Деякі питання організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2020 році в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”
Распоряжение Кабинета Министров Украины; Состав коллегиального органа, План, Мероприятия от 05.06.2019393-р
Документ 393-2019-р, действует, текущая редакция — Принятие от 05.06.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 5 червня 2019 р. № 393-р
Київ

Деякі питання організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2020 році в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”

1. Утворити робочу групу з організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2020 році в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених” у складі згідно з додатком.

2. Затвердити план заходів з організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2020 році в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених” (далі - план заходів), що додається.

3. Визначити Міністерство у справах ветеранів відповідальним за підготовку збірної команди України, забезпечення її участі разом з національною делегацією в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”.

4. Міністерству у справах ветеранів:

підготувати та внести в установленому порядку проекти нормативно-правових актів щодо здійснення Міністерством заходів з організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”, а також відповідних видатків;

провести організаційні заходи з відбору та комплектування збірної команди України з числа військовослужбовців, ветеранів війни та осіб, звільнених з військової служби, служби у правоохоронних органах, які зазнали травм, поранень або захворювань під час чи внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій;

під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік передбачати у бюджетних запитах видатки, необхідні для фінансування заходів з організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”.

5. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям, відповідальним за виконання плану заходів:

забезпечити належну організацію та підготовку збірної команди України та її участь у міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”;

забезпечити виконання плану заходів у межах видатків, передбачених у державному та місцевих бюджетах на відповідний рік, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством, у тому числі коштів Трастових фондів НАТО на підтримку України, юридичних та фізичних осіб.

6. Обласним та Київській міській держадміністраціям:

забезпечити створення умов для проведення заходів фізкультурно-спортивної реабілітації серед ветеранів війни, які зазнали травм, поранень або захворювань під час чи внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій;

надавати підтримку в проведенні регіональних та національних етапів відбору кандидатів до збірної команди України для участі в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”, а також супроводженні їх членами сімей або іншими особами під час проведення навчально-тренувальних зборів та всеукраїнських змагань.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 55Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 5 червня 2019 р. № 393-р

СКЛАД
робочої групи з організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2020 році в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”


ГАВРИЛЮК
Оксана Василівна

-

заступник Міністра у справах ветеранів, керівник робочої групи


ФІНОГЕНОВ
Юрій Семенович

-

начальник Управління фізичної культури та спорту Міноборони, заступник керівника робочої групи


ГЕНЧЕВ
Олексій Валентинович

-

керівник експертної групи взаємодії з НАТО Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів, заступник керівника робочої групи


БОЖОК
Єгор Валерійович

-

заступник Міністра закордонних справ


ВОЙТОВИЧ
Ярослав Вячеславович

-

заступник Міністра молоді та спорту


ГАЙДАРЖИ
Юлія Ігорівна

-

генеральний директор Директорату соціальних послуг та інтеграції Мінсоцполітики


ГОРБАЧ
Оксана Петрівна

-

представник благодійної організації “СтратКом УА” (за згодою)


ЗОЛОТУХІН
Дмитро Юрійович

-

заступник Міністра інформаційної політики


КОВТОНЮК
Павло Анатолійович

-

заступник Міністра охорони здоров’я


ТРОЯН
Вадим Анатолійович

-

заступник Міністра внутрішніх справ


ТУРЧАК
Ірина Борисівна

-

представник благодійної організації “Міжнародний благодійний фонд “Повернись живим”, координатор проекту (за згодою)


ЧЕНЦОВ
Всеволод Валерійович

-

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Нідерланди


ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 5 червня 2019 р. № 393-р

ПЛАН ЗАХОДІВ
з організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2020 році в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”

1. Підготувати та затвердити кошторис видатків з визначенням джерел фінансування заходів з організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2020 році в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”.


Мінветеранів, Міноборони, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, МОЗ, Мінмолодьспорт, МЗС, МІП, Мінсоцполітики, Адміністрація Президента України (за згодою), благодійна організація “СтратКом УА” (за згодою), благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Повернись живим” (за згодою).


Червень 2019 р., травень 2020 року.

2. Забезпечити проведення на спортивних об’єктах Міноборони, Мінмолодьспорту, обласних та Київської міської держадміністрацій заходів з відбору кандидатів до збірної команди України з визначених видів спорту.


Міноборони, Мінветеранів, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, МОЗ, Мінмолодьспорт, МІП, Мінсоцполітики, Адміністрація Президента України (за згодою), благодійна організація “СтратКом УА” (за згодою), благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Повернись живим” (за згодою), обласні та Київська міська держадміністрації.


Червень - вересень.

3. Розробити та затвердити програми підготовки членів збірної команди України до міжнародних спортивних змагань “Ігри Нескорених” з визначених видів спорту.


Мінветеранів, Міноборони, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, МОЗ, Мінмолодьспорт, Мінсоцполітики, Адміністрація Президента України (за згодою), благодійна організація “СтратКом УА” (за згодою), благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Повернись живим” (за згодою).


Жовтень - листопад.

4. Забезпечити організацію медичного супроводження учасників під час відбору, підготовки, навчально-тренувальних зборів та участі збірної команди України в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”.


Мінветеранів, МОЗ, Міноборони, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, Мінмолодьспорт, МЗС, Мінсоцполітики, Адміністрація Президента України (за згодою), благодійна організація “СтратКом УА” (за згодою), благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Повернись живим” (за згодою).


Червень 2019 р. - травень 2020 року.

5. Міноборони забезпечити використання наявних техніки, спортивного інвентарю та обладнання, що було закуплено для забезпечення участі збірної команди України в міжнародних змаганнях “Ігри Нескорених” у 2017 та  2018 роках, під час проведення регіональних та національних етапів відбору кандидатів до збірної команди України, підготовки та участі збірної команди України в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених” у 2020 році в м. Гаазі, Королівство Нідерланди.


Міноборони.


Серпень - жовтень.

6. Провести всеукраїнські змагання за програмою підготовки збірної команди України до участі в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”.


Мінветеранів, Міноборони, Мінмолодьспорт, МВС, СБУ (за згодою), МОЗ, Мінсоцполітики, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МІП, Адміністрація Президента України (за згодою), благодійна організація “СтратКом УА” (за згодою), благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Повернись живим” (за згодою), обласні та Київська міська держадміністрації.


Липень - вересень.

7. Затвердити склад збірної команди України та національної делегації для участі в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених” та подати заявку на участь до Організаційного комітету змагань у м. Гаазі, Королівство Нідерланди.


Мінветеранів, Міноборони, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, МОЗ, Мінмолодьспорт, МЗС, МІП, Мінсоцполітики, Адміністрація Президента України (за згодою), благодійна організація “СтратКом УА” (за згодою), благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Повернись живим” (за згодою).


Вересень - листопад.

8. Затвердити склад офіційної делегації з числа представників заінтересованих органів виконавчої влади для представництва України під час міжнародних спортивних змагань “Ігри Нескорених” та подати його до Організаційного комітету змагань у м. Гаазі, Королівство Нідерланди.


Мінветеранів, МЗС, Міноборони, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, МОЗ, Мінмолодьспорт, МІП, Мінсоцполітики, Адміністрація Президента України (за згодою), благодійна організація “СтратКом УА” (за згодою), благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Повернись живим” (за згодою).


Вересень - листопад.

9. Забезпечити створення належних умов та провести три навчально-тренувальні збори з членами збірної команди України для участі в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”.


Мінветеранів, Міноборони, МВС, СБУ (за згодою), Мінсоцполітики, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МОЗ, Мінмолодьспорт, МІП, Адміністрація Президента України (за згодою), благодійна організація “СтратКом УА” (за згодою), благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Повернись живим” (за згодою), обласні та Київська міська держадміністрації.


Листопад 2019 р. - травень 2020 року.

10. Забезпечити оформлення документів, придбання авіаквитків для членів збірної команди України та національної делегації для участі в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”.


Мінветеранів, Міноборони, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, МОЗ, Мінмолодьспорт, МІП, Мінсоцполітики, Адміністрація Президента України (за згодою), благодійна організація “СтратКом УА” (за згодою), благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Повернись живим” (за згодою).


Вересень 2019 р. - травень 2020 року.

11. Забезпечити супроводження збірної команди України національною делегацією (менеджери, тренери, персонал забезпечення, медичний персонал та особи, що супроводжують членів збірної).


Мінветеранів, Міноборони, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, МОЗ, Мінмолодьспорт, МЗС, МІП, Мінсоцполітики, Адміністрація Президента України (за згодою), благодійна організація “СтратКом УА” (за згодою), благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Повернись живим” (за згодою).


Травень 2020 року.

12. Сприяти висвітленню у засобах масової інформації заходів з підготовки та участі збірної команди України в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”.


МІП, ПАТ “НСТУ” (за згодою), Мінветеранів, Міноборони, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, МОЗ, Мінмолодьспорт, МЗС, Мінсоцполітики, Адміністрація Президента України (за згодою), благодійна організація “СтратКом УА” (за згодою), благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Повернись живим” (за згодою).


Червень 2019 р. - травень 2020 року.

13. Організувати та провести за результатами участі в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених” зустріч членів збірної команди України, національної та офіційної делегацій з керівництвом заінтересованих державних органів за участю представників громадських об’єднань та засобів масової інформації.


Мінветеранів, Міноборони, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, МОЗ, Мінмолодьспорт, МІП, Мінсоцполітики, Адміністрація Президента України
(за згодою), благодійна організація “СтратКом УА” (за згодою), благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Повернись живим”.


Травень - червень 2020 року.

14. Підготувати та внести в установленому порядку Кабінетові Міністрів України для затвердження проект плану заходів з організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2022 році в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених”.


Мінветеранів, Міноборони, Секретаріат Кабінету Міністрів України, МВС, МОЗ, Мінмолодьспорт, МЗС, МІП, Адміністрація Президента України (за згодою), благодійна організація “СтратКомУА” (за згодою), благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Повернись живим” (за згодою).


Червень - липень 2020 року.вверх