Перелік термінів Кількість: 13 термінiв

Фактичний контроль

"Фактичний контроль" — комплекс заходів, спрямованих на визначення фактичних показників кількості та якості газу, що переміщується через митний кордон України, шляхом перевірки показників приладів та отримання відомостей про об'єми цього газу.


"Фактичний контроль" — комплекс заходів, спрямованих на визначення фактичних показників кількості та якості нафтопродуктів, що переміщуються через митний кордон України, шляхом перевірки показників приладів, проведення контрольних замірів, відбору проб нафтопродуктів, отримання відомостей про їх обсяги.


Фактичний контроль — комплекс заходів, спрямованих на визначення фактичних показників кількості, якості та відповідності найменувань енергоносіїв, заявлених у ВМД, найменуванням енергоносіїв, що переміщуються через митний кордон України на суднах закордонного плавання, шляхом перевірки документів, показників приладів, використання технічних засобів митного контролю, проведення контрольних замірів, відбору проб енергоносіїв, отримання відомостей про їх обсяги, у тому числі із застосуванням випробних лабораторій.


Фактичний контроль — сукупність спрямованих на визначення фактичних обсягів електроенергії заходів, які здійснюються у період її поставки, перевірки показань приладів обліку, даних обліку цієї електроенергії, а також накладення митного забезпечення.

 Про митний контроль і митне оформлення електроенергії, що переміщується через митний кордон України
Постанова Кабінету Міністрів України; Порядок, Перелік від 10.12.20031909

Фактичний контроль — комплекс заходів з визначення фактичних показників обсягу та якості етилену, що переміщується через митний кордон України (перевірка показань вимірювальних приладів, даних документів обліку обсягу етилену та накладення митного забезпечення).


Фактичний контроль — комплекс заходів з визначення фактичних показників обсягу та якості нафти, що переміщується через митний кордон України (перевірка показань вимірювальних приладів, даних документів обліку обсягу нафти та накладення митного забезпечення, проведення контрольних замірів, відбирання проб нафти).


Фактичний контроль — комплекс заходів з визначення фактичних показників обсягу та якості газу, що переміщується через митний кордон України (перевірка показань газовимірювальних приладів, даних документів обліку обсягів газу та накладення митного забезпечення).


Фактичний контроль — комплекс заходів з визначення фактичних показників обсягу та якості нафтопродуктів, що переміщуються через митний кордон України (перевірка показань вимірювальних приладів, даних документів обліку обсягу нафтопродуктів та накладення митного забезпечення, проведення контрольних замірів, відбирання проб нафтопродуктів).


Фактичний контроль — комплекс заходів з визначення фактичних показників обсягу та якості аміаку, що переміщується через митний кордон України (перевірка показань вимірювальних приладів, даних документів обліку обсягу аміаку та накладення митного забезпечення).


Фактичний контроль — це належність більшості керівного складу перевізника (керівник, заступники керівника, члени виконавчого органу) до громадян України.


Фактичний контроль — це належність більшості керівного складу перевізника (керівник, заступники керівника, члени виконавчого органу) до громадян України.


Фактичний контроль - комплекс заходів з визначення фактичного обсягу та фізико-хімічних показників товарів, що переміщуються через митний кордон України трубопровідним транспортом, що здійснюються посадовими особами митниць (митних постів) України шляхом перевірки показників приладів обліку даних систем автоматизованого (у тому числі дистанційного) обліку та даних документів обліку обсягів цих товарів як у місцях митного контролю, розташованих на митній території України, так і отриманих з аналогічних пунктів, розташованих за межами митної території України

 Про митні формальності на трубопровідному транспорті та лініях електропередачі
Мінфін України; Наказ, Порядок, Перелік, Форма, Реєстр, Акт, Звіт від 30.05.2012629

Фактичний контроль - комплекс заходів з визначення фактичних обсягів електроенергії, що переміщується через митний кордон України лініями електропередачі, що здійснюються посадовими особами митниць (митних постів) України шляхом перевірки показників приладів обліку даних систем автоматизованого (у тому числі дистанційного) обліку, даних документів обліку електроенергії як у місцях митного контролю електроенергії, розташованих на митній території України, так і отриманих з місць митного контролю, розташованих за межами митної території Українивгору