Перелік термінів Кількість: 5 термінiв

Спеціальна підготовка

Спеціальна підготовка — це вид бойової підготовки, що спрямовується на навчання особового складу правильному застосуванню та обслуговуванню зброї, бойової техніки і виконанню функціональних обов'язків у бою, а також на підготовку до боротьби за живучість озброєння та технічних засобів бойових частин (служб).

 Про затвердження Положення про корабельну службу у Військово-Морських Силах Збройних Сил України
Міноборони України; Наказ, Положення, Форма типового документа, Порядок, Правила від 25.11.2003415

Спеціальна підготовка — додаткове навчання працівників електроенергетики, які мають спеціальну освіту (повну вищу, базову вищу, професійно-технічну) для їх підготовки до виконання своїх функціональних обов'язків. Спеціальна підготовка проводиться до початку самостійної роботи і в разі перерви в роботі понад один рік.

 Про затвердження Положення про спеціальну підготовку і навчання з питань технічної експлуатації об'єктів електроенергетики
Мінпаливенерго України; Наказ, Положення, Перелік, Форма типового документа від 09.02.200475

Спеціальна підготовка — навчання і тренажерна підготовка фахівців за Програмами підготовки для одержання сертифіката компетентності або підтвердження до сертифіката в разі відсутності теоретичних знань та практичного досвіду роботи на суднах флоту рибної промисловості, що необхідна відповідно до положень Конвенції ПДНВ-95.

 Про затвердження Положення про сертифікацію персоналу суден флоту рибної промисловості
Мінагрополітики України; Наказ, Положення, Форма типового документа від 12.01.20057

Спеціальна підготовка - додаткове навчання працівників споживача, які мають базову та (або) повну вищі освіти, професійно-технічну освіту, для їх підготовки до виконання своїх функціональних обов'язків, а також додаткове навчання працівників, які залучаються до виконання робіт з підвищеною небезпекою або там, де є потреба у професійному доборі, відповідно до вимог нормативно-правових актів. Спеціальна підготовка проводиться до початку самостійної роботи і в разі перерви в роботі понад один рік

 Про затвердження Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів
Мінпаливенерго України; Наказ, Правила, Норми, Перелік, Порядок від 25.07.2006258

Спеціальна підготовка — підготовка моряків для можливості виконувати обов'язки, пов'язані з радіозв'язком, використанням рятувальних засобів, боротьбою з пожежами та наданням медичної допомоги на суднах (згідно з вимогами глав IV, VI Конвенції ПДНВ, глав IV, VI Кодексу ПДНВ), а також підготовка на тренажерному обладнанні.

 Про затвердження Порядку атестації інструкторів, які здійснюють спеціальну або спеціалізовану підготовку моряків
Мінтрансзв'язку України; Наказ, Порядок, Протокол, Свідоцтво, Форма типового документа, Висновок від 05.11.20081340


вгору