Перечень терминов Кол-во: 6 терминов

Сертифікаційні вимоги

Сертифікаційні вимоги — сукупність технічних і організаційних вимог, що викладені у "Нормах годности к эксплуатации в СССР гражданских аэродромов" (НГЭА СССР, видання 3), виконання яких експлуатантом аеродрому є необхідною умовою забезпечення рівня безпеки польотів. Сертифікаційні вимоги вводяться в дію у встановленому порядку і є обов'язковими для всіх юридичних та фізичних осіб, які беруть участь у створенні (будівництві), уведенні до експлуатації, експлуатації і ремонті цивільних аеродромів.

 Про затвердження Правил сертифікації цивільних аеродромів України
Мінтранс України; Приказ, Правила, Форма типового документа от 29.03.2004252

Сертифікаційні вимоги — вимоги, які містяться у нормативно-правових актах України, а також в інших правилах та нормативно-технічних документах, прийнятих у встановленому порядку, що регулюють діяльність, відповідальність та взаємостосунки в ЦА, і дотримання яких необхідне для забезпечення якісної, надійної та безпечної роботи аеропортів.

 Про затвердження Правил сертифікації аеропортів
Мінтранс України; Приказ, Правила, Перечень, Форма типового документа от 05.07.2004569

Сертифікаційні вимоги — сукупність технічних і організаційних вимог, виконання яких експлуатантом аеродрому є необхідною умовою забезпечення рівня безпеки польотів. Сертифікаційні вимоги вводяться в дію у встановленому порядку і є обов'язковими для всіх юридичних та фізичних осіб, які беруть участь у створенні (будівництві), уведенні до експлуатації, експлуатації і ремонті цивільних аеродромів.

 Про затвердження Правил сертифікації цивільних аеродромів України
Державіаслужба; Приказ, Правила, Форма типового документа, Дело от 25.10.2005796

Сертифікаційні вимоги — вимоги, що містяться в нормативних документах, які необхідні для забезпечення належного рівня безпеки польотів і роботи авіаційного та іншого персоналу в процесі експлуатації аеропорту, регулюють діяльність, відповідальність та взаємовідносини в ЦА, і дотримання яких необхідне для забезпечення якісної, надійної та безпечної роботи.

 Про затвердження Правил сертифікації аеропортів
Державіаслужба; Приказ, Правила, Форма типового документа, Перечень от 13.06.2006407

Сертифікаційні вимоги — встановлені вимоги, які необхідні для забезпечення належного рівня радіотехнічного забезпечення безпеки польотів ПС, а також дотримання яких необхідне для забезпечення якісної, надійної та безпечної роботи наземних засобів РТЗ за призначенням.

 Про затвердження Правил сертифікації наземних засобів радіотехнічного забезпечення в цивільній авіації України
Мінінфраструктури; Приказ, Правила, Перечень, Форма типового документа, Сертификат, Заявление от 25.05.2011121

Сертифікаційні вимоги — встановлені вимоги, що містяться в нормативних документах, які призначені для забезпечення належного рівня радіотехнічного забезпечення безпеки польотів повітряних суден, а також дотримання яких необхідне для забезпечення якісної, надійної та безпечної роботи наземних засобів РТЗ за призначенням.вверх