Перечень терминов Кол-во: 4 термина

Смуга повітряних підходів

Смуга повітряних підходів — повітряний простір над земною (водною, льодовою) ділянкою у встановлених межах, що примикає до льотної смуги на продовжені її осі, у якому повітряні судна здійснюють набір висоти після зльоту і зниження під час заходження на посадку.

 Про затвердження Правил допуску до експлуатації злітно-посадкових майданчиків для польотів легких повітряних суден
Державіаслужба; Приказ, Правила, Форма типового документа, Перечень от 01.12.2004205

Смуга повітряних підходів - ділянка приаеродромної території встановлених розмірів, прилегла до кінця злітно-посадкової смуги, над якою повітряні судна здійснюють початковий етап набирання висоти під час зльоту та кінцевий етап зниження під час заходу на посадку. Смуга повітряних підходів є проекцією на поверхню землі обмежувальних поверхонь зльоту та заходу на посадку

 Повітряний кодекс України
Кодекс Украины; Закон, Кодекс от 19.05.20113393-VI

Смуга повітряних підходів — ділянка приаеродромної території встановлених розмірів, прилегла до кінця злітно-посадкової смуги, над якою повітряні судна здійснюють початковий етап набирання висоти під час зльоту та кінцевий етап зниження під час заходу на посадку. Смуга повітряних підходів є проекцією на поверхню землі обмежувальних поверхонь зльоту та заходу на посадку.

 Повітряний кодекс України
Кодекс Украины; Закон, Кодекс от 19.05.20113393-VI

Смуга повітряних підходів - ділянка приаеродромної території встановлених розмірів, прилегла до порогів злітно-посадкової смуги, над якою ПС здійснюють початковий етап набирання висоти під час зльоту та кінцевий етап зниження під час заходу на посадку.

 Про затвердження Правил польотів державної авіації в повітряному просторі України
Міноборони України; Приказ, Правила, Классификация, Порядок от 09.12.2015700


вверх