Перелік термінів Кількість: 3 терміна

Міжнародне експрес-відправлення

Міжнародне експрес-відправлення (далі — міжнародне відправлення) — належним чином упаковані товари та інші предмети, що переміщуються (пересилаються) експрес-перевізником будь-яким видом транспорту через митний кордон України з метою доставки одержувачу в обумовлений сторонами строк. Митний та податковий режими міжнародного експрес-відправлення є тотожними митному та податковому режимам міжнародного поштового відправлення.

 Про податок на додану вартість
Закон України від 03.04.1997168/97-ВР

Міжнародне експрес-відправлення (далі — МЕВ) — товари (предмети), належним чином упаковані (крім заборонених законодавством України до переміщення через митний кордон України), що перевозяться експрес-перевізником будь-яким видом транспорту з метою доставки одержувачу у визначений термін.


Міжнародне експрес-відправлення — належним чином упаковані товари та інші предмети, що переміщуються (пересилаються) експрес-перевізником будь-яким видом транспорту через митний кордон України з метою доставки одержувачу в обумовлений сторонами строк. Для цілей оподаткування митом міжнародне експрес-відправлення прирівнюється до міжнародного поштового відправлення.

 Митний кодекс України
Кодекс України; Закон, Кодекс від 11.07.200292-IV


вгору