Document 103-2011-п, valid, current version — Adoption on February 2, 2011
( Last event — Entry into force, gone February 22, 2011. Take a look at the history? )

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 2 лютого 2011 р. N 103
Київ
Про внесення змін до постанови
Кабінету Міністрів України
від 11 квітня 2002 р. N 506

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 11 квітня
2002 р. N 506 ( 506-2002-п ) "Про затвердження Порядку
гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни
технічно складних побутових товарів" (Офіційний вісник України,
2002 р., N 16, ст. 861; 2004 р., N 32, ст. 2149) зміни, що
додаються.

Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Інд. 21

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 2 лютого 2011 р. N 103
ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету
Міністрів України від 11 квітня 2002 р. N 506
( 506-2002-п )

1. У постанові ( 506-2002-п ):
у вступній частині слова і цифри "підпункту 5.4.3 статті 5
Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" замінити
словами і цифрами "підпункту 140.1.4 пункту 140.1 статті 140
Податкового кодексу України ( 2755-17 );
пункт 2 викласти в такій редакції:
"2. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним,
Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям,
Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Державній службі
технічного регулювання, Державній податковій службі, Державному
агентству з управління державними корпоративними правами та майном
забезпечити в межах своїх повноважень здійснення постійного
контролю за дотриманням затвердженого цією постановою Порядку.".
2. Доповнити Порядок гарантійного ремонту (обслуговування)
або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів,
затверджений зазначеною постановою ( 506-2002-п ), пунктом 9-1
такого змісту:
"9-1. У разі здійснення гарантійної заміни товарів платник
податку зобов'язаний вести облік покупців, яким було здійснено
таку заміну товару або надано послуги з ремонту (обслуговування),
у порядку, встановленому Державною податковою службою.
Здійснення заміни товару без зворотного отримання бракованого
товару або без ведення зазначеного обліку не дає права на
збільшення витрат продавця такого товару на вартість заміни.".



on top