Перелік термінів Кількість: 7 термінiв

Станція

Станція. Роздільний пункт з колійним розвитком, що дозволяє проводити операції з приймання, відправлення, схрещення й обгону поїздів, операції з приймання, видачі вантажів та обслуговування пасажирів, а за умови розвинених колійних пристроїв — маневрову роботу з розформування та формування поїздів і технічні операції з поїздами.

 Про затвердження Правил технічної експлуатації залізниць України
Мінтранс України; Наказ, Правила від 20.12.1996411

Станція — один чи кілька передавачів або приймачів, чи комбінація передавачів і приймачів, включаючи допоміжне обладнання, необхідні в певному місці для здійснення служби радіозв'язку чи радіоастрономічної служби.

 Про затвердження Національної таблиці розподілу смуг радіочастот України
Постанова Кабінету Міністрів України від 12.10.1995803

Станція — роздільний пункт з колійним розвитком, що дозволяє проводити операції з приймання, відправлення, схрещення й обгону поїздів, операції з приймання, видачі вантажів та обслуговування пасажирів, а за умови розвинених колійних пристроїв — маневрову роботу з розформування та формування поїздів і технічні операції з поїздами.


Станція — роздільний пункт з колійним розвитком, що дозволяє виконувати операції з приймання, відправлення, схрещення й обгону поїздів, операції з приймання, видачі вантажів та обслуговування пасажирів, а за умови розвинених колійних пристроїв — маневрову роботу з розформування та формування поїздів і технічні операції з поїздами.


Станція — роздільний пункт, що складає комплекс споруд та пристроїв з колійним чи без колійного розвитку та дозволяє проводити операції з приймання, відправлення поїздів і обслуговування пасажирів, а при колійному розвитку — маневрову роботу і технічні операції з рухомим складом (оборот, відстій, технічний огляд, подавання в електродепо і з електродепо й ін.).


Станція — роздільний пункт з колійним розвитком, що має вихід на перегін, дозволяє проводити операції з приймання, відправлення, схрещення й обгону поїздів, а за умови розвинених колійних пристроїв — маневрову роботу з розформування та формування поїздів і технічні операції з поїздами. Територія станції обмежена сигнальними знаками "Межа станції", встановленими як з парного, так і непарного напрямків.


Станція — роздільний пункт з колійним розвитком, що дозволяє проводити операції з приймання, відправлення, схрещення й обгону поїздів, обслуговування виробничих цехів і ділянок, а також маневрову роботу з формування та розформування поїздів і технічні операції з поїздами.вгору