів | 6-9 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |НТЗ до чемпіонату світу| Травень |За признач.|Збір. ком.| 12 | | | | | | |серед студентів | 18 днів | |МОН Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Чемпіонат світу серед | 29-30 | Валенсія |Збір. ком.| 8 | 11 | | | ОК | | |студентів | травня | (Іспанія) |МОН Укр. | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ТЕНІС ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України серед| 18-24 | Ялта | ВНЗ | 4+2 | 150 | 35 | 5 | ОК | | |студентів | травня | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |7-й чемпіонат Європи |27-31.07 | Коимбра | ВНЗ | 6 | 8 | | | | | |серед студентів | червня | Португалія| | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Відкритий чемпіонат | 01-07 | Херсон | ДЮСШ, | 4+2 | 150 | 35 | 5 | ОК | | |України серед школярів | червня | | СДЮШОР | | | | | | | |1994 р.н. | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |I Всеукраїнська | Лютий |УДЦ "Молода| Зб. шкіл | 6 | 150 | 30 | 8 | ОК | | |спартакіада серед учнів| | гвардія" | | | | | | | | |загальноосвітніх | | | | | | | | | | |навчальних закладів | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Відкритий Чемпіонат | 01-06 | Нова | ДЮСШ, | 6 | 162 | 30 | 8 | ОК | | |України серед школярів | березня | Каховка | СДЮШОР | | | | | | | |1994 р.н. | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |НТЗ по підготовці до | 17-25 | Київ |Збірна | 25 | 25 | | | | | |Чемпіонату Світу серед | березня | |Команда | | | | | | | |школярів | | |школярів | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Чемпіонат Світу серед | 25-31 | Брно |Зб. коман.| 15 | 15 | | | | | |школярів 1994 р.н. | березня | (Чехія) |школярів | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |XXVI Прибалтійські | 20-23 | м. Тарту | ВНЗ | 8 | | | | | | |міжнародні студентські | травня | (Естонія) | | | | | | | | |ігри | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |Чемпіонат Європи серед | 20-26 | Казань | ВНЗ | 10 | 10 | | | | | |студентів | червня | (Росія) | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |II Всеукраїнська | червень | Донецьк |Збірна | 4+2 | 150 | 30 | 8 | ОК | | |Спартакіада учнів | | |Команда | | | | | | | |професійно-технічних | | |учнів | | | | | | | |закладів | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 8. |Відкритий чемпіонат | 01-06 | Ялта | ДЮСШ | 6 | 162 | 30 | 8 | ОК | | |України "Прудкий м'яч" | червня | | СДЮШОР | | | | | | | |серед юнаків та дівчат | | | | | | | | | | |1996 р.н. і молодші | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 9. |Відкритий Чемпіонат | 5-11 | Івано- | ВНЗ | 5 | 135 | 30 | 8 | К | | |України серед студентів| жовтня | Франківськ| | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |10. |Відкритий чемпіонат МОН| 1-7 | Ялта | ДЮСШ, | 7 | 189 | 30 | 8 | К | | |України серед ДЮСШ | грудня | | СДЮШОР | | | | | | | |(юнаки та дівчата | | | | | | | | | | |1994-97, 1993 р і | | | | | | | | | | |молодші | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ТХЕКВОНДО WTF ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | |Першість України серед | 26-28 | За | ДЮСШ |Згідно | 250 | 40 | 30 | ОК | | |ДЮСШ, УОР, УФК юніори | лютого |прижначен. | УОР, УФК |полож. | | | | | | |(1993-96 р.н.) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |II Спортивні Ігри | 10-12 |Дніпропет- | Зб. ВНЗ |Згідно | 300 | 40 | 30 | ОК | | |України серед ВНЗ | квітня | ровськ | |полож. | | | | | | |III-IV р. акр. | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Чемпіонат України серед| 3-6 |Дніпропет- | ДЮСШ, |Згідно | 200 | 1 | | ОК | | |школярів (1998-2000 | червня | ровськ |УОР, УФК |полож. | | | | | | |р.н.) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Чемпіонат Світу серед |26 вересня| Іспанія | Україна | 200 | 1 | | | ОК | | |студентів |4 жовтня | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ФЕХТУВАННЯ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України серед| 10-18 | Київ | Зб. Ком.| 24+4 | 180 | 45 | 15 | ОК | | |студентів | жовтня | | обл. | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Першість України серед |Вересень | Львів | Зб. Ком.| 24+4 | 200 | 40 | 10 | ОК | | |школярів |(9 днів) | | обл. | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ФУТБОЛ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |IX чемпіонат України | квітень | в конфе- | ВНЗ | 20 | 400 | | | К | | |з футболу серед ВНЗ | травень | ренціях | | | | | | | | |(друге коло) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |II Спортивні Ігри | 26-31 | За | ВНЗ | 20 | 120 | 10 | 5 | К | | |України серед ВНЗ | травня | призначен.| | | | | | | | |III-IV р. акр. | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Чемпіонат Європи серед | 19-25 | Варшава |переможці | 22 | | | | К | | |студентів | липня | (Польща) |ЧУ серед | | | | | | | | | | | ВНЗ | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |День футболу | 25 квітня| м. Київ |студент. | 14+2 | | | | К | | | | | |команди | | | | | | | | | | |м. Києва | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Міжнародний турнір з | червень | м. Дарм- | Збірна | 20 | | | | К | | |футболу серед | | штадт | команда | | | | | | | |студентських збірних | |м. Мюнхен | України | | | | | | | |команд | |(Німеччина)| (чол., | | | | | | | | | | | жін.) | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |Міжнародний турнір з | 20-26 |м. Севасто-| ВНЗ | 10+2 | 120 | 25 | 8 | К | | |пляжного футболу | серпня | поль | | | | | | | | |"Кубок черного моря" | | м. Іллі- | | | | | | | | | | | чівськ | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |Міжнародний турнір | серпень | за | ДЮСШ, | 18 | 180 | 20 | 7 | К | | |присвячений "Дню Неза- | | призначен.| СДЮШОР | | | | | | | |лежності України" | | | | | | | | | | |(дівч. 1992-1999 р.н.) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 8. |Всеукраїнські змагання | серпень | за | Учні ЗНЗ | 18 | 360 | 80 | 8 | К | | |"Діти - олімпійська | 6-10 | призначен.| | | 108 | 30 | 10 | | | |надія України" | вересня |УДЦ "Молода| | | | | | | | |Зони, фінал | | гвардія" | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 9. |X чемпіонат України |вересень- | за | ВНЗ | 20 | | | | К | | |серед ВНЗ |листопад | призначен.| | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |10. |Спартакіада СНЗСП |вересень- | Харків | ВУФК, | | | | | | | | |жовтень | | УОР, | | | | | | | | |10 днів | | ЛІСП | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |11. |Міжнародний турнір | лютий | м. Київ |Студентск.| 20 | | | | К | | |серед міст учасників |листопад | м. Львів | збірн. | | | | | | | |Євро-2012 | | | команди | | | | | | | | | | | міст | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |12. |Всеукраїнські змагання |квітень- | згідно | ЗОШ | 7+1 |210000| | | К | | |з футболу "Футбольні |жовтень | полож. | | | | | | | | |зірочки 2010" серед | | | | | | | | | | |дітей та підлітків | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ФУТЗАЛ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Всеукраїнський шкільний| на | згідно | школярі | 7+1 | 9000 | 1200 | 120 | К | | |чемпіонат з футзалу | протязі | положення | | | | | | | | |"DJUCE ГОЛ" 2010 | року | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |X Чемпіонат України з | 15-20 | згідно | ВНЗ | 10+2 | 192 | 25 | 6 | К | | |мініфутболу серед ВНЗ | лютого | положення | | | | | | | | |(чол., жін.) | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |I Всеукраїнська | 18-22 | | ЗОШ | 14 | 280 | 80 | 16 | К | | |Спартакіада серед ЗНЗ | січня | | | | | | | | | |- зональні | | Молода | | | | | | | | |фінальні юнаки | 18-21 | Гвардія | | 14 | 112 | 30 | 5 | К | | | | лютого | | | | | | | | | | дівчата | 22-27 | | | 14 | 112 | 30 | 5 | | | | | лютого | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |НТЗ по підготовці до |березень, | за | ЗОШ | 24 | 24 | | | К | | |чемпіонату світу серед |квітень | призначен.| | | | | | | | |школярів |(18 днів) | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Чемпіонат світу серед | 12-19 | м. Асту- | ЗОШ | 15 | | | | К | | |школярів | квітня | рія | | | | | | | | | | | (Іспанія) | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |II Всеукраїнська | | | збірні | | | | | | | |спартакіада ПТНЗ | | | обласних | | | | | | | |(юнаки) зони | 10-15 | за | управлінь| 14 | 192 | 20 | 6 | К | | | | березня | призначен.| | | | | | | | | фінал | 7-11 | | | 14 | 112 | 15 | 5 | К | | | | квітня | Донецьк | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |II Спортивні Ігри | 27-30 | Київ | ВНЗ | 14 | | | | К | | |України серед ВНЗ | квітня | | | | | | | | | |III-IV р.акр. | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 8. |XXVI Прибалтійські | 20-23 | м. Тарту | ВНЗ | 12 | | | | К | | |міжнародні студентські | травня | (Естонія) | | | | | | | | |ігри | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 9. |Чемпіонат Європи серед | 19-25 | м. Загреб |Переможець| 12+2 | | | | К | | |ВНЗ | липня | |Ч.У. серед| | | | | | | | | | | ВНЗ | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ЧЕРЛІДІНГ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України | лютий 3 | Харків | Зб.обл. |За поло- | 100 | | | ОК | | |серед студентів | дні | | упр. |женням | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Першість України |жовтень 3 |За призна- | ВНЗ |За поло- | 100 | | | ОК | | |серед школярів | дні | ченням | |женням | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ШАХИ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |I Спортивні Ігри |травень 9 | Євпаторія | ВНЗ | 4+4+1 | 150 | 25 | 10 | ОК | | |України серед ВНЗ | дн. | | | | | | | | | |III-IV р.акр. | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |XXVI Прибалтійські | 20-23 | м. Тарту | ВНЗ | 6 | | | | | | |міжнародні студентські | травня |(Естонія) | | | | | | | | |ігри | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Всеукраїнські змагання | 20-30 | Генічеськ | ЗОШ | 3+1+1 | 135 | 25 | 10 | ОК | | |школярів "Біла тура" | червня | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Відкрита першість серед|липень 9 |Дніпропет- | ДЮСШ | 3+1+1 | 135 | 25 | 10 | ОК | | |ДЮСШ | дн. | ровськ | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |НТЗ до Чемпіонату | Серпень | | Зб.студ.| | | | | | | |Світу серед студентів | | | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |Чемпіонат Світу серед | 5-12 | Швейцарія | Зб.студ.| | | | | | | |студентів | вересня | | Укр. | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ШАШКИ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Всеукраїнські |28 червня | Львівська | ЗОШ | 3+1+1 | 120 | 30 | 10 | ОК | | |змагання "Диво |- 7 липня | обл. | | | | | | | | |шашки" серед команд | | | | | | | | | | |шкіл з шашок-64 | | | | | | | | | | |1995 р.н. і молодші | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Зимові види спорту
------------------------------------------------------------------------------------------------------ | N | Спортивні заходи | Термін | Місце |Організа- | Склад |Всього| Кількість | Вид | |п/п | |проведення|проведення | ції | команди |учас- |всього суддів|змаг. | | | | | | учасники | |ників | іногородніх | | | | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ГІРСЬКОЛИЖНИЙ СПОРТ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України серед| 26-27 | Київ | Зб.ком. | 8 | 80 | 21 | 3 | ОК | | |студентів | січня | |обл. Упр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |I Спартакіада України | 28-29 | Ів. | Зб.Обл. | 8 | 80 | 21 | 3 | ОК | | |серед школярів | січня | Франківськ| Упр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |XXI зимові Олімпійьскі | 12-28 | Канада | Зб.ком. | | | | | | | |ігри | лютого | | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |НТЗ до юнацького | 15 днів | Київ | Зб.школ. | 20 | 2 | | | | | |Чемпіонату Світу | лютий | | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Чемпіонат Світу серед | 1-6 | Італія | Зб.школ. | 20 | 22 | | | | | |школярів | березня | | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |НТЗ загально-фізичної | 15 |М. Сколе | Зб. Студ.| 15 | 18 | | | | | |підготовки | днів |(Львівська | Укр. | | | | | | | | | серпень | обл.) | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |НТЗ з спеціальної | 15 |За признач.| Зб. Студ.| 15 | 18 | | | | | |підготовки | днів | | Укр. | | | | | | | | | жовтень | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 8. |НТЗ з спеціальної | 15 |За признач.| Зб. Студ.| 15 | 18 | | | | | |підготовки | днів | | Укр. | | | | | | | | | листопад | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 9. |НТЗ до XXV зимової | 18 | Київ | Зб. Студ.| 20 | 23 | | | | | |Всесвітньої Універсіади| днів | | Укр. | | | | | | | | | грудень | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ КОВЗАНЯРСЬКИЙ СПОРТ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України | Січень | Київ | Зб.обл. | 7 | 50 | 20 | 10 | ОК | | |серед школярів | | | Упр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Чемпіонат України | Лютий | Київ | Зб.обл. | 7 | 50 | 20 | 10 | ОК | | |серед студентів | | | Упр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |XXI зимові Олімпійські | 12-28 | Канада | Україна | | | | | | | |ігри | лютого | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |НТЗ загально-фізичної | Липень | Одеса | Зб.Студ. | 12 | 15 | | | | | |підготовки | | | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |НТЗ до XXV зимової | 18 днів | Київ | Зб.Студ. | 12 | 15 | | | | | |Всесвітньої Універсіади| | | Укр. | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ЛИЖНИЙ СПОРТ - БІАТЛОН ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Всеукраїнська | 25-31 |м. Суми | Зб.Обл. | 15 | 170 | 25 | 5 | ОК | | |спартакіада учнів ЗОНЗ | січня | | Управлінь| | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Чемпіонат України | 9-11 |м. Сколе | Зб.обл. | 10 | 120 | 26 | 6 | ОК | | |серед студентів | лютого |Львів.обл. | управ. | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |XXI зимові Олімпійські | 12-28 | Канада | Зб.ком. | | | 0 | 0 | ОК | | |ігри | лютого | | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Чемпіонат України серед| 16-21 | Суми | ДЮСШ | 8 | 56 | 25 | 6 | ОК | | |учнів ДЮСШ | лютого | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Кубок України серед | 7-13 | Сколе | Зб. к-ди | 15 | | | | | | |юніорів | березня |Львів.обл. | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |НТЗ загально-фізичної | 15 дн. | Суми | Зб. юн. | 17 | 20 | | | | | |підготовки (юн., дівч.)| липень | | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |Відкритий Чемпіонат | липень | Суми | Зб. обл. | 12 | 84 | 21 | 4 | ОК | | |України (лжеролери) | | | Упр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 8. |НТЗ з загально-фізичної| 18 дн. | Одеса, | Зб.Студ. | 15 | 18 | | | | | |підготовки | серпень | Крим | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 9. |Всеукраїнські змагання | 17-21 | Суми | Зб.ком. | 12 | 84 | 21 | 4 | ОК | | |серед юнаків та дівчат | серпня | | обл. | | | | | | | |пам'яті ЗТУ Б.М.Зоріна | | | ДСТ | | | | | | | |юніорів | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |10. |Відкритий Чемпіонат | 7-11 | Сколе | Зб.ком. | 12 | 84 | 21 | 4 | ОК | | |України (лижеролери) | вересня | Львів.об. |обл. ДСТ | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |11. |НТЗ з спеціальної | 18 днів | За призна-| Зб. к-да | 20 | | | | | | |підготовки | жовтень | ченням | України | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |12. |НТЗ на першому снігу | 18 днів | За призна-| Зб. студ.| 20 | | | | | | | | листопад | ченням | України | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |13. |Кубок України серед | 18-22 | Сколе | Зб.ком. | 12 | 84 | 21 | 4 | ОК | | |юнаків та дівчат | грудня |Львів. обл.|обл. ДСТ | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |14. |НТЗ до Всесвітньої | 18 днів | Сколе | Зб.Студ.| 20 | | | | | | |зимової Універсіади | грудень |Львів. обл.| Укр. | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ЛИЖНИЙ СПОРТ - ПЕРЕГОНИ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |I Всеукраїнська | 25-29 |Ів.Франк. | Зб. Обл. | 60 | 10 | 25 | | ОК | | |Спартакіада учнів ЗОНЗ | січня | обл. |Управлінь | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |НТЗ до юнацького | 18 днів | Бровари | Зб. школ.| 25 | | | | | | |Чемпіонату Світу | лютий |(Київ.обл.)| Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Всеукраїнські змагання | 1-5 | Чернігів | ДЮСШ | 8 | 80 | 24 | 4 | ОК | | |серед ДЮСШ (1 тур) | лютого | Харків | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Чемпіонат України серед| 15-20 | Сколе | Зб.обл. | 8 | 80 | 24 | 4 | ОК | | |юніорів | лютого |(Льв.обл.) | ДСТ | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |XXI зимові Олімпійські | 12-28 | Канада | Зб. к-да | | | | | | | |ігри | лютого | | України | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |Чемпіонат Світу серед | 1-6 | Італія | Зб. школ.| 20 | 9 | | | | | |школярів | березня | | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |Чемпіонат України | 11-18 | Сколе | Зб. обл. | 8 | 80 | 24 | 5 | ОК | | |серед студентів | березня |(Льв.обл.) | Упр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 8. |Всеукр. змагання | 19-23 | Сколе | ДЮСШ | 8 | 80 | 24 | 6 | | | |серед ДЮСШ (2 тур) | березня |(Льв.обл.) | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 9. |НТЗ з загально-фізичної| 18 днів | За | Зб. студ.| 20 | 24 | | | | | |підготовки |червень- |признач. | Укр. | | | | | | | | |липень | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |10. |НТЗ до Кубку України | Вересень |Конотоп | Зб. студ.| 20 | 24 | | | | | |з лижеролерів | |(Сум. обл.)| Укр. | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |11. |Кубок України з | 1-3 |Конотоп | Зб. обл. | 8 | 80 | 24 | 4 | ОК | | |з лижеролерів (поперед.| жовтня |(Сум. обл.)| упр. | | | | | | | |змагання - | 4-10 | Шостка | Зб. обл. | 4 | 40 | 24 | 4 | ОК | | |фінальні змагання | жовтня |(Сум. обл.)| упр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |12. |НТЗ спеціальної підго- | 18 днів |За признач.| Зб. студ.| 18 | 20 | | | | | |товки | жовтень | | Укр. | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |13. |НТЗ на першому снігу | 18 днів |За признач.| Зб. студ.| 20 | 22 | | | | | | |листопад | | Укр. | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |14. |Кубок України (студ., | 21-26 | Сколе | Зб. обл. | 8 | 80 | 24 | 4 | ОК | | |юніори, юнаки, дівч.) | грудня |(Львів.обл)| Упр. | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |15. |НТЗ до XXV зимової | 18 днів | За | Зб.студ. | 22 | 24 | | | | | |Всесвітньої Універсіади| грудень | признач. | Укр. | | | | | | | | | | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ЛИЖНИЙ СПОРТ - ДВОБОРСТВО ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України | 15-17 | Верховина | Зб.обл. | 60 | 10 | 25 | 5 | ОК | | |серед школярів | січня | | упр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Чемпіонат Світу | Січень | Німеччина | Зб. к-да | | | | | | | | | | | України | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Чемпіонат України | 4-6 | Верховина | Зб.обл. | 50 | 10 | 25 | 5 | | | |серед студентів | березня | | Укр. | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |XXI зимові Олімпійські | 12-28 | Канада | Зб. ком. | | | | | | | |ігри | лютого | | Укр. | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |НТЗ з загально-фізичн. | 18 днів | Ворохта | Зб. Студ.| 12 | 14 | | | | | |підготовки | вересень | | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |Кубок України серед | 17-18 | Ворохта | Зб. обл. | 10 | 100 | 30 | 5 | ОК | | |студентів і школярів | вересня | | ДСТ. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |НТЗ до XXV зимової | 18 днів | Ворохта | Зб. Студ.| 12 | 14 | | | | | |Всесвітньої Універсіади| листопад | | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 8. |НТЗ до XXV зимової | 18 днів | Ворохта | Зб. Студ.| 12 | 14 | | | | | |Всесвітньої Універсіади| грудень | | Укр. | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ЛИЖНИЙ СПОРТ - СТРИБКИ З ТРАМПЛІНУ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України | 15-17. | Кременець | Зб.обл. | 6 | 35 | 20 | 5 | ОК | | |серед школярів | січня | | упр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |XXI зимові Олімпійські | 12-28 | Канада | Зб. Укр. | | | | | | | |ігри | лютого | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Чемпіонат України серед| 4-7 | Верховина | Зб. | 8 | 48 | 20 | 4 | ОК | | |студентів | березня | | Обл.Упр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |НТЗ з загально-фізичної| 18 | Верховина | Зб.Студ. | 6 | 9 | | | | | |підготовки | днів | | Укр. | | | | | | | | |вересень | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |НТЗ з загально-фізичної| 18 днів | Польща | Зб.Студ. | 6 | 9 | | | | | |підготовки | листопад |(Закопане) | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |НТЗ до XXV зимової |18 днів |За признач.| Зб.Студ. | 6 | 9 | | | | | |Всесвітньої Універсіади| грудень | | Укр. | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ СНОУБОРД ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України серед| 23-25 | Київ | Зб.обл. | 10 | 50 | 20 | 6 | ОК | | |студентів | січня | | Упр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Чемпіонат України серед| 11-13 | Харків | Зб.Обл. | 6 | 60 | 30 | 5 | ОК | | |школярів | лютого | | Упр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |XXI зимові Олімпійські | 12-18 | Канада | Зб.ком. | | | | | | | |ігри | лютого | | Укр. | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |НТЗ з загально-фізичної| 18 днів | Київ | Зб.Студ.| 15 | 17 | | | | | |підготовки | серпень | | Укр. | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |НТЗ з спеціальної |18 днів | Буковель | Зб. Студ.| 15 | 17 | | | | | |підготовки |листопад | | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |НТЗ до XX зимової | 18 | Буковель | Зб.Студ. | 15 | 17 | | | | | |Всесвітньої Універсіади| грудень | | Укр. | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ФІГУРНЕ КАТАННЯ НА КОВЗАНАХ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України серед| 20-23 | За приз. | Зб.Обл. | 6 | 42 | 20 | 4 | ОК | | |школярів | січня | | Упр. | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |XXI зимові Олімпійські | 12-28 | Канада | Зб.к-да | | | | | | | |ігри | лютого | | Укр. | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Чемпіонат України серед| 3-6 | Київ | Зб.Обл. | 6 | 42 | 24 | 4 | ОК | | |студентів | березня | | Упр. | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |НТЗ з загально-фізичної| 15 днів | Ялта | Зб. Студ.| 15 | 18 | | | | | |підготовки | серпень | | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |НТЗ з спеціальної | 18 днів | Київ | Зб.Студ. | 16 | 19 | | | | | |підготовки |листопад | | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |НТЗ до XXV зимової | 18 днів | Київ | Зб.Студ. | 16 | 19 | | | | | |Всесвітньої Універсіади| грудень | | Укр. | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ФРІСТАЙЛ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України серед|Лютий- |Закарпат. |Зб. Обл. | 6 | 42 | 21 | 3 | ОК | | |школярів |березень | обл. | Упр. | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |XXI зимові Олімпійські | 12-28 | Канада | Зб.к-да | | | | | | | |ігри | лютого | | Укр. | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Чемпіонат України серед| 28-30 |Закарпат- | Зб.Обл. | 10 | 40 | 21 | 3 | | | |студентів | березня | ська обл. | Упр. | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |НТЗ з загально-фізичної| 18 днів | Буковель | Зб. Студ.| 15 | 17 | | | | | |підготовки | серпень | | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |НТХ до XXV зимової | 18 днів | За призн. | Зб.Студ. | 15 | 17 | | | | | |Всесвітньої Універсіади| грудень | | Укр. | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ХОКЕЙ З ШАЙБОЮ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Чемпіонат України | протягом |За призна- | Області, | 20 | 200 | | | | | |серед юнаків | року | ченням | ДЮСШ | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |XXI зимові Олімпійські | 12-28 | Канада | Зб. ком. | | | | | | | |ігри | лютого | | Укр. | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Чемпіонат України | квітень | Ів.Франк. | Зб.обл. | 20 | 120 | 24 | 6 | К | | |серед студентів | | |упр., ВНЗ | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |НТЗ до XXV зимової | 18 днів | Київ | Зб.Студ. | 25 | 30 | | | | | |Всесвітньої Універсіади| грудень | | Укр. | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ШОРТ-ТРЕК ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |XXI зимові Олімпійські | 12-28 | Канада | Зб.к-да | | | | | | | |ігри | лютого | | України | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |НТЗ з загально-фізичної| 18 днів | Київ | Зб.студ. | 15 | 17 | | | | | |підготовки | вересень | | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |НТЗ з спеціальної | 18 днів | Київ | Зб.студ. | 15 | 17 | | | | | |підготовки | листопад | | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |НТЗ до XXV зимової | 18 днів | Київ | Зб.Студ. | 15 | 17 | | | | | |Всесвітньої Універсіади| грудень | | Укр. | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Чемпіонат України серед| 22-24 | Київ | Зб.Обл. | 8 | 48 | 24 | 4 | ОК | | |студентів і школярів | грудня | | Упр. | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ III. Спортивно-масові та оздоровчі заходи ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Оздоровлення кращих |Січень, |За призна- | Спортсме-| | | | | | | |спортсменів школярів |червень, | ченням | ни-школя-| | | | | | | |футболу "Джус-гол |серпень | | рі | | | | | | | |2009" | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Змагання з | Січень | Запоріжжя | Навчальні| 4+1 | 188 | 65 | | ОК | | |легкоатлетичного | | | заклади | | | | | | | |чотириборства серед | | | | | | | | | | |учнів загальноосвітніх | | | | | | | | | | |шкіл інтернатів для | | | | | | | | | | |дітей сиріт | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Всеукраїнський шкільний| Березень-| За | Учні ЗНЗ | За | 550 | | | К | | |чемпіонат з футболу | травень | призначен.| |положен. | | | | | | |"Джус-гол" 2010 | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Фінал Всеукраїнських | | За | Учні ЗНЗ | За | 150 | | | К | | |змагань з футболу | Квітень- | призначен.| |положен- | | | | | | |"Золота осінь" серед | жовтень | | | ням | | | | | | |дітей і підлітків, які | | | | | | | | | | |проводяться під егідою | | | | | | | | | | |органів внутрішніх | | | | | | | | | | |справ | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Фінал Всеукраїнської | травень | Бровари | Навчальні| 10 | 470 | 80 | ОК | | | |спартакіади серед учнів| | | заклади | | | | | | | |загальноосвітніх шкіл | | | | | | | | | | |інтернатів для дітей | | | | | | | | | | |сиріт | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |Відкриті Всеукраїнські | травень- | Євпаторія | Студенти | 20 | 500 | 40 | 15 | ОК | | |спортивні ігри серед | 7 днів | | ВНЗ | | | | | | | |студентів інвалідів | | | | | | | | | | |"Сяйво надій" | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |Спартакіада України | травень | За | Збірні | За | 300 | 40 | 15 | ОК | | |серед допризивної | 5 днів | признач. |команди |положен- | | | | | | |молоді | | | ЗНЗ | ням | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 8. |Всеукраїнські змагання | травень | МДЦ | Збірні | За | 540 | 40 | 15 | ОК | | |"Біола-Ігри чемпіонів" | 7 днів | Артек |команди |положен- | | | | | | | | | | ЗНЗ | ням | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 9. |Європейський футбольний| травень | У регіонах|Учні ЗНЗ | | | | | | | |тиждень | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |10. |Всеукраїнський | 10 днів |С. Осій, | Учні ЗНЗ | 8 | 100 | 20 | 10 | К | | |форум "Футбольні | червень |Івано- | | | | | | | | |канікули" | |Франківськ | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |11. |Фінальний тур | Червень | МДЦ | Учні ЗНЗ | За | 450 | 50 | 15 | | | |фізкультурно- | 5 днів | "Артек" | |положен- | | | | | | |оздоровчого | | | | ням | | | | | | |патріотичного фестивалю| | | | | | | | | | |"Нащадки козацької | | | | | | | | | | |слави" | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |12. |Змагання "Діти - | 6-10 | УДЦ | Учні ЗНЗ | За | 600 | 100 | 20 | ОК | | |олімпійська надія | 6-8 |"Молодая | |положен- | | | | | | |України" з футболу | вересня | гвардія" | | ням | | | | | | |(дів.), легка атлетика,| | | | | | | | | | |плавання | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |13. |Всеукраїнський | вересень |За призна- | Учні ЗНЗ | За | 600 | | | ОК | | |фестиваль сільських | | ченням | |положен- | | | | | | |школярів | | | | ням | | | | | | |"Даруємо радість дітям"| | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |14. |Фінал Всеукраїнських | Вересень | МДЦ | Учні ЗНЗ | За | 540 | 50 | 15 | ОК | | |дитячих спортивних ігор| 7 днів | Артек | |положен- | | | | | | |"Старти надій" | | | | ням | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |15. |Всеукраїнський |Вересень | Регіони | Учні ЗНЗ | За | | | | | | |олімпійський тиждень |2 тижні | України | |положен- | | | | | | | | | | | ням | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |16. |XIV Всеукраїнський | жовтень | Львів | ВНЗ | | 300 | 40 | 10 | ОК | | |студентський спортивний| 10 днів | | | | | | | | | |фестиваль | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |17. |Всеукраїнський конкурс | IV |За призна- | Вчителі | За | | | | ОК | | |на кращий інноваційний | квартал | ченням | ЗНЗ |положен- | | | | | | |урок фізичної культури | | | | ням | | | | | | | урок фізичної культури| | | | | | | | | | |з елементами футболу | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |18. |Всеукраїнські змагання | Протягом |За призна- | ЗНЗ, ВНЗ | За | 250 | 30 | 10 | | | |"Спеціальна олімпіада | року | ченням | |положен- | | | | | | |України" серед |2009 року | | | ням | | | | | | |учнівської та | | | | | | | | | | |студентської молоді з | | | | | | | | | | |розумовими вадами | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |19. |Всеукраїнський огляд- | Протягом |За призна- | ЗНЗ | За | 250 | | | | | |конкурс на кращій стан | року | ченням | |положен- | | | | | | |фізичного виховання в | | | | ням | | | | | | |ЗОНЗ | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |20. |Всеукраїнські змагання | Протягом |За призна- | Учні ЗНЗ | За | 250 | | | | | |з футболу на призи | року | ченням | |положен- | | | | | | |клубу "Шкіряний м'яч" | | | | ням | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------ III. Спортивно-масові та оздоровчі заходи ------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Оздоровлення кращих |Січень, |За призна- | Спортсме-| | | | | | | |спортсменів школярів |червень, | ченням | ни-школя-| | | | | | | | |серпень | | рі | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Змагання з | Січень | Запоріжжя | Навчальні| 4+1 | 188 | 65 | | ОК | | |легкоатлетичного | | | заклади | | | | | | | |чотириборства серед | | | | | | | | | | |учнів загальноосвітніх | | | | | | | | | | |шкіл інтернатів для | | | | | | | | | | |дітей сиріт | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Всеукраїнський шкільний| Березень-| За | Учні ЗНЗ | За | 550 | | | К | | |чемпіонат з футболу | травень | призначен.| |положен. | | | | | | |"Джус-гол" 2010 | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Фінал Всеукраїнських | | За | Учні ЗНЗ | За | 150 | | | К | | |змагань з футболу | Квітень- | призначен.| |положен- | | | | | | |"Золота осінь" серед | жовтень | | | ням | | | | | | |дітей і підлітків, які | | | | | | | | | | |проводяться під егідою | | | | | | | | | | |органів внутрішніх | | | | | | | | | | |справ | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Фінал Всеукраїнської | травень | Бровари | Навчальні| 10 | 470 | 80 | ОК | | | |спартакіади серед учнів| | | заклади | | | | | | | |загальноосвітніх шкіл | | | | | | | | | | |інтернатів для дітей | | | | | | | | | | |сиріт | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |Відкриті Всеукраїнські | травень- | Євпаторія | Студенти | 20 | 500 | 40 | 15 | ОК | | |спортивні ігри серед | 7 днів | | ВНЗ | | | | | | | |студентів інвалідів | | | | | | | | | | |"Сяйво надій" | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |Спартакіада України | травень | За | Збірні | За | 300 | 40 | 15 | | | |серед допризивної | 5 днів | признач. |команди |положен- | | | | | | |молоді | | | ЗНЗ | ням | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 8. |Всеукраїнські змагання | травень | МДЦ | Збірні | За | 540 | 40 | 15 | ОК | | |"Біола-Ігри чемпіонів" | 7 днів | Артек |команди |положен- | | | | | | | | | | ЗНЗ | ням | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 9. |Європейський футбольний| травень | У регіонах|Учні ЗНЗ | | | | | | | |тиждень | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |10. |Всеукраїнський | 10 днів |С. Осій, | Учні ЗНЗ | 8 | 100 | 20 | 10 | К | | |форум "Футбольні | червень |Івано- | | | | | | | | |канікули" | |Франківськ | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |11. |Фінальний тур | Червень | МДЦ | Учні ЗНЗ | За | 450 | 50 | 15 | | | |фізкультурно- | 5 днів | "Артек" | |положен- | | | | | | |оздоровчого | | | | ням | | | | | | |патріотичного фестивалю| | | | | | | | | | |"Нащадки козацької | | | | | | | | | | |слави" | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |12. |Змагання "Діти - | 6-10 | УДЦ | Учні ЗНЗ | За | 600 | 100 | 20 | ОК | | |олімпійська надія | 6-8 |"Молодая | |положен- | | | | | | |України" з футболу | вересня | гвардія" | | ням | | | | | | |(дів.), легка атлетика,| | | | | | | | | | |плавання | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |13. |Всеукраїнський | вересень |За призна- | Учні ЗНЗ | За | 600 | | | ОК | | |фестиваль сільських | | ченням | |положен- | | | | | | |школярів | | | | ням | | | | | | |"Даруємо радість дітям"| | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |14. |Фінал Всеукраїнських | Вересень | МДЦ | Учні ЗНЗ | За | 540 | 50 | 15 | ОК | | |дитячих спортивних ігор| 7 днів | Артек | |положен- | | | | | | |"Старти надій" | | | | ням | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |15. |Всеукраїнський |Вересень | Регіони | Учні ЗНЗ | За | | | | | | |олімпійський тиждень |2 тижні | України | |положен- | | | | | | | | | | | ням | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |16. |XIV Всеукраїнський | жовтень | Львів | ВНЗ | | 300 | 40 | 10 | ОК | | |студентський спортивний| 10 днів | | | | | | | | | |фестиваль | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |17. |Всеукраїнський конкурс | IV |За призна- | Вчителі | За | | | | ОК | | |на кращий інноваційний | квартал | ченням | ЗНЗ |положен- | | | | | | |урок фізичної культури | | | | ням | | | | | | |і урок фізичної культу-| | | | | | | | | | |ри елементами футболу | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |18. |Всеукраїнські змагання | Протягом |За призна- | ЗНЗ, ВНЗ | За | 250 | 30 | 10 | | | |"Спеціальна олімпіада | року | ченням | |положен- | | | | | | |України" серед | | | | ням | | | | | | |учнівської та | | | | | | | | | | |студентської молоді з | | | | | | | | | | |розумовими вадами | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |19. |Всеукраїнський огляд- | Протягом |За призна- | ЗНЗ | За | 250 | | | | | |конкурс на кращій стан | року | ченням | |положен- | | | | | | |фізичного виховання в | | | | ням | | | | | | |ЗОНЗ | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |20. |Всеукраїнські змагання | Протягом |За призна- | Учні ЗНЗ | За | 250 | | | | | |з футболу на призи | року | ченням | |положен- | | | | | | |клубу "Шкіряний м'яч" | | | | ням | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV. Всеукраїнські та міжнародні наради-семінари
------------------------------------------------------------------------------------------------------ | 1. |Генеральна асамблея | 4-6 | Эілат | | | | | | | | |EUSA | березня |(Ізраїль) | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 2. |Учбово-методичний семі-| Березень,| За | | | 180 | | | | | |нар по підвищенню | листопад |призначен. | | | | | | | | |кваліфікації тренерів- | | | | | | | | | | |викладачів з легкої | | | | | | | | | | |атлетики | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 3. |Всеукраїнський науковий| Квітень- |За призна- |Управління| | | | | | | |семінар-нарада | травень | ченням |організа- | | | | | | | |студентської молоді | | | ційно- | | | | | | | | | | | масової | | | | | | | | | | | роботи | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 4. |Засідання організацій- | 3-8 | Київ | | | | | | | | |гого комітету по | квітня | | | | | | | | | |підготовці та | | | | | | | | | | |проведенню Всеукраїнсь-| | | | | | | | | | |ких змагань 2010 року | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 5. |Нарада-семінар | Червень |За призна- |Обл. |Методис. | 55 | | | | | |серед ДНЗ | 3 дні | ченням |управлін. |інституту| | | | | | | | | | |післяд. | | | | | | | | | | |освіти, | | | | | | | | | | |Обл. | | | | | | | | | | |управл. | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 6. |Нарада-семінар серед | Червень |За призна- |Обл. |Методис. | 55 |ВФАС | | | | |ВНЗ | 3 дні | ченням |управлін. |інституту| | | | | | | | | | |післяд. | | | | | | | | | | |освіти, | | | | | | | | | | |Обл. | | | | | | | | | | |управл. | | | | | | | | | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 7. |Засідання | Червень |м. Бердичів|Члени | 30 | | | | | | |всеукраїнської | | |координа- | | | | | | | |координаційно- | |Запорізька |ційно- | 30 | | | | | | |методичної ради | Грудень | обл. |методичної| | | | | | | |керівників фізичного | |м. Чернівці|ради та | | | | | | | |виховання ПТНЗ | | |представ- | | | | | | | | | | |ники | | | | | | | | | | |регіон. | | | | | | | | | | |управлінь | | | | | | | | | | |освіти | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 8. |Форум FISU |Червень |Іспанія | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| | 9. |Святкування 10-річчя |Вересень | м.Київ |Гості з | | |ВФАС | | | | |ВФАС | | |регіонів | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |10. |Всеукраїнська | Вересень-| Тернопіль |Представ- | 100 | | | | | | |нарада-семінар |жовтень | |ники | | | | | | | |професійно-технічної | | |управлінь | | | | | | | |освіти спільно з | | |освіти та | | | | | | | |інститутом інноваційних| | |управлінь | | | | | | | |технологій і змісту | | |фізичного | | | | | | | |освіти | | |виховання,| | | | | | | | | | |які | | | | | | | | | | |відпові- | | | | | | | | | | |дальні за | | | | | | | | | | |ф.в. в | | | | | | | | | | |ПТНЗ і | | | | | | | | | | |голови | | | | | | | | | | |метод. | | | | | | | | | | |об'єднань | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |11. |Конференція EUSA | 5-7 |Словенія | | | | | | | | | |листопада | | | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |12. |Конференція ВФАС | Грудень | м. Київ |Делегати | | |ВФАС | | | | | | 2010 | |від регіо-| | | | | | | | | | |нів | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |13. |Всеукраїнська нарада |III-IV | За |Директори,| 45 | | | | | | |директорів ДЮСШ |квартал | признач. |заступники| | | | | | | | |3 дні | | ДЮСШ | | | | | | |----+-----------------------+----------+-----------+----------+---------+------+------+------+------| |14. |Проведення Виконкомів |Не менше | За |Члени | | |ВФАС | | | | |ВФАС |4 раз на | признач. |Виконкому | | | | | | | | |рік | | | | | | | | ------------------------------------------------------------------------------------------------------
Голова В.Гамов



вверх