Перелік термінів Кількість: 12 термінiв

Віза

Віза — етикетка (відмітка чи позначка) в паспортному документі, що оформлена уповноваженими державними органами та є дозволом на в'їзд іноземця або особи без громадянства на територію України на зазначений у ній строк або на транзитний проїзд через територію України протягом відповідного строку.


Віза — позначка в паспортному документі, що засвідчує право іноземця або особи без громадянства на в'їзд в Україну і транзитний проїзд через її територію.


"Віза" означає наданий дозвіл або рішення, прийняте Україною або однією з держав-членів, необхідні для в'їзду або для транзитного проїзду через її територію. Це визначення не включає віз для транзиту через аеропорт.

 Угода між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб
Європейський Союз, Україна; Угода, Список, Декларація, Міжнародний документ від 18.06.2007

"Віза" означає дозвіл, виданий державою-членом, або рішення, прийняте цією державою, яке необхідне для:

- в'їзду для запланованого перебування в державі-члені або в декількох державах-членах на строк, що загалом не перевищує 90 днів;

- в'їзду для транзиту через територію цієї держави-члена або декількох держав-членів.

 Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз
Європейський Союз, Україна; Угода, Протокол, Міжнародний документ, Декларація від 18.06.2007

Віза — етикетка (відмітка чи позначка) в паспортному документі, що оформлена уповноваженими державними органами України та є дозволом на в'їзд особи на її територію на зазначений у ній строк або на транзитний проїзд через її територію протягом відповідного строку.

 Про прикордонний контроль
Закон України від 05.11.20091710-VI

Віза - наданий уповноваженим органом України в установленій законодавством формі дозвіл, необхідний для в'їзду на територію України або для транзитного проїзду через її територію протягом відповідного строку

 Про прикордонний контроль
Закон України від 05.11.20091710-VI

Віза — наданий уповноваженим органом України в установленій законодавством формі дозвіл, необхідний для в'їзду або для транзитного проїзду через територію України протягом відповідного строку.

 Про затвердження Правил оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію
Постанова Кабінету Міністрів України; Правила, Перелік від 01.06.2011567

Віза — етикетка (відмітка чи позначка) в паспортному документі, що оформлена уповноваженим органом та є дозволом на в'їзд іноземця та особи без громадянства в Україну на зазначений у ній строк або транзитний проїзд через її територію протягом відповідного строку.


Віза — етикетка (відмітка чи позначка) в паспортному документі, що оформлена уповноваженим органом та є дозволом на в'їзд іноземця та особи без громадянства в Україну на зазначений у ній строк або транзитний проїзд через її територію протягом відповідного строку.

 Про затвердження Порядку оформлення і видачі посвідки на тимчасове проживання
МВС України; Наказ, Порядок, Форма типового документа, Заява, Зразок від 23.08.2011602

Віза — етикетка (відмітка чи позначка) у паспортному документі, що оформлена уповноваженим органом та є дозволом на в'їзд іноземця та особи без громадянства в Україну на зазначений у ній строк або транзитний проїзд через її територію протягом відповідного строку.

 Про затвердження Порядку розгляду звернень щодо продовження терміну перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства
МВС України; Наказ, Порядок, Форма типового документа, Заява, Повідомлення, Довідка, Картка від 23.08.2011601

Віза — дозвіл, наданий уповноваженим органом України в установленій законодавством формі, необхідний для в'їзду або для транзитного проїзду через територію України протягом відповідного строку.


"Віза" означає дозвіл, виданий Ісландією, або рішення, прийняте цією державою, яке необхідне для:

- в'їзду для запланованого перебування на території Ісландії або в кількох державах - членах Шенгенських домовленостей на строк, що не перевищує 90 днів;

- в'їзду для транзиту територією Ісландії або кількох держав - членів Шенгенських домовленостей;

 Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Ісландії про спрощення оформлення віз
Угода Кабінету Міністрів України; Ісландія; Міжнародний документ від 25.09.2013


вгору