Перелік термінів Кількість: 5 термінiв

Мале судно

Мале судно — судно, найбільша довжина корпусу якого 20 метрів і менше, за винятком буксирів, штовхачів, криголамів, суден, які перевозять більше 12 пасажирів, вантажних суден, плавкранів та суден технічного флоту.


Мале судно — судно, найбільша довжина корпусу якого 20 метрів і менше, за винятком буксирів, штовхачів, криголамів, суден, які перевозять більше 12 пасажирів, вантажних суден, плавкранів і суден технічного флоту.


Мале судно — судно валовою місткістю менше 80 регістрових тонн або самохідне судно з потужністю головного двигуна менше 55 кВт, що не підлягають нагляду класифікаційного товариства.


Мале судно — судно, найбільша довжина корпусу якого не перевищує 24 м, за виключенням буксирів, штовхачів, криголамів, пасажирських, стоянкових суден з більше ніж 12 пасажирами на борті, вантажних суден, що перевозять небезпечні вантажі, вітрильних та вітрильно-моторних суден, несамохідних суден з потужністю первинних двигунів 100 кВт і більше, плавкранів і суден технічного флоту (плавмайстерні, земснаряди).

 Про затвердження Положення про класифікацію, порядок розслідування та обліку аварійних морських подій із суднами
Мінтрансзв'язку України; Наказ, Положення, Перелік, Повідомлення, Форма типового документа від 29.05.2006516

Мале судно - будь-яке судно з корпусом максимальною довжиною до 24 м (за винятком суден, на яких дозволено перевозити більше 12 пасажирів, суден, побудованих або обладнаних для буксирування, штовхання або ведення в зчалі суден, які не є малими, суден, що перевозять вантажі, криголамів, поромів, плавучих кранів, суден допоміжного та технічного флоту, суднових шлюпок і плотів), а також водні мотоцикли (гідроцикли)вгору