Document v649_950-17, current version — Adoption on September 6, 2017

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА АНТИТЕРОРИСТИЧНОГО ЦЕНТРУ ПРИ СЛУЖБІ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
(КЕРІВНИК АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ)ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ першого заступника
керівника
Антитерористичного центру
при Службі безпеки України
(керівника Антитерористичної
операції на території Донецької
та Луганської областей)
06.09.2017  № 649-ог

ПОРЯДОК
повернення транспортних засобів з території окремих районів Донецької та Луганської областей

І. Загальні положення

1.1 Цей Порядок визначає окремі питання здійснення контролю за переміщенням через лінію зіткнення в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей (далі - АТО) транспортних засобів, які залишились на теріторії окремих районів Донецької та Луганської областей (далі - ОРДЛО).

1.2 У цьому Порядку терміни вживаються відповідно до Статуту залізниць України (затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 06.04.1998 № 457, далі - Статут залізниць) та Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей, затвердженого наказом першого заступника керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України (керівника АТО на території Донецької та Луганської областей) від 14.04.2017 № 222-ог (в редакції наказу від 26.06.2017 № 437-ог та наказу від 31.07.2017 № 525-ог) (далі - Тимчасовий порядок).

ІІ. Видача дозволів (протокольних рішень) на повернення транспортних засобів

2.1 Підприємствам, організаціям, установам, громадянам - суб’єктам підприємницької діяльності, в тому числі розташованим за межами України (далі - суб'єкти господарювання), які мають намір повернути транспортні засоби (далі - ТЗ, в тлумаченні пункту 6 Статуту залізниць), необхідно звернутися із заявою в письмовій формі (Додаток № 1) до Координаційного центру з питань режиму та економічної діяльності на територіях, прилеглих до смуги безпеки вздовж лінії розмежування (далі - КЦ) (84301, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Паркова, 43).

2.2 На суб'єктів господарювання, які переміщують ТЗ через лінію зіткнення, поширюється дія Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму".

2.3 КЦ у термін не більш як 5 робочих днів з моменту реєстрації заяви проводить перевірку та приймає рішення щодо надання (або обгрунтованої відмови у наданні) відповідного дозволу на повернення ТЗ.

2.4 Дозвіл оформлюється у трьох примірниках:

- перший примірник залишається на відповідному обліку КЦ;

- другий примірник видається представнику суб'єкта господарювання;

- третій примірник надсилається керівнику АТО на території Донецької та Луганської областей.

2.5 Керівник Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей або особа, яка його заміщує в термін до трьох робочих днів приймає рішення щодо забезпечення повернення ТЗ шляхом видачі відповідного розпорядження, в якому передбачає проведення необхідних контрольно-перевірочних заходів.

Розпорядження надається до Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін для організації спільних безпекових заходів.

2.6 Копія зазначеного розпорядження керівника АТО надсилається до КЦ, який у термін до двох робочих днів інформує про прийняте рішення представників суб'єкта господарювання.

IІІ. Повернення ТЗ

3.1 Повернення ТЗ здійснюється виключно через транспортні коридори, на яких визначені контрольні пункти в'їзду-виїзду на залізничному транспорті (далі - КПВВ на залізниці) (Додаток № 2 до Тимчасового порядку).

3.2 Після узгодження з ПАТ "Українська залізниця" (03150, м. Київ, вул. Тверська, 5) порядку та організації повернення ТЗ суб'єкт господарювання через КЦ повідомляє про зазначене керівника підрозділу КПВВ на залізниці, який організує відповідні контрольно-перевірочні заходи.

3.3 ТЗ допускаються до переміщення у порожньому вигляді, перевезення будь-яких вантажів не допускається.Додаток 1
до Порядку повернення транспортних
засобів з території окремих районів
Донецької та Луганської областей

ЗАЯВА
на повернення транспортних засобів

{Текст взято з сайту Служби безпеки України  http://www.sbu.gov.ua}on top