Друкувати   Шрифт: або Ctrl + mouse wheel
Про затвердження Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів
Постанова Кабінету Міністрів України; Положення, Форма типового документа від 17.08.19981315

Авторський фільм

Авторський фільм (інтелектуальний, альтернативний, експериментальний фільм) — категорія фільму в кінематографії, до якої належить некомерційний, самостійно зроблений фільм, в якому кінематографісти здійснюють пошук нових форм та прийомів художнього вираження.

Знайти визначення терміна в тексті документа від 12.03.2012

Право демонстрування фільму

Право демонстрування фільму — виключне (ексклюзивне) або невиключне (неексклюзивне) право на демонстрування (публічний показ) фільму. Це право складається з:

кінотеатрального права (демонстрування фільмокопій на кіноплівці у призначених для цього приміщеннях: кінотеатрах, кіноустановках);

права публічного комерційного відео

спеціальною відеопроекційною апаратурою приміщеннях або у приміщеннях, безпосередньо не пов'язаних з демонструванням фільмів, обладнаних відеопроекційною апаратурою або телевізійними приймачами);

телевізійного права (демонстрування фільмокопій на відеоносії або кіноплівці каналами мовлення ефірного, супутникового, кабельного телебачення платного чи безоплатного).

Знайти визначення терміна в тексті документа від 12.03.2012

Право розповсюдження фільму

Право розповсюдження фільму — виключне (ексклюзивне) або невиключне (неексклюзивне) право на тиражування, продаж, передання в прокат, оренду фільму. Це право складається з:

кінотеатрального права (тиражування фільмокопій на кіноплівці, передання їх у прокат, оренду);

права домашнього відео (тиражування фільмокопій на відеоносіях, їх продаж, передання в прокат);

права публічного комерційного відео (тиражування фільмокопій на відеоносіях, їх продаж, передання в прокат, оренду для публічного показу через відеопроекцію);

телевізійного права (тиражування фільмокопій на відеоносіях, їх продаж, передання в прокат для публічного показу каналами мовлення телебачення).

Знайти визначення терміна в тексті документа від 12.03.2012