Перечень терминов Кол-во: 10 терминов

Капітальний ремонт

Капітальний ремонт

Роботи із заміни ділянок газопроводів, які стали непридатними, зношених вузлів, деталей, конструкцій, а також роботи з ремонту основних конструкцій будівель і споруд систем газопостачання.

 Про затвердження Правил безпеки систем газопостачання України (НПАОП 0.00-1.20-98)
Держнаглядохоронпраці; Приказ, Правила, Перечень от 01.10.1997254

Капітальний ремонт — ремонтні роботи основних засобів та нематеріальних активів, в результаті чого збільшується строк їх служби або поліпшуються якісні характеристики (потужність, продуктивність та інше).


Капітальний ремонт — ремонтні роботи основних засобів та нематеріальних активів, в результаті чого збільшується строк їх служби або поліпшуються якісні характеристики (потужність, продуктивність та інше).


Капітальний ремонт - ремонт, який здійснюють для відновлення справності та повного чи майже повного відновлення ресурсу виробу із заміною чи відновленням будь-яких його частин, включаючи базові

 Про затвердження Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів
Мінпаливенерго України; Приказ, Правила, Нормы, Перечень, Порядок от 25.07.2006258

Капітальний ремонт — ремонт, що виконується для відновлення справності і повного чи близького до повного відновлення ресурсу виробу з заміною чи відновленням будь-яких його частин, уключаючи базові.

 Про затвердження Правил безпеки в газовому господарстві коксохімічних підприємств і виробництв
Держгірпромнагляд; Приказ, Правила, Форма типового документа, Форма, План от 27.03.200761

Капітальний ремонт — комплекс ремонтних робіт, що виконується для відновлення якісних та експлуатаційних параметрів, відновлення ресурсу об'єкта із заміною або відновленням його складових, уключаючи базові.

 Про затвердження Правил безпеки під час експлуатації магістральних нафтопроводів
Держгірпромнагляд; Приказ, Правила, Форма типового документа, Перечень от 23.05.2007110

Капітальний ремонт — ремонт, який виконують для відновлення справності повного або майже повного відновлення ресурсу виробу із заміною або відновленням будь-яких його частин, включно з базовими.

 Про затвердження Правил з безпечної експлуатації систем вентиляції у хімічних виробництвах
Держгірпромнагляд; Приказ, Правила, Паспорт, Форма типового документа, Схема, Акт от 05.10.2009164

Капітальний ремонт — ремонт, що виконується для відновлення справності та повного чи близького до повного відновлення ресурсу виробу із заміною або відновленням будь-яких його частин, включаючи базові (ДСТУ 2960).


Капітальний ремонт - роботи по заміні ділянок газопроводів, які стали непридатними, зношених вузлів, деталей, конструкцій, а також роботи з ремонту основних конструкцій будівель і споруд систем газопостачання, в тому числі фарбування

 Про затвердження Правил безпеки систем газопостачання
Міненерговугілля України; Приказ, Правила, Акт, Форма типового документа от 15.05.2015285

Капітальний ремонт - запланований обсяг робіт з комплексного відновлення чи підвищення транспортно-експлуатаційних характеристик автомобільних доріг та інженерних споруд або приведення геометричних параметрів і технічних характеристик окремих елементів з урахуванням інтенсивності руху та осьових навантажень до діючих нормативних вимог;

 Про затвердження Правил користування, ремонту і утримання автомобільних доріг Міністерства оборони України
Міноборони України; Приказ, Правила, Паспорт, Форма типового документа, Акт, Сообщение от 21.12.2015740


вверх