Документ 300-2019-п, действует, текущая редакция — Принятие от 25.03.2019
( Последнее событие — Вступление в силу, произошло 09.04.2019. Посмотреть в истории? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 25 березня 2019 р. № 300
Київ

Питання електропостачання об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави у сфері телекомунікацій та зв’язку

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до Порядку забезпечення постачання електричної енергії захищеним споживачам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1209 (Офіційний вісник України, 2019 р., № 12, ст. 402), зміни, що додаються.

2. Електропостачання об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави у сфері телекомунікацій та зв’язку, щодо яких застосовуються до набрання чинності цією постановою дії з обмеження та/або відключення електропостачання, підлягає відновленню протягом трьох діб з дня набрання чинності цією постановою.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 21
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 25 березня 2019 р. № 300

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку забезпечення постачання електричної енергії захищеним споживачам

1. Пункт 1 доповнити абзацом такого змісту:

“Обмеження, відключення електропостачання не застосовуються щодо об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави у сфері телекомунікацій та зв’язку.”.

2. Абзац перший пункту 12 після слова “споживачу” доповнити словами “(крім об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави у сфері телекомунікацій та зв’язку)”.

3. Пункт 18 після слова “споживачем” доповнити словами “(крім об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави у сфері телекомунікацій та зв’язку)”.

4. Пункт 20 після слова “споживачі” доповнити словами “(крім об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави у сфері телекомунікацій та зв’язку)”.

5. Перше речення пункту 27 та пункт 28 після слова “споживачем” доповнити словами “(крім об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави у сфері телекомунікацій та зв’язку)”.

6. Пункт 29 доповнити реченням такого змісту: “Вимоги цього пункту не поширюються на розрахунки за спожиту електроенергію об’єктами державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави у сфері телекомунікацій та зв’язку.”.вверх