Перелік термінів Кількість: 13 термінiв

Зона митного контролю

Під "зоною митного контролю" — частина пункту пропуску на митному кордоні України або в інших місцях територія, в межах якої митниця здійснює митний контроль.

 Про затвердження Положення про зону митного контролю
Держмитслужба України; Наказ, Положення від 06.05.1995198

Зона митного контролю — частина пункту пропуску на митному кордоні України або в інших місцях, територія, у межах якої митниця здійснює митний контроль.


Зона митного контролю — чітко визначене в пункті пропуску через державний кордон України або в інших місцях митної території України відокремлене місце, у межах якого митні органи здійснюють митний контроль.


Зона митного контролю — частина пункту пропуску на митному кордоні України або в інших місцях, територія, у межах якої митниця здійснює митний контроль.

 Про затвердження Типової технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна
Держкомкордон України, Держмитслужба України, Мінтранс України; Наказ, Інші від 05.03.2001152/165/130

Зона митного контролю — частина пункту пропуску через митний кордон України або територія в інших місцях, у межах якої митниця здійснює митний контроль.


Зона митного контролю — визначена в пунктах обліку аміаку територія, у межах якої митниця здійснює митний контроль.


Зона митного контролю — частина пункту пропуску через державний кордон України, у межах якої митний орган здійснює митний контроль.


Зона митного контролю — визначена на митному кордоні України або в інших місцях територія, у межах якої митний орган здійснює митний контроль.


Зона митного контролю — місце, визначене митними органами в пунктах пропуску через митний кордон України або в інших місцях митної території України, в межах якого митні органи здійснюють митні процедури.

 Митний кодекс України
Кодекс України; Закон, Кодекс від 11.07.200292-IV

Зона митного контролю — визначена в пунктах обліку аміаку територія, у межах якої митниця здійснює митний контроль.


Зона митного контролю — визначена на території ВМК митним органом і обмежена для доступу територія, у межах якої встановлюється режим зони митного контролю та здійснюється митний контроль.


Зона митного контролю — місце, визначене митними органами в пунктах пропуску через митний кордон України або в інших місцях митної території України, у межах якого митні органи здійснюють митні процедури.

 Про затвердження Правил з організації системи контролю доступу в авіаційних суб'єктах цивільної авіації
Мінтрансзв'язку України; Наказ, Правила, Перелік, Зразок, Форма типового документа від 18.06.2007509

зона митного контролю - місце, визначене органами доходів і зборів в пунктах пропуску через державний кордон України або в інших місцях митної території України, в межах якого органи доходів і зборів здійснюють митні формальності;

 Митний кодекс України
Кодекс України; Закон, Кодекс від 13.03.20124495-VI


вгору