List of terms Number: 9 terms

Аварійно-рятувальні роботи

Аварійно-рятувальні роботи — це система заходів, спрямованих на своєчасне подання допомоги потерпілим.

 Повітряний кодекс України
Code of Ukraine; Law, Code on May 4, 19933167-XII

Аварійно-рятувальні роботи (далі — АРР) — це система заходів, спрямованих на своєчасне надання допомоги потерпілим.


Аварійно-рятувальні роботи — роботи, спрямовані на пошук, рятування і захист людей (у тому числі подання їм невідкладної медичної допомоги), а також матеріальних і культурних цінностей та захист довкілля під час виникнення надзвичайних ситуацій, що потребують залучення працівників, які мають спеціальну підготовку, засоби індивідуального захисту та оснащення.

 Про аварійно-рятувальні служби
Law of Ukraine on December 14, 19991281-XIV

Аварійно-рятувальні роботи — дії щодо рятування людей, матеріальних і культурних цінностей, захисту довкілля в зоні надзвичайної ситуації, локалізації надзвичайної ситуації та подавлення або доведення до мінімально можливого рівня характерних для неї небезпечних чинників.


"Аварійно-рятувальні роботи" — дії, спрямовані на рятування людей, матеріальних і культурних цінностей, захист довкілля в зоні надзвичайної ситуації відповідно до визначень, прийнятих компетентними міжнародними органами.


Аварійно-рятувальні роботи — роботи, спрямовані на пошук, рятування і захист людей (включаючи надання їм невідкладної медичної допомоги), захист матеріальних і культурних цінностей та довкілля під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, із залученням працівників, які мають спеціальну підготовку, засоби індивідуального захисту та оснащення.


"Аварійно-рятувальні роботи" — дії з рятування людей, матеріальних і культурних цінностей, захисту довкілля в зоні надзвичайної ситуації, локалізації надзвичайної ситуації та подавлення або доведення до мінімально можливого рівня характерних для неї небезпечних факторів.


Аварійно-рятувальні роботи — роботи, спрямовані на пошук, рятування і захист людей (у тому числі надання їм невідкладної медичної допомоги), що потребують залучення працівників, які мають спеціальну підготовку, засоби індивідуального захисту та оснащення.

 Про затвердження Правил пошукового та аварійно-рятувального забезпечення польотів у цивільній авіації України
Мінтрансзв'язку України; Order, Rule, Standard, Scheme, Specification, Report, Typical Form, Requirements on December 28, 20091354

Аварійно-рятувальні роботи - роботи, під час здійснення яких використовуються пошуково-рятувальні сили і засоби з метою ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків на аеродромі

 Про затвердження Правил пошуково-рятувального забезпечення польотів державної авіації України
Міноборони України; Order, Rule, Specification, Form, Instruction, Requirements, Sample, Procedure, Terms, Message, Plan, Report on December 29, 2016736


on top