Document 306/18-РГ, current version — Adoption on August 2, 2018

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Голови Верховної Ради України

м. Київ

№ 306

02 серпня 2018 р.

Про внесення зміни до пункту 7 Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Верховній Раді України

З метою забезпечення правового режиму охорони адміністративних будинків Верховної Ради України:

1. Пункт 7 Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Верховній Раді України, затвердженого Розпорядженням Голови Верховної Ради України від 17 квітня 2015 року № 573, викласти в такій редакції:

«7. Вхід громадян до приймальні Верховної Ради України здійснюється через пост охорони.

Громадяни під час проходу через пост охорони обов’язково пред’являють військовослужбовцю охорони документи, що засвідчують особу громадянина.

Громадяни, що записуються на особистий прийом або прийшли до приймальні Верховної Ради України, зобов’язані дотримуватися вимог стосовно перебування на об’єктах, щодо яких здійснюється державна охорона.

Всі громадяни, які проходять через пост охорони і їх речі, підлягають перевірці та догляду технічними засобами охорони, за винятком осіб, визначених законодавством.

Вхід до приймальні Верховної Ради України з валізами і великогабаритними згортками (пакетами) не допускається.

Не допускаються до приймальні Верховної Ради України також особи з холодною чи вогнепальною зброєю (крім осіб, які відповідно до цього Закону здійснюють державну охорону відповідних адміністративних будинків), а також особи з вибуховими речовинами, засобами підриву, боєприпасами всіх видів і зразків, навчальними або імітаційними боєприпасами, легкозаймистими рідинами чи займистими твердими речовинами, піротехнічними засобами.

У разі грубої, агресивної поведінки громадянина, а також коли громадянин перебуває у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, або має явні ознаки психічного розладу чи поведінка якого створює небезпеку для оточуючих, особистий прийом може бути припинено, а за необхідності викликано поліцейських».

2. Комендатурі охорони Верховної Ради України забезпечувати допуск до приймальні Верховної Ради України громадян, які записуються або прийшли на особистий прийом, в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього Розпорядження покласти на Першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України - керуючого справами Боднара П.О.

Голова Верховної Ради України

А.ПАРУБІЙ

on top