Document vl218815-12, current version — Adoption on November 5, 2012

ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

05.11.2012  № 02-18/1218

Щодо отримання від підприємства та організацій довідок і копій документів про операції та розрахунки з підприємствами, установами, організаціями

<...>

Право органів державної контрольно-ревізійної служби, правонаступником яких є органи Держфінінспекції України, щодо отримання від підприємств та організацій довідок і копій документів про операції та розрахунки з підприємствами, установами, організаціями, що ревізуються, визначено пунктом 5 частини першої статті 10 Закону України "Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні".

Крім цього, право в установленому порядку одержувати від державних органів інформацію, документи і матеріали, необхідні для виконання покладених на органи Держфінінспекції України завдань, встановлено підпунктом 2 пункту 6 Положення про Державну фінансову інспекцію України, затвердженого Указом Президента України від 23.04.2011 р. № 499/2011, підпунктами 6.2 пунктів 6 Положення про державні фінансові інспекції в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі та Положення про державні фінансові інспекції у районах, містах та міжрайонні, об'єднані в районах та містах державні фінансові інспекції, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 03.10.2011 р. № 1236.

Також пунктом 6 Порядку проведення інспектування Державною фінансовою інспекцією, її територіальними органами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2006 р. № 550, передбачено право органу Держфінінспекції України отримувати за письмовим зверненням від органів державної влади інформацію, що стосується діяльності та фінансового стану об'єкта контролю.

З огляду на зазначене, у органів Держфінінспекції України є всі правові підстави для отримання від органів Державної казначейської служби України інформації про відкриті реєстраційні рахунки об'єктів контролю, операції з бюджетними коштами та залишки коштів на цих рахунках.

Перший заступник Голови

В. Костюшкоon top