Перелік термінів Кількість: 6 термінiв

Митний режим

Митний режим — сукупність положень, що визначають з метою митного оформлення статус товарів і транспортних засобів, переміщуваних через митний кордон України.


Митний режим — сукупність установлених митним законодавством правових положень, що визначають порядок переміщення через митний кордон України товарів та інших предметів і порядок застосування до них митних процедур залежно від мети переміщення.


Митний режим — сукупність установлених митним законодавством правових положень, що визначають залежно від мети переміщення порядок переміщення через митний кордон України товарів та інших предметів і порядок застосування до них митних процедур.


Митний режим — сукупність норм, встановлених законами України з питань митної справи, що залежно від заявленої мети переміщення товарів і транспортних засобів через митний кордон України визначають порядок такого переміщення та обсяг митних процедур, які при цьому здійснюються.

 Митний кодекс України
Кодекс України; Закон, Кодекс від 11.07.200292-IV

Митний режим — сукупність норм, установлених законами України з питань митної справи, що залежно від заявленої мети переміщення товарів та інших предметів через митний кордон України визначають порядок такого переміщення й обсяг митних процедур, які при цьому здійснюються.


митний режим - комплекс взаємопов’язаних правових норм, що відповідно до заявленої мети переміщення товарів через митний кордон України визначають митну процедуру щодо цих товарів, їх правовий статус, умови оподаткування і обумовлюють їх використання після митного оформлення;

 Митний кодекс України
Кодекс України; Закон, Кодекс від 13.03.20124495-VI


вгору