Document v0142732-12, current version — Adoption on March 2, 2012

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

02.03.2012  № 142

Про організацію та забезпечення проведення спеціальної перевірки в Міненерговугіллі

Відповідно до законів України "Про центральні органи виконавчої влади", "Про засади запобігання і протидії корупції", Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 № 382/2011, та на виконання вимог Порядку організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого Указом Президента України від 25.01.2012 № 33/2012 (далі - Порядок) НАКАЗУЮ:

1. Покласти організацію проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави (далі - спецперевірка) у Міненерговугіллі, на заступника Міністра - керівника апарату Макуху Володимира Олексійовича.

2. Визначити Департамент управління персоналом та документального забезпечення відповідальним за забезпечення організації проведення спецперевірки.

3. У проведенні спецперевірки бере участь Сектор з питань запобігання та виявлення корупції.

4. Департаменту управління персоналом та документального забезпечення (І. Прокопенко), Сектору з питань запобігання та виявлення корупції (В. Драган) привести у відповідність положення про структурні підрозділи та посадові інструкції, що випливають з вимог цього наказу.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр

Ю. Бойкоon top