Перелік термінів Кількість: 11 термінiв

Стартова ціна лота

Стартова ціна лота — ціна, яка формується виходячи з ціни аукціонного майна з урахуванням витрат на підготовку та проведення аукціону.

 Про затвердження Порядку продажу на аукціонах майна, що перейшло у власність держави
МЗЕЗторг України; Наказ, Порядок, Форма типового документа від 31.12.1998873/172/2453

Стартова ціна лота — ціна, яка формується, виходячи з вартості майна, що виставляється на аукціон, зазначеній у заявці державного виконавця на реалізацію арештованого майна.

 Про затвердження Порядку реалізації арештованого майна
Наказ Міністерства юстиції України; Порядок від 15.07.199942/5

Стартова ціна лота — ціна, яка дорівнює початковій вартості майна, що виставляється на торги, зазначеній у заявці державного виконавця на реалізацію арештованого майна.

 Про затвердження Тимчасового положення про порядок проведення прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна
Наказ Міністерства юстиції України; Положення, Картка, Протокол, Форма типового документа від 27.10.199968/5

Стартова ціна лота — початкова ціна лота, установлена суб'єктом підприємницької діяльності, що здійснює продаж антикварних речей на аукціоні.

 Про затвердження Правил торгівлі антикварними речами
Мінекономіки, європ.інтеграції, Мінкультури України; Наказ, Правила від 29.12.2001322/795

Стартова ціна лота — ціна, яка формується виходячи з ціни аукціонних товарів (крім випадків, коли оцінка проводиться за регульованими цінами) і до якої входять суми податків і зборів, що підлягають сплаті під час переміщення цих товарів через митний кордон України, за ставками, що діють на день реалізації, якщо такі податки і збори не були попередньо сплачені з урахуванням витрат на підготовку та проведення аукціону.


Стартова ціна лота — ціна, яка формується виходячи з облікової вартості цінностей, визначеної на дату засідання постійної аукціонної комісії, з урахуванням витрат на підготовку та проведення аукціону.


Стартова ціна лота — ціна, яка дорівнює початковій вартості партії (партій) сільськогосподарської продукції, що виставляється на торги, зазначеній у заявці продавця.


Стартова ціна лота - початкова ціна продажу лота, яка дорівнює вартості майна, визначеній відповідно до законодавства, що виставляється на електронних торгах (торгах за фіксованою ціною)

 Про затвердження Порядку реалізації арештованого майна
Наказ Міністерства юстиції України; Порядок від 29.09.20162831/5

Стартова ціна лота - початкова ціна продажу лота, яка дорівнює вартості майна, що виставляється на електронних торгах, визначеній відповідно до законодавства;

 Про затвердження Порядку реалізації арештованого майна
Наказ Міністерства юстиції України; Порядок від 29.09.20162831/5

Стартова ціна лота - початкова ціна продажу лота, яка дорівнює вартості майна, що виставляється на електронних торгах (торгах за фіксованою ціною), визначеній відповідно до законодавства

 Про затвердження Порядку реалізації арештованого майна
Наказ Міністерства юстиції України; Порядок від 29.09.20162831/5

Стартова ціна лота - ціна, яка формується, виходячи з вартості цінностей за результатами проведення оцінки суб’єктом оціночної діяльності, та є не нижчою за облікову вартість, визначену на дату подання заявки, з урахуванням витрат Держсховища відповідно до чинного законодавства на підготовку цінностей до продажувгору