Печатать   Шрифт: или Ctrl + mouse wheel

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.06.2015  № 629

Про переоформлення ліцензії

Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 № 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування" НАКАЗУЮ:

1. Переоформити ліцензію публічному акціонерному товариству "Чернігівський завод радіоприладів" (14030, м. Чернігів, вул. Одинцова, 25; ідентифікаційний код юридичної особи 14307392) на право провадження господарської діяльності з розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту та модернізації військової техніки, військової зброї і боєприпасів до неї в частині розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту та модернізації вузлів і приладів, електронних пристроїв систем спостереження, прицілювання та керування вогнем, систем стабілізації озброєння, бойових модулів, радіолокаційної техніки, систем керування та контролю двигунів авіаційної техніки; виготовлення, реалізації, ремонту і модернізації стрілецької зброї та складових частин боєприпасів до неї (без вибухових речовин) у зв'язку з розширенням виду господарської діяльності.

У зв'язку з цим визнати ліцензію (серія АВ № 597923), видану Міністерством економічного розвитку і торгівлі України 24.12.2012 публічному акціонерному товариству "Чернігівський завод радіоприладів" (14030, м. Чернігів, вул. Одинцова, 25; ідентифікаційний код юридичної особи 14307392) на право провадження господарської діяльності з розроблення, виготовлення, реалізації та модернізації військової техніки в частині вузлів і приладів, електронних пристроїв, систем спостереження, прицілювання й керування вогнем бронетанкової техніки та озброєння, недійсною.

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра
економічного розвитку
і торгівлі УкраїниР. Корж