Документ 766-2014-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 25.06.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25 червня 2014 р. № 766-р
Київ

Про проведення робіт тимчасового характеру з інженерно-технічного облаштування державного кордону

1. Адміністрації Державної прикордонної служби, Міністерству оборони, Міністерству інфраструктури, Міністерству аграрної політики і продовольства підготувати та подати Міністерству соціальної політики пропозиції щодо визначення потреби в робочій силі (у розрізі професій) для здійснення інженерно-технічного облаштування державного кордону.

2. Міністерству соціальної політики здійснити заходи щодо залучення робочої сили з числа безробітних відповідно до потреби.

3. Рекомендувати державній службі зайнятості в рамках фінансування заходів відповідно до Закону України “Про зайнятість населення” здійснити організацію робіт тимчасового характеру з інженерно-технічного облаштування державного кордону із залученням зареєстрованих безробітних та спрямувати кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на витрати, пов’язані з:

виплатою основної заробітної плати (у розмірі не менш як дві мінімальні заробітні плати);

сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, зокрема у період тимчасової непрацездатності в межах дії строкового трудового договору;

оплатою перших п’яти днів тимчасової непрацездатності;

перевезенням (проїздом) до місця виконання робіт та у зворотному напрямку, оплатою проживання та харчування осіб, залучених до таких робіт, придбанням малоцінних матеріальних активів, господарських матеріалів, малоцінних та швидкозношувальних предметів, їх ремонтом та обслуговуванням (у разі потреби).

4. Місцевим держадміністраціям забезпечити залучення громадян з числа зайнятого населення, осіб пенсійного віку, студентів, інших осіб, крім зареєстрованих безробітних, до участі в роботах тимчасового характеру з інженерно-технічного облаштування державного кордону та забезпечити їх фінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 26
вгору