Перелік термінів Кількість: 12 термінiв

Буферна зона

Буферна зона — зона, яка встановлюється в межах та впродовж кордону інфікованої зони із застосуванням заходів, що ґрунтуються на епізоотичних характеристиках відповідної хвороби тварин, для запобігання поширенню патогенного агента до країни або зони, що є вільною від такої хвороби тварин. Такі заходи не обмежуються вакцинацією тварин.

 Про ветеринарну медицину
Закон України від 25.06.19922498-XII

Буферна зона — включає території, виділені з метою запобігання негативного впливу на заповідну зону господарської діяльності на прилеглих територіях; її режим визначається відповідно до вимог, встановлених для охоронних зон природних заповідників.

 Про природно-заповідний фонд України
Закон України від 16.06.19922456-XII

Буферна зона - територія навколо об’єкта всесвітньої спадщини, що забезпечує охорону цілісності та автентичності видатної універсальної цінності цього об’єкта та у межах якої встановлюється відповідний режим використання

 Про охорону культурної спадщини
Закон України від 08.06.20001805-III

Буферна зона — місцевість з природним або частково зміненим станом ландшафту, що оточує найбільш цінні ділянки екологічної мережі та захищає їх від дії зовнішніх негативних факторів природного походження або спричинених діяльністю людини.


Буферна зона — частина повітряного простору навколо зон обмеження польотів, небезпечних зон, заборонених зон та зон, що належать до тимчасово зарезервованого повітряного простору, яка призначена для забезпечення вимог щодо безпеки у разі одночасного провадження діяльності з використання повітряного простору у зазначених зонах та поза їх межами.

 Про затвердження Положення про використання повітряного простору України
Постанова Кабінету Міністрів України; Положення від 29.03.2002401

Буферна зона — виділяється з метою запобігання негативному впливу на заповідну зону господарської діяльності на прилеглих територіях, а її режим встановлюється відповідно до вимог, встановлених для охоронних зон природних заповідників.


Буферна зона — окраїнна частина парку або додатково виділена і освоєна сусідня територія для масового відпочинку населення з метою зменшення рекреаційного навантаження на культурно-історичну зону парку.

 Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України
Мінбуд України; Наказ, Правила, Форма типового документа від 10.04.2006105

Буферна зона — зона, яка встановлюється в межах та впродовж кордону інфікованої зони із застосуванням заходів, що ґрунтуються на епізоотичних характеристиках відповідної хвороби тварин, для запобігання поширенню патогенного агента до країни або зони, що є вільною від такої хвороби тварин. Такі заходи не обмежуються вакцинацією тварин.


Буферна зона — зона, яка встановлюється в межах та впродовж кордону інфікованої зони із застосуванням заходів, що ґрунтуються на епізоотичних характеристиках відповідної хвороби тварин, для запобігання поширенню патогенного агента до країни або зони, що є вільною від такої хвороби тварин.

 Про затвердження Ветеринарно-санітарних вимог утримання птиці в особистих селянських господарствах
Держветмедицини, Мінагрополітики України; Наказ, Вимоги, Норми від 19.12.2006100

Буферна зона (зона захисту) — зона, яка встановлюється в межах та впродовж кордону інфікованої зони із застосуванням заходів, що ґрунтуються на епізоотологічних характеристиках відповідної хвороби тварин, для запобігання поширенню патогенного агента до країни або зони, що є вільною від такої хвороби тварин.

 Про затвердження Інструкції з профілактики та ліквідації грипу птиці
Мінагрополітики України; Наказ, Інструкція від 17.10.2011547

Буферна зона - територія радіусом 3 км навколо неблагополучного господарства.


Буферна зона - частина повітряного простору встановленого розміру навколо зон обмеження польотів, небезпечних зон, заборонених зон та зон, що належать до тимчасово зарезервованого повітряного простору, призначена для забезпечення вимог щодо безпеки в разі одночасного провадження діяльності з використання повітряного простору в зазначених зонах та за їх межами;

 Про затвердження Правил польотів державної авіації в повітряному просторі України
Міноборони України; Наказ, Правила, Класифікація, Порядок від 09.12.2015700


вгору