Перелік термінів Кількість: 6 термінiв

Митне забезпечення

"Митне забезпечення" — засвідчення митними органами проведення митного оформлення товару, до якого встановлений відповідний митний режим, яке включає проставлення уповноваженими особами митниці відтисків номерного штампа "Під митним контролем" та особистої номерної печатки, а також пломбування транспортних засобів, тари та інших видів ємкостей, в яких переміщується товар, якщо останнє передбачено вимогами встановленого митного режиму. Зразки митного забезпечення та порядок їх розміщення на документах, транспортних засобах, різних видах тари та ємкостях визначаються нормативними актами Державної митної служби України.


Митне забезпечення — пломби, печатки, штампи, голографічні мітки та інші засоби ідентифікації, що використовуються митними органами для відображення та закріплення результатів митного контролю та митного оформлення.


Митне забезпечення — комплекс заходів, що передбачає засвідчення митними органами проведення митного контролю й митного оформлення товарів та інших предметів, щодо яких установлено відповідний митний режим, і включає поставлення посадовими особами митниці штампа "Під митним контролем", особистої номерної печатки, а також пломбування транспортних засобів, тари та інших ємностей, у яких переміщується товар.


Митне забезпечення — одноразові номерні запірно-пломбувальні пристрої, печатки, штампи, голографічні мітки та інші засоби ідентифікації, що використовуються митними органами для відображення та закріплення результатів митного контролю та митного оформлення.

 Митний кодекс України
Кодекс України; Закон, Кодекс від 11.07.200292-IV

Митне забезпечення — штамп "Під митним контролем", особиста номерна печатка, що проставляються посадовими особами митниці на документації пункту обліку аміаку, а також пломби, які накладаються на транспортні засоби, тару та інші ємності, у яких переміщується аміак, і на вимірювальні прилади й засувну арматуру пункту обліку аміаку, що є свідченням проведення митного контролю й митного оформлення аміаку, щодо якого встановлено відповідний митний режим.


митне забезпечення - одноразові номерні запірно-пломбові пристрої, печатки, штампи, голографічні мітки, засоби електронного цифрового підпису та інші засоби ідентифікації, що використовуються органами доходів і зборів для відображення та закріплення результатів митного контролю та митного оформлення;

 Митний кодекс України
Кодекс України; Закон, Кодекс від 13.03.20124495-VI


вгору