Document v0002877-17, current version — Adoption on January 3, 2017

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

НАКАЗ

03.01.2017  № 2

Про внесення змін до наказу Держгеокадастру від 01.03.2016 № 73

Відповідно до статей 8, 9 та 19 Закону України "Про адміністративні послуги", статті 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", пункту 33 розділу I Закону України від 06.12.2016 № 1774-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", керуючись Положенням про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року № 15, НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до типових Інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються територіальними органами Держгеокадастру, затверджених наказом Держгеокадастру від 01.03.2016 № 73 "Про затвердження типових Інформаційних та Технологічних карток адміністративних послуг, які надаються територіальними органами Держгеокадастру", що додаються.

2. Керівникам головних управлінь Держгеокадастру в областях та м. Києві до 10 січня 2017 року:

внести зміни в Інформаційні картки адміністративних послуг;

поінформувати Юридичний департамент Держгеокадастру про стан виконання цього наказу на електронну адресу yuryst@land.gov.ua.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В. о. Голови

О.М. ЦвяхЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держгеокадастру
03.01.2017  № 2

ЗМІНИ
до Інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються територіальними органами Держгеокадастру

1. У Інформаційній картці адміністративної послуги "Виправлення технічної помилки у відомостях державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення" у графі 3 пункту 11.2 слова "мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої" замінити словами "прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого".

2. У Інформаційній картці адміністративної послуги "Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі копій документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру" у графі 3 пункту 11.2 слова "мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої" замінити словами "прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого".

3. У Інформаційній картці адміністративної послуги "Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку" у графі 3 пункту 11.2 слова "мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої" замінити словами "прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого".

4. У Інформаційній картці адміністративної послуги "Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць" у графі 3 пункту 11.2 слова "мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої" замінити словами "прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого".

5. У Інформаційній картці адміністративної послуги "Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель" у графі 3 пункту 11.2 слова "мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої" замінити словами "прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого".

6. У Інформаційній картці адміністративної послуги "Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території)" у графі 3 пункту 11.2 слова "мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої" замінити словами "прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого".

7. У Інформаційній картці адміністративної послуги "Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації" у графі 3 пункту 11.2 слова "мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої" замінити словами "прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого".

{Текст взято з сайту Держгеокадастру http://land.gov.ua}on top