Перечень терминов Кол-во: 6 терминов

Джерело іонізуючого випромінювання

Джерело іонізуючого випромінювання — фізичний об'єкт, крім ядерних установок, що містить радіоактивну речовину, або технічний пристрій, який створює або за певних умов може створювати іонізуюче випромінювання.


Джерело іонізуючого випромінювання (ДІВ) — об'єкт, що містить радіоактивну речовину, або технічний пристрій, який створює або в певних умовах здатний створювати іонізуюче випромінювання.


Джерело іонізуючого випромінювання (джерело випромінювання) (далі — ДІВ) — об'єкт, що містить радіоактивну речовину, або технічний пристрій, який створює або в певних умовах здатний створювати іонізуюче випромінювання. На стадії проектування будь-якої практичної діяльності джерело іонізуючого випромінювання розглядається як джерело, яке опромінює як поточно, так і потенційно.

 Про затвердження державних санітарних правил "Основні санітарні правила забезпечення радіаційної безпеки України"
МОЗ України; Приказ, Правила, Форма типового документа, Указания, Перечень от 02.02.200554

Джерело іонізуючого випромінювання (ДІВ) — об'єкт, що містить радіоактивну речовину, або технічний пристрій, який створює чи в певних умовах здатний створювати іонізуюче випромінювання.


Джерело іонізуючого випромінювання (ДІВ) - об'єкт, що містить радіоактивну речовину, або технічний пристрій, який створює чи в певних умовах здатний створювати іонізуюче випромінювання


Джерело іонізуючого випромінювання - фізичний об'єкт, крім ядерних установок, що містить радіоактивну речовину, або технічний пристрій, який створює або за певних умов може створювати іонізуюче випромінюваннявверх