Печатать   Шрифт: или Ctrl + mouse wheel

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

07.12.2015  № 216

Про виконання підпункту 1 пункту 14 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про забезпечення права на справедливий суд"

Відповідно до частини третьої статті 85 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", рішення Ради суддів України від 05.06.2015 № 57 та з метою забезпечення виконання підпункту 1 пункту 14 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про забезпечення права на справедливий суд" НАКАЗУЮ:

1. Начальникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України в Донецькій, Київській, Львівській, Сумській, Черкаській, Хмельницькій областях (Циганкова Т.О., Бадахов Н.Я., Дейнека В.С., Кібець В.О., Кулик В.С., Приступа І.І.) надати до Державної судової адміністрації України наявну в місцевих судах інформацію в паперовій формі для створення суддівського досьє суддів за списком, що наданий у додатку до цього наказу, за формою, визначеною в додатку до Положення про порядок ведення суддівського досьє, затвердженого рішенням Ради суддів від 05.06.2015 № 57, до 25 грудня 2015 року.

2. Управлінню кадрового забезпечення (Дробинський О.В.) сформувати реєстри суддівських досьє та передати їх разом із суддівськими досьє суддів місцевих судів до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за актами прийому-передачі.

3. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України (Парубченко Т.В.) в одноденний строк з дня видання наказу довести його до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, територіальних управлінь Державної судової адміністрації України в Донецькій, Київській, Львівській, Сумській, Черкаській, Хмельницькій областях, керівників самостійних структурних підрозділів Державної судової адміністрації України.

4. В.о. начальнику Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастуха В.М.) в одноденний строк з дня видання цього наказу розмістити його текст на офіційному веб-порталі "Судова влада України" в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної судової адміністрації України Кондика П.М.

В.о. Голови Державної судової
адміністрації України


О. БулкаДодаток
до наказу
Державної судової адміністрації
України
07.12.2015  № 216

СПИСОК
суддів місцевих судів загальної юрисдикції, які звернулися до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України із заявою про рекомендування для обрання на посаду судді безстроково протягом II півріччя 2015 року

№ з/п

П. І. Б. судді

Назва суду

1.

Новікова-Кириченко Тамара Вадимівна

Черкаський окружний адміністративний суд

2.

Матвєєва Юлія Олександрівна

Іллічівський районний суд міста Маріуполя Донецької області

3.

Котельницька Вікторія Леонідівна

Господарський суд Сумської області

4.

Аніпко Сергій Володимирович

Ірпінський міський суд Київської області

5.

Жураковський Андрій Ігорович

Червоноградський міський суд Львівської області

6.

Марцинкевич Сергій Анатолійович

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Начальник
управління кадрового
забезпеченняО. Дробинський

{Текст взято з сайту ДСА України http://dsa.court.gov.ua}