Перелік термінів Кількість: 4 терміна

Митний кордон України

Межі митної території України є митним кордоном України. Митний кордон України співпадає з державним кордоном України, за винятком меж спеціальних митних зон. Межі території спеціальних митних зон є складовою частиною митного кордону України.

 Митний кодекс України
Кодекс України; Закон, Кодекс від 12.12.19911970-XII

Межі митної території України вважаються митним кордоном України.

 Про митну справу в Україні
Закон України від 25.06.19911262-XII

Митний кордон України

Межі митної території України є митним кордоном України. Митний кордон України збігається з державним кордоном України, за винятком меж території спеціальних митних зон та меж штучних островів, установок і споруд, створених у виключній (морській) економічній зоні України, на які поширюється виключна юрисдикція України. Межі території спеціальних митних зон та штучних островів, установок і споруд, створених у виключній (морській) економічній зоні України, на які поширюється виключна юрисдикція України, становлять митний кордон України.

 Митний кодекс України
Кодекс України; Закон, Кодекс від 11.07.200292-IV

Межі митної території України є митним кордоном України. Митний кордон України збігається з державним кордоном України, крім меж штучних островів, установок і споруд, створених у виключній (морській) економічній зоні України, на які поширюється виключна юрисдикція України. Межі території зазначених островів, установок і споруд становлять митний кордон України.

 Митний кодекс України
Кодекс України; Закон, Кодекс від 13.03.20124495-VI


вгору