Перелік термінів Кількість: 5 термінiв

Маломірне судно

Маломірне судно — самохідне і несамохідне судно, довжина якого менше 18 м.


Маломірне судно — яхта, катамаран, спортивний та прогулянковий катери, водний мотоцикл, що належать фізичним особам (резидентам і нерезидентам) та зареєстровані у відповідних реєстраційних органах за правилами країни реєстрації.


Маломірне судно — самохідне судно з головним двигуном потужністю менш як 75 кінських сил і несамохідне судно валовою місткістю менш як 80 реєстрових тонн, а також моторне судно (незалежно від потужності двигуна), парусне судно та несамохідне судно (гребний човен вантажопідйомністю 100 і більше кілограмів, байдарки вантажопідйомністю 150 і більше кілограмів, надувне судно вантажопідйомністю 225 і більше кілограмів).


Маломірне судно — самохідне судно з головними двигунами потужністю менш як 55 кВт і несамохідні судна та вітрильні судна валовою місткістю менш як 80, а також моторні судна незалежно від потужності двигунів або валовою місткістю не більш як 10 та несамохідні судна (гребні човни вантажопідйомністю 100 і більше кілограмів, байдарки — вантажопідйомністю 150 і більше кілограмів та надувні судна — вантажопідйомністю 225 і більше кілограмів).

 Про затвердження Положення про класифікацію, порядок розслідування та обліку аварійних морських подій із суднами
Мінтрансзв'язку України; Наказ, Положення, Перелік, Повідомлення, Форма типового документа від 29.05.2006516

Маломірне судно — самохідне судно з головними двигунами потужністю менше як 55 кВт і несамохідні судна та вітрильні судна валовою місткістю менше як 80 реєстрових тонн, а також моторні судна незалежно від потужності двигунів або валовою місткістю не більше як 10 р.т. та несамохідні судна (гребні човни вантажопідйомністю 100 і більше кілограмів, байдарки — вантажопідйомністю 150 і більше кілограмів та надувні судна — вантажопідйомністю 225 і більше кілограмів).вгору