Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня громадського здоров'я
Распоряжение Кабинета Министров Украины; План, Мероприятия от 03.04.2019210-р
Документ 210-2019-р, действует, текущая редакция — Принятие от 03.04.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 3 квітня 2019 р. № 210-р
Київ

Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня громадського здоров’я

1. Затвердити план заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня громадського здоров’я, що додається.

2. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям:

забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, у межах коштів, передбачених у державному та місцевих бюджетах, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством;

розробити до 5 квітня 2019 р. галузеві та регіональні плани заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня громадського здоров’я.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 73
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 3 квітня 2019 р. № 210-р

ПЛАН
заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня громадського здоров’я

1. Організувати та провести зустрічі у форматі засідань за круглим столом щодо пріоритетних питань громадського здоров’я, в тому числі щодо створення та розвитку спроможності регіональних центрів громадського здоров’я.


Обласні та Київська міська держадміністрації за участю заінтересованих громадських та міжнародних організацій.


6-13 квітня.

2. Організувати і провести у закладах загальної середньої освіти Всеукраїнський урок “Громадське здоров’я” з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, у рамках якого висвітлити питання громадського здоров’я, формування здорових звичок та відповідального відношення до власного здоров’я.


МОН, МОЗ, обласні та Київська міська держадміністрації за участю закладів освіти, заінтересованих професійних об’єднань, заінтересованих громадських та міжнародних організацій.


8-12 квітня.

3. Організувати та провести в закладах охорони здоров’я, освіти, культури та фізичної культури і спорту, молодіжних центрах тематичні заходи з актуальних питань реалізації права людини та її обов’язків, що стосуються здоров’я (лекції, науково-практичні семінари, бесіди, зустрічі у форматі засідань за круглим столом, екскурсії, майстер-класи, конкурси, ігри, змагання тощо).


МОЗ, Мінмолодьспорт, МОН, обласні та Київська міська держадміністрації.


6-13 квітня.

4. Організувати розміщення на офіційних веб-сайтах та у соціальних мережах, сприяти широкому висвітленню в засобах масової інформації питань проведення реформ, що стосуються сфери громадського здоров’я, а також заходів з проведення Всеукраїнського тижня громадського здоров’я.


МОЗ, МОН, МІП, Мінмолодьспорт, Мінприроди, Мінагрополітики, Мінсоцполітики, Мінрегіон, Мінінфраструктури, МВС, обласні та Київська міська держадміністрації, ПАТ “НСТУ” (за згодою).


6-13 квітня.

5. Організувати проведення конкурсу та презентацію конкурсних робіт (відеороликів, мультфільмів), присвячених здоров’ю.


МІП, обласні та Київська міська держадміністрації за участю заінтересованих громадських та міжнародних організацій, ПАТ “НСТУ” (за згодою).


6-13 квітня.
вверх